PDA

View Full Version : Ами сега ? как да постъпя?



Difteen16
02-23-2012, 20:03
Здравейте, Аз съм момче и имам въпрос или проблем .. не знам как точно да го нарека затова директно към въпроса.
Преди не много време видях едно момиче което привлече вниманието ми с естествена красота ии се поинтересувах коя е и как се казва .. След кратък чат във фейсбук аз й поисках скайп.Нямах възможността да се запозная с нея на живо но си чатихме в продължение на няколко дни и реших да я попитам да излезем заедно на кафе за да се запознаем.Това се случи след като тя ме попита дали обичам билярд и аз отговорих да.. тя ми намекна, че също обича да играе и реших, че е страхотна възможност да се срещнем :).Уговорката е за утре.Трябваше да сме само 2мата, но след като днес си чатихме за бързо, защото бях зает и си писахме само за 5 минути за да се разберем , тя ми съобщи че нейни приятелки също ще ходят и тя ще е с нас, при което бях малко стъписан.. не знаех какво да кажа, а тя попита ако нямам против да дойда с тях съм добре дошъл .. (каза го искрено.. или поне така изглеждаше)Тя каза, че ако не искам ще излезем друг ден когато ми е удобно .. и каза че ако искам да дойда с тях няма проблем ( даже и ме покани) и ми каза час.Сега незнам какво да правя .. и по-лошото е че вече казах, че ще съм там а тя ще ме чака и няма да влиза в скайп.. следвателно даже и да искам вече не мога да се откажа защото ще е много неловко.Но ще се срещнем за пръв път и то ще съм в компания само на момичета :(.Чудех се дали това е начин да ми покаже че се е отметнала но тя ме покани да дойда и даже ми влезе в положение с потенциална покана за друг ден което ми даде положителен сигнал.Какво смятате ?Как бихте постъпили?
ПС : извинявам се за многото правописни и пунктуационни грешки.Клавиатурата ми е от части счупена.

valdesbg
02-23-2012, 20:43
Е другия път да знаеш - ако искаш девойката за гадже - всякакви външни хора са нежелателни. Така че отклонявай покана, ако няма да сте само двамата и не се съгласявай да идва още някой с вас. Това като правило.

От друга страна щом вече си се хванал на хорото и тя ти е казала че може да излезете сами някой път утре си я "придърпваш" и нейните приятелки ги пращаш да пасат. Или взимаш някой приятел с теб да ги забавлява, докато ти си действаш по твоята част.

Макар че ми е интересно що казваш че ще си там, като всъщност не те устройва офертата?

Difteen16
02-23-2012, 20:47
Всъщност .. бях малко развълнуван ии просто се съгласих.Не смятам, че не е изгодно за мен :) Мисля, че тя ще се чувства по -сигурна така, а и дори да не се получи перфектно, ще излезем пак :)

valdesbg
02-23-2012, 20:51
Всъщност е неизгодно за теб. Това че не го осъзнаваш е друго. Иначе успех ти пожелавам :)

Difteen16
02-23-2012, 20:54
Мисля, че ако успея да се държа по перфектният начин може да не е толкова лошо нали? И все пак няма да се откажа :D и благодаря :)

Cold_Tearsss
02-23-2012, 20:56
Вземи си wing-мен, че иначе си изгорял.

Cold_Tearsss
02-23-2012, 20:57
Пък и ще сте в билярд тъкмо малко ще поиграете.

djipsito
02-23-2012, 20:57
Сигурно се е притеснила да остане на саме с теб, а покрай приятелки ще е по-.. в час да го кажем. Ще е повече себе си. Може като е сама да блокира и да се притеснява да не изглежда тъпо и да се изложи.

Минава ми през акъла да иска по този начин да ти покаже, че ще те хакне във френд листата, ама щом има покана и за друг ден, мм едва ли, ама знае ли се... Ако съдя по себе си, ако имам съмнения, че някой ме харесва, а не ми пречи да изляза с него, щото е пич, ама ми е във френд листата, гледам да не излизам сама с него, а да сме в компания. Има едно такова момче. Той знае, де, аз съм му казвала как стоят нещата, ама все пак не искам да си помисли, че съм си променила мнението.

Понеже тва са само догадки, аз те съветвам да отидеш, а като свършите с билярда и решат да се разотиват й предложи да се разходите, щото "не ти се прибира още", а после я изпрати.

Difteen16
02-23-2012, 21:01
Понеже тва са само догадки, аз те съветвам да отидеш, а като свършите с билярда и решат да се разотиват й предложи да се разходите, щото "не ти се прибира още", а после я изпрати.
Да разбирам, че твоята идея е да отида сам?Смятам, че ще е ужасно странно.. Но все пак желая да се вслушам в съвета ти :)

Chacho
02-23-2012, 21:06
Според мен, ако е искала да се отмята, нямаше да ти предлага да излезете. Щом не си пишете от толкова отдавна, сигурно просто се притеснява и затова ти е предложила да си с останалите. После ще ги разпитва какво им е мнението за теб, ще те обсъждат и, ако излете пак, най-вероятно ще ти се отвори късмета.

Difteen16
02-23-2012, 21:09
Дано си прав :) и все пак ще отида сам .. какво пък най-много да се изложа малко .. а аз като цяло съм човек който не е срамежлив :)

Chacho
02-23-2012, 21:10
Отиваш да играеш билиярд и да си изкараш хубаво с приятна компания. Забрави за впечатления и излагания, главната цел е да се забавлявате всички.

Difteen16
02-23-2012, 21:12
Благодаря :) наистина се почувствах по-добре :)

djipsito
02-23-2012, 21:26
Chacho е прав.
А, забравих, няма да е зле да й обръщаш по-специално внимание пред приятелките й ;)

После ще има "уааа... уиии... ЛУИИИИИ, даа " :D Така де, ще видят, че не си сдухан тъпак и че не те ебе, че приятелките са там, а си пич и имаш топки. Гледай да не плануваш нещата, просто прави тва, което ти идва отвътре. (Е, ако някоя от приятелките й има хубав задник и ти се прииска да я шляпнеш, недей.. )

Еми сам.. иначе или тря да се наговаряш с твоя човек той да ви остави насаме, или да останете тримата, а тя може да спече и да си измисли причина да се прибира с приятелките си..

Не се шашкай, мен един път ме направиха луда. Бях се запознала с един. След един месец ми звъни от телефона му негов приятел, да сме ходили на кафе. Викам добре. Отивам и идват четирима... Тъй че.. споко. Казвам ти - не е страшно. Аз не излязох повече с онзи. Или с онези да го кажа.. :D

Difteen16
02-25-2012, 21:05
За всички които ми помогнаха, и на които съм искрено благодарен,искам да кажа, че беше ПЕРФЕКТНО.Всъщност приятелката й си тръгна по-рано по ангажименти... ии Бяхме само 2мата.В началото тя беше малко притеснена, но след 5 минути се чувствахме толкова спокойни и беше просто уникално.Възлагам надежди защото и тя също демонстрира, че съм й симпатичен.Като цяло беше повече от прекрасно :). Благодаря на всички които дадоха съвети и споделиха опита си.