PDA

View Full Version : Бахти майтапа ?



SpiritInBlack
02-23-2012, 18:47
Преди време бях чел , че само луната не се променя на този свят , ама май не е така.Като погледна назад в близкото ми минало съм си все същият.Малко по-нахакан и доста по-вървежен , но все пак.Хората продължават напред , а аз анализирам и правя гадни планове.Мисля , че характерът на човек се оформя 25 % семейство , 25 % приятели и среда , 50 % неща , които са ни се случили.При мен повратните моменти бяха 2.Първата ми приятелкал беше когато бях на 16 , доста рано , имайки предвид колко срамежлив бях .Тогава бях влюбен в нея , наистина.Като всяка първа любов мислех , че тя ще бъде вечна.Да , ама не.Момичето беше възможно най-гадното , което можеше да ми се случи.Минах през висшата школовка прекалеко малък и неопитен.А след това най-добрата ми приятелка , единствената истинска приятелка , която съм имал , приятел в истинския и неподправен смисъл на думата , напусна.Тези и още някои други неща ме промениха.Да , имах доста приятелки после , но това не променя нищо.Бях на 16 , сега съм на 19 ,скоро на 20.И какво се промени ? Нищо.Дори и в новата ми среда нещата са същите.Нито парите , нито близките ми приятели ме карат да се чувствам щастлив.Дните се нижят еднообразно и безсмислено. Може би съм толкова жаден за любов , защото никога не съм я получавал и смятам , че само тя ще осмисли живота ми.Може би съм глупак.Със сигурност щом очаквам толкова много.А нещата винаги могат да станат по-зле.Наскоро на мой близък човек почина бащата.Ами ако това се беше случило на мен ? В каква душевна и физическа развалина щях да се превърна? Просто всичко ми е толкова сиво и безсмислено.Преди време в Пловдив срещнах най-хубавото , мило , красиво , забавно и т.н. момичета , което може да си представите.Тогава обаче се случиха доста неща и може би основно комплексите ми попречиха на връзката ни.Хаха, бидейки сантименалния глупак , който съм , все още чета нашите хронологии.Направих ужасни грешки с нея заради ниското си самочувствие и лоши общи познати , които биха и наговорили лоши неща за мен.Хаха , май са истински щом така се държах.
А дали ситуацията сега е различна ? Горд студент съм в София , но от най-популярното момче в групата , станах средна ракия . Защо ? Защото хората ме разочароват прекалено много , а когато си изпусна нервите става страшно.Ами ако харесам тяхна приятелка ? Историята ще се повтори.Да , аз съм по-добър човек от преди , но и момичето няма да е същото.А относно другото , скоро тя заминава в чужбина.И пак ще стоя под дъжда на летището ден да я чакам обратно ;/

DisappointedDreamer
02-23-2012, 19:33
Депресиран си. Всичко ти е сиво и безраличнo и еднакво. Промени нещо в ежедневието си - запиши се на нещо, което ти харесва. Ще срещнеш нови хора, ще научиш нови неща - това би те променило.

Прави неща, който обичаш да правиш - поглези се. Излизай навън - това е може би най-важното. Спортуваi. Чети (макар това мен да ме депресира).

А за момичетата. Какво да ти кажа. Ще му дойде времето и затова.

SpiritInBlack
02-23-2012, 19:40
Не съм депресиран , разсъждавам трезво и логично.Горните неща биха могли да важат за разглезено 16 годишно момиченце , но не и за мен

DisappointedDreamer
02-23-2012, 19:53
Welcome то the world.

Какво очакваш да ти кажа? Мда, животът е еднообразнa, сива дупка. Да, не е честен. Да, всички ще умрем. И какво? Отсега ли ще си седнеш на задника и ще пропилееш годините си в мислене за неизбежното, вместо да се позабавляваш?

Glamour92
02-23-2012, 19:58
Авторе-дефинирай ми проблема си точно.
Първата ти приятелка ти е разбила идеалистичните представи-нормално,на всеки се случва.Предполагам,че несъзнателно те е страх-дали от ново разочарование(или много такива),или пък от житейски удари(впечатлил си се от смъртта на бащата на твоя приятел).Питаш какво ще стане,ако се случи на теб.Ще ти кажа-ще те боли,много при това.Но ще оцелееш и ако приемеш нещата фисософски,ще придобиеш една идея по-зрял светоглед.
За пловдивското момиче-какво ви попречи? Защо четеш хронологиите,ако няма смисъл от това? Ако има пък-защо не направиш нещо,за да реализираш обожанието си към тази девойка? Ако е невъзможно-кое те възпира да потърсиш друга? Страх от ново разочарование? То така или иначе рано или късно идва-така идва опитът при повечето хора-неправилно е да бягаш от това.Ако пък продължаваш да се криеш от разочарованията-сиво ще ти е.И безразлично-защото никога няма да рискуваш,няма да видиш нещо ново,а човек щом свикне със старото му доскучава...
Препоръчвам ти да живееш.В пълния смисъл на думата.Видиш ли възможност за нещо ново,интересно,хубаво и неизпробвано-давай.Значи искаш да ми кажеш,че живееш в града,предлагащ най-многобройно възможности и все пак имаш усещането,че всичко било "сиво"..? Помисли си дали "бъга" не е в твоя собствен телевизор...

Cold_Tearsss
02-23-2012, 20:03
Някой го е налегнала депресията и има нужда от внимание.

Chacho
02-23-2012, 20:05
Най-лесно е да виждаш лошото. Истинското предизвикателство е да намираш хубавото. Не веднъж, а постоянно. Не е нужно да губиш реализма си и трезвата преценка. Търси решения, не намирай проблеми. Не всеки може да го направи, но и не всеки е щастлив.

Ако наистина не ти изнася ежедневието, замисли се какво искаш да бъде и се бори да си го подредиш според себе си.

Glamour92
02-23-2012, 20:06
По-скоро се е затворил и самовглъбил и преувеличава страховете си.
Ако ми каже какво точно го тормози,бих се опитала да помогна-горе обаче виждам писаници на човек,опасяващ се от ситуации тип "нероден Петко",което го кара да се напъха в сивото си леговище и оттам да смята,че и целия свят,видиш ли,бил сив...

SpiritInBlack
02-23-2012, 20:11
Авторе-дефинирай ми проблема си точно.
Първата ти приятелка ти е разбила идеалистичните представи-нормално,на всеки се случва.Предполагам,че несъзнателно те е страх-дали от ново разочарование(или много такива),или пък от житейски удари(впечатлил си се от смъртта на бащата на твоя приятел).Питаш какво ще стане,ако се случи на теб.Ще ти кажа-ще те боли,много при това.Но ще оцелееш и ако приемеш нещата фисософски,ще придобиеш една идея по-зрял светоглед.
За пловдивското момиче-какво ви попречи? Защо четеш хронологиите,ако няма смисъл от това? Ако има пък-защо не направиш нещо,за да реализираш обожанието си към тази девойка? Ако е невъзможно-кое те възпира да потърсиш друга? Страх от ново разочарование? То така или иначе рано или късно идва-така идва опитът при повечето хора-неправилно е да бягаш от това.Ако пък продължаваш да се криеш от разочарованията-сиво ще ти е.И безразлично-защото никога няма да рискуваш,няма да видиш нещо ново,а човек щом свикне със старото му доскучава...
Препоръчвам ти да живееш.В пълния смисъл на думата.Видиш ли възможност за нещо ново,интересно,хубаво и неизпробвано-давай.Значи искаш да ми кажеш,че живееш в града,предлагащ най-многобройно възможности и все пак имаш усещането,че всичко било "сиво"..? Помисли си дали "бъга" не е в твоя собствен телевизор...


Последната част ме накара да се разсмея , хаха .Проблемът е в мен , правилно. Не знам , може би имам прекалено високо мнение за себе си , просто гледам другите около мен и трудно си представям какво искам.Не , не е обожание.Минах годините , когато имах нереална представа за момичетата около мен.Тя просто е принцеса , дори името и е такова <3 Прекалено много неща станаха , за да се получи между нас , макар наиситна да ми се иска.А зашо ги чета е спорен въпрос - дали защото ми е най-хубавият спомен или просто нежелание да започна нещо друго

valdesbg
02-23-2012, 20:16
Прав си - същия наивен глупак си както си бил на 16. Нищо не се е променило,повратните моменти, които описваш не са ти оказали влияние. Ако бяха - щеше да приказваш доста по зряло.

От гледна точка на паметника - всичо е преходно и променящо се, но от гледна точка на хората паметника си е все същия.

Капиш?

Glamour92
02-23-2012, 20:17
Казваш,че имаш твърде високо мнение за себе си-високо прямо какво?Спрямо реалните ти качества или спрямо мнението ти за околните? Ако е второто-не допускаш ли,че в едно такова многолюдно място като София,сред стадото би могъл да намериш и хора от твоята порода?
За хронологиите-ясно предизвикват у теб приятни усещания...
Ако не си преодолял старата история и това те кара да изпадаш в мрачни настроения-нали си наясно,че рано или късно ще излезнеш от "мрачния" си период?
И друго-трябваше даже в началото да те питам-от кога започна да се чувстваш по този начин? Това нормалното ти мислене ли е?

Chacho
02-23-2012, 20:17
Добре, имаш проблем, че си си пропилял няколко шанса, в момента нямаш изгора и тая празнина ти се отразява на ежедневието, затова виждаш всичко сиво и монотонно. Правилно ли съм разбрал или и аз не доумявам какво точно те тормози?

SpiritInBlack
02-23-2012, 20:41
Дам , гадното ми настроение е основно заради липсата на момиче , което да харесвам много.По-точна тя да ме харесва , защото аз наистина харесвам Анастасия , хаха.Ядосват ме повече неща отколкото би трябвало и за които обикновено не ми пука.Преди седмица в Бонсист загубих футболен мач срещу отбор , който беше слаб.Ама моите съотборници бяха по-зле.Направо превъртях.Как не им скочих да ги бия не знам.Или загубите на ръце на покер заради бад бийт.На немалки суми наистина , но все пак.Когато контакутвах с въпросното момиче , приемах всичко с усмивка.


валдес : теб си те спомням от доста време , брат . това , което каза е правилно.

И не , не е депресия.Просто хронично гадно настроение.Ще ми мине скоро надявам се.

Знам , че най-доброто ми решение е да се запознавам с много хора и да харесам някого , обаче нямам желание в момента.Не че не съм готов , хаха

Chacho
02-23-2012, 20:45
Част от това да си зрял е дори да не ти е не ти е много на кеф, да уважаваш другите и да се сдържаш. Овладей си малко импулсивността и тия периоди минават, концентрирай се върху важното. Студент си, предполагам имаш посока за развитие - гони я.

valdesbg
02-23-2012, 20:46
Тц.. най-доброто решение в случая не е да се запознаваш с хора. Щото ще си същия кисел тип като тук. А това няма да е полезно за никой от двата фланга.

Вземи си възстанови баланса в душата и чак тогава отивай на хорото. Материали в нета има много.

djipsito
02-23-2012, 21:55
Научи се да губиш ;)
Спорта не те ли учи ?

Cold_Tearsss
02-23-2012, 22:00
Един виц ще ти оправи настроението.

Стоят боцманът и капитанът и виждат, че срещу тях идва торпедо, което няма как да избегнат. Капитанът казва на боцмана:
- Боцмане, иди да съобщиш на екипажа, че ще потънем... Неизбежно е... Ама го направи малко по-меко, че да няма паника.
Боцманът отишъл при екипажа и казал:
- Ей сега ще си извадя оная работа и ще разцепя с нея кораба!
При което всички започнали да му се смеят. Боцманът извадил оная си работа и я ударил в палубата на кораба с все сила, при което тя се разцепила и корабът потънал.
След ден-два се срещат капитанът и боцманът, плувайки на различни отломки, и капитанът казва:
- Боцмане, мамицата ти, торпедото ни пропусна!

lude7ina
02-23-2012, 22:22
Не съм депресиран , разсъждавам трезво и логично.Горните неща биха могли да важат за разглезено 16 годишно момиченце , но не и за мен
Всеки си мисли, че неговата гледна точка е най-правилната и че е обективен, но никой не е.

SpiritInBlack
02-24-2012, 08:57
Тоя виц наистина ме накара да се разсмея , мерси .

Валдес , отново си прав , обаче може би съм си внушил , че общуването с много момичета и намирането на "специалната" е единственото нещо ,което може да ми помогне , и работата става малко затворен кръг.

И мразя да губя.Когато съм в гадно настроение и става заради съотборници особено

Equilibrium1992
02-24-2012, 13:39
На теб обаче все останалите са ти виновни...И веднъж не посмя да погледнеш в своята паничка.Вкиснато ти е-щото другите били под твоя ранг.Губиш-съотборниците виновни.
Убедена съм,че и с момичетата подхождаш така-тая не е като Анастасия-отписвай я,с другата пък нещо не можем да се разберем-заради проклетата й порода е...аз с нищо не съм й крив и т.н
И недей да възприемаш намирането на половинка като идея фикс.Иначе тъй и ще има да си търсиш...

balu4ka
02-24-2012, 13:52
Защо си мислиш ,че няколко грешки са причината да гледаш толкова черногледо на света около теб?Според мен всичкото при теб е нещо като наложено и от самият теб.Кой може да ти помогне,освен ти самият?
ПП:Доста депресарската я даваш,светът не е свършил само защото си сам?!..

Muaythaifighter
02-24-2012, 16:50
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a mn mi e smeshno v toq forum naprao padam na zemqta ot smqh kato vi cheta komentar4etata oleleleeieelei ;d;d;d;d

lovelysister
02-24-2012, 17:59
Хм.. прочетох поста ти и доста време си мислих какво да ти напиша. Според мен имаш нужда да бъдеш обичан.. да знаеш, че значиш нещо за някой.. Искало ти се да е така с Анастасия, но не се е получило.. Което не означава, че нямаш шанса да бъдеш щастлив още сега. Общувай... запознай се с нови хора. Ако няма шанс да сте заедно .. ти самия знаеш, че всичко е безсмислено.. гледай напред. Чувствала съм се като теб, дори сега е така.. и рядко пиша коментари, но трябваше да напиша тук. Не се отчайвай .. всичко ще е наред. Искаш щастие и любов- търси я ! Хъг.

SpiritInBlack
02-25-2012, 08:02
В живота ти се появява едно момиче,влюбваш се в него,всичко е идеално,изведнъж тя прецаква работите,оставаш сам,вечер ,когато си лягаш винаги си мислиш за нея,за спомените ви,търсиш вината в себе се,но минава време...появява се ново момиче,забравяш старото,отново летиш,но сценарият се повтаря... Познато ,а ?

Ама с Анастасия аз прецаках работите ;/

lovelysister
02-25-2012, 16:52
да.. познато.
Ако искаш да ги оправиш и мислиш, че си струва - ДАВАЙ! няма да ти падне от небето. Но ако мислиш, че няма смисъл.. гледай напред. Бтв найс аватар. хаха

Cold_Tearsss
02-25-2012, 16:56
Не се занимавай с глупости. Счупената ваза лепило не я оправя.

Хвани се в ръце и си прави кефа, а и намали романтичните филми. :D

SpiritInBlack
02-25-2012, 18:08
@ лавли систъ :
Гадна история е нали.Съжалявам , че и ти си го изпитвала.

То си струва , ама като знаеш , че няма да стане и крайният резултат ще е по-кофти..

Мерси , знаеш ли колко дълго време го търсих , хаха. Бих предпочел евер пред евън ама ме няма с фотошопа. На мен пък ми харесва твоят , хаха.

колд тиърс : Грубо , много грубо. Кофти е когато момичето си струва . Имам една максима : Когато момичето не иска да дойде при мен , аз няма да отида при нея.Ще я накарам да дойде .,Ххахах
Пътува си човечец с трабанта си но се заблял и на сфетофара се праснал в един джип. Слезли мутрите от джипа но светнало жърто и те се върнали и продължили. Кара си нашия загледал се в красива жена и нещеш ли пак сфетофар и пак същия джип и пак се фраснал отзад. Наскачали мутрите и тръгнали към нашия , а той си помислил " Ей сега ми ебаха майката !!! Как може да съм толкова тъп че два пъти да се ударя в тях... " Стиснал юмруци, затворил очи и зачакал....но нещеш ли светнало пак жълто и мутрите се върнали и продължили. Нашия си казал " Е, това е късмет!!!" и продължил....Звъннал му телефона и докато го намери къде е ....пак сфетофар, пак същия джип и пак се фраснал отзад..... Първата му мисъл била: " Сега вече направо си умрях... ще ме утрепят, но няма да дам....! ! ! ! " Взел една щанга излезъл от трабанта отишъл при джипа и започнал да удря под ред: фарове, мигачи, преден капак
- налага и искри му хфърчат от очите....но светнало жълто и нашия се качил в трабанта дал мръсна газ и беж да го няма. Мутрите се спогледали сконфузено и единия попитал:

- Брато, скива ли тая бяс!!! Ами представи си ако ние го бяхме ударили, какво щеше да стане с нас..... ???
Кажи още някой як виц =)

Cold_Tearsss
02-25-2012, 18:36
колд тиърс : Грубо , много грубо. Кофти е когато момичето си струва . Имам една максима : Когато момичето не иска да дойде при мен , аз няма да отида при нея.Ще я накарам да дойде .,Ххахах

Ти си знаеш, моята максима е да не подновявам приключили истории. По-добре е да пиша нови. ;)

- Скъпи, ще ти кажа тези две думи, които завинаги свързват двама влюбени…
- Кои?
- Бременна съм.

umri
02-25-2012, 21:16
Преди време бях чел , че само луната не се променя на този свят , ама май не е така.Като погледна назад в близкото ми минало съм си все същият.Малко по-нахакан и доста по-вървежен , но все пак.Хората продължават напред , а аз анализирам и правя гадни планове.Мисля , че характерът на човек се оформя 25 % семейство , 25 % приятели и среда , 50 % неща , които са ни се случили.При мен повратните моменти бяха 2.Първата ми приятелкал беше когато бях на 16 , доста рано , имайки предвид колко срамежлив бях .Тогава бях влюбен в нея , наистина.Като всяка първа любов мислех , че тя ще бъде вечна.Да , ама не.Момичето беше възможно най-гадното , което можеше да ми се случи.Минах през висшата школовка прекалеко малък и неопитен.А след това най-добрата ми приятелка , единствената истинска приятелка , която съм имал , приятел в истинския и неподправен смисъл на думата , напусна.Тези и още някои други неща ме промениха.Да , имах доста приятелки после , но това не променя нищо.Бях на 16 , сега съм на 19 ,скоро на 20.И какво се промени ? Нищо.Дори и в новата ми среда нещата са същите.Нито парите , нито близките ми приятели ме карат да се чувствам щастлив.Дните се нижят еднообразно и безсмислено. Може би съм толкова жаден за любов , защото никога не съм я получавал и смятам , че само тя ще осмисли живота ми.Може би съм глупак.Със сигурност щом очаквам толкова много.А нещата винаги могат да станат по-зле.Наскоро на мой близък човек почина бащата.Ами ако това се беше случило на мен ? В каква душевна и физическа развалина щях да се превърна? Просто всичко ми е толкова сиво и безсмислено.Преди време в Пловдив срещнах най-хубавото , мило , красиво , забавно и т.н. момичета , което може да си представите.Тогава обаче се случиха доста неща и може би основно комплексите ми попречиха на връзката ни.Хаха, бидейки сантименалния глупак , който съм , все още чета нашите хронологии.Направих ужасни грешки с нея заради ниското си самочувствие и лоши общи познати , които биха и наговорили лоши неща за мен.Хаха , май са истински щом така се държах.
А дали ситуацията сега е различна ? Горд студент съм в София , но от най-популярното момче в групата , станах средна ракия . Защо ? Защото хората ме разочароват прекалено много , а когато си изпусна нервите става страшно.Ами ако харесам тяхна приятелка ? Историята ще се повтори.Да , аз съм по-добър човек от преди , но и момичето няма да е същото.А относно другото , скоро тя заминава в чужбина.И пак ще стоя под дъжда на летището ден да я чакам обратно ;/

Точно на твоята възраст съм. Студент в София.

Спри да мислиш за това как изглеждаш отстрани. Спри да търсиш в коя да се влюбиш, защото не става така. Студент, София, необвързан.. Стига си живял в миналото и недей да бъдеш толкова несигурен. Събери се с някоя компания, идете на дискотека в Студентски или там, където живеете.. забий се с някоя, съседки, колежки, случайни в барове, начеши си унищоженото самочувствие. Недей да мислиш как изглеждаш отстрани, спри да мислиш дали си вървежния в групата или лидерът, изключи си мисълта за това как изглеждаш в очите на другите. Прави абсолютно каквото си искаш, без да се замисляш за реакцията на човека срещу теб. Прави го с чар и непукизъм. Нямаш си идея колко мощно оръжие е това. Всички около теб започват да те гледат с други очи, без почти никакви изключения. Ставаш магнетичен. Започни да поздравяваш непознатите във входа на блока или квартирата, където живееш. Усмихваш се повече. Заговаряй се с непознати във университета, там където живееш и тн. Усмихвай се, бъди позитивен. Повечето ще ти отвърнат със същото, защото ще предаваш позитивна енергия. Заговаряй се с непознати във влака или рейса, с който си пътуваш до родното място. Забавлявай се. В момента, в който ти започнеш да се забавляваш и другите ще го правят. Ще излезеш от депресията, в която си. Подобри външния си вид така, че да харесваш себе си. Не се затваряй в себе си, защото тогава те налягат депресарските мисли и се самовглъбяваш в собствения си свят. Учи си, гледай си бъдещето, за да имаш увереност на изпитите. Смей се. Разказвай си вицове със съквартирантите и колегите. ВЛЕЗ в кожата си. Ако ти харесва да бъдеш леко циничен, бъди. Ако имаш момент на въодушевление, изрази го. Ако ти е криво - викай и блъскай, скачай и псувай. Зарибявай се с момичета. Спри да си мислиш как възприемат държанието ти и престани да се опитваш да се харесаш, на когото и да било. Колкото повече се опитваш да се харесаш на някого, толкова повече ще оставаш разочарован. Прави това, което ТИ искаш да правиш, а не това, което човекът срещу теб, според теб, ще иска ти да правиш. Не бъди фалшив. Влез си на 100% в кожата и тогава ще си вътрешно спокоен и ще изпиташ пълното удовлетворение и потенциал на възможностите си. Приеми, че това са ти най-хубавите, диви и характеро изграждащи години - студентството. Изживей ги докрай. Като ти се пуши - пуши, като ти се пие - пий, като ти се ебе - намери. Приеми, че животът е един неповторим дар от природата, и е престъпление срещу идеята на човечеството и самия теб да си сив и нещастен. Всеки човек в един момент изпитва нужда да бъде обичан и да има човек, който да споделя чувствата му, но това не става насила. Приеми го и обгърни идеята, че не винаги ще има такъв човек. Научи се, дори когато си сам, да си супер щастлив, въпреки това. Това не знам дали е възможно, но при мен е така. Сега не съм, но когато не съм бил във връзка съм бил толкова щастлив и във кожата си, ненуждаещ се от това нещо, че повечето момичета, с които съм имал по-интимен досег са искали нещо повече от мен. Виждали са, че мога да живея и без тях, и че съм супер щастлив така, както съм си бил. Затова са искали да вземат и да бъдат част от това щастие. Самата идея, че не ти трябва връзка, за да си пълноценно щастлив привлича жените. Да си чул някоя хубава мома да си търси отчаян и спешно нуждаещ се от връзка нещастник? Аз не съм. Живей си, наслаждавай се на жените, които идват и си отиват, прави си секс, забавлявай се с тях и те ще се забавляват с теб. В един момент ще се появи някоя, която ти отговаря на критериите и си представяш нещо по-сериозно с нея.
Аз, например, като се запознах със сегашната си приятелка, по никакъв начин не си търсех нещо сериозно. Просто така се случиха нещата. Естествено, без зор. В началото и през акъла не ми минаваше да започвам каквото и да е по-скоро сериозно. Това ти го казвам, за да видиш как нещата трябва да станат естествено, без да пресираш ситуацията. Докато дойде момичето, изеби света. Поне в софийските университети и Студентски град, където предполагам живееш, има много женски, които ако положиш горепосочените съвети ще ти се лепят като конски мухи на лайно.

Може да са ми разхвърляни мислите, но концепцията е ясна. И не забравяй, че в случая не жените са важни, а собственото ти състояние, положение на духа и щастие. Прави точно това, което смяташ, че би те направило по-щастлив, и всеки път, когато знаеш, че искаш да направиш нещо, но не ти стиска, си казвай, че животът е един, и че ако пробваш ще ти е по-добре, отколкото, ако не пробваш.

едит; си ебало майката и уискито.. кви неща прави. Не бях писал толкова много скоро време.

Chacho2
02-26-2012, 05:48
Един съвет да добавя към това, което написа umri. Няма нужда от повече коментари, просто върви и го направи. Наслади се на живота сега. Не утре, не след седмица, когато ще е удобен момент. Хвърли клавиатурата, изгаси компютъра, звънни на някой приятел и излез да си намериш кефа. Не се ограничавай с това, което въображението ти ти дава като идея. Приеми, че животът е по-хубав, отколкото можеш да си представиш. Върви навън и го остави да те изненада.

SpiritInBlack
02-28-2012, 14:27
Мерси , макар и да съм наясно с всичко , което каза . Мен уискиот ми действа по друг начин.Пиши щом си в Сф да те черпя 1 бира

umri
02-28-2012, 15:06
Мерси , макар и да съм наясно с всичко , което каза . Мен уискиот ми действа по друг начин.Пиши щом си в Сф да те черпя 1 бира

Драсни, ако си в Студентски като решиш. След 5-6 следобед през седмицата съм по свободен.

rock_that_body
02-29-2012, 19:26
Може би решението е просто и елементарно. Просто трябва да промениш начина си на живот към по-добър според разбиранията ти, но и в същото време да останеш себе си. Самата комбинация е интересна, но това така погледнато си е чистата формула на успеха.:)

fenasf
02-29-2012, 20:40
Точно на твоята възраст съм. Студент в София.

Спри да мислиш за това как изглеждаш отстрани. Спри да търсиш в коя да се влюбиш, защото не става така. Студент, София, необвързан.. Стига си живял в миналото и недей да бъдеш толкова несигурен. Събери се с някоя компания, идете на дискотека в Студентски или там, където живеете.. забий се с някоя, съседки, колежки, случайни в барове, начеши си унищоженото самочувствие. Недей да мислиш как изглеждаш отстрани, спри да мислиш дали си вървежния в групата или лидерът, изключи си мисълта за това как изглеждаш в очите на другите. Прави абсолютно каквото си искаш, без да се замисляш за реакцията на човека срещу теб. Прави го с чар и непукизъм. Нямаш си идея колко мощно оръжие е това. Всички около теб започват да те гледат с други очи, без почти никакви изключения. Ставаш магнетичен. Започни да поздравяваш непознатите във входа на блока или квартирата, където живееш. Усмихваш се повече. Заговаряй се с непознати във университета, там където живееш и тн. Усмихвай се, бъди позитивен. Повечето ще ти отвърнат със същото, защото ще предаваш позитивна енергия. Заговаряй се с непознати във влака или рейса, с който си пътуваш до родното място. Забавлявай се. В момента, в който ти започнеш да се забавляваш и другите ще го правят. Ще излезеш от депресията, в която си. Подобри външния си вид така, че да харесваш себе си. Не се затваряй в себе си, защото тогава те налягат депресарските мисли и се самовглъбяваш в собствения си свят. Учи си, гледай си бъдещето, за да имаш увереност на изпитите. Смей се. Разказвай си вицове със съквартирантите и колегите. ВЛЕЗ в кожата си. Ако ти харесва да бъдеш леко циничен, бъди. Ако имаш момент на въодушевление, изрази го. Ако ти е криво - викай и блъскай, скачай и псувай. Зарибявай се с момичета. Спри да си мислиш как възприемат държанието ти и престани да се опитваш да се харесаш, на когото и да било. Колкото повече се опитваш да се харесаш на някого, толкова повече ще оставаш разочарован. Прави това, което ТИ искаш да правиш, а не това, което човекът срещу теб, според теб, ще иска ти да правиш. Не бъди фалшив. Влез си на 100% в кожата и тогава ще си вътрешно спокоен и ще изпиташ пълното удовлетворение и потенциал на възможностите си. Приеми, че това са ти най-хубавите, диви и характеро изграждащи години - студентството. Изживей ги докрай. Като ти се пуши - пуши, като ти се пие - пий, като ти се ебе - намери. Приеми, че животът е един неповторим дар от природата, и е престъпление срещу идеята на човечеството и самия теб да си сив и нещастен. Всеки човек в един момент изпитва нужда да бъде обичан и да има човек, който да споделя чувствата му, но това не става насила. Приеми го и обгърни идеята, че не винаги ще има такъв човек. Научи се, дори когато си сам, да си супер щастлив, въпреки това. Това не знам дали е възможно, но при мен е така. Сега не съм, но когато не съм бил във връзка съм бил толкова щастлив и във кожата си, ненуждаещ се от това нещо, че повечето момичета, с които съм имал по-интимен досег са искали нещо повече от мен. Виждали са, че мога да живея и без тях, и че съм супер щастлив така, както съм си бил. Затова са искали да вземат и да бъдат част от това щастие. Самата идея, че не ти трябва връзка, за да си пълноценно щастлив привлича жените. Да си чул някоя хубава мома да си търси отчаян и спешно нуждаещ се от връзка нещастник? Аз не съм. Живей си, наслаждавай се на жените, които идват и си отиват, прави си секс, забавлявай се с тях и те ще се забавляват с теб. В един момент ще се появи някоя, която ти отговаря на критериите и си представяш нещо по-сериозно с нея.
Аз, например, като се запознах със сегашната си приятелка, по никакъв начин не си търсех нещо сериозно. Просто така се случиха нещата. Естествено, без зор. В началото и през акъла не ми минаваше да започвам каквото и да е по-скоро сериозно. Това ти го казвам, за да видиш как нещата трябва да станат естествено, без да пресираш ситуацията. Докато дойде момичето, изеби света. Поне в софийските университети и Студентски град, където предполагам живееш, има много женски, които ако положиш горепосочените съвети ще ти се лепят като конски мухи на лайно.

Може да са ми разхвърляни мислите, но концепцията е ясна. И не забравяй, че в случая не жените са важни, а собственото ти състояние, положение на духа и щастие. Прави точно това, което смяташ, че би те направило по-щастлив, и всеки път, когато знаеш, че искаш да направиш нещо, но не ти стиска, си казвай, че животът е един, и че ако пробваш ще ти е по-добре, отколкото, ако не пробваш.

едит; си ебало майката и уискито.. кви неща прави. Не бях писал толкова много скоро време.


Браво! Да се включи в Свещеното писание! :D