PDA

View Full Version : Странични ефекти при стромба?



HackeD
02-23-2012, 20:24
Скоро ще почвам цикъл със стромб и искам да знам дали има някакви странични ефекти, успоредно с нея ще си пия карсил... Има ли нещо вярно за това което много се приказва, че няма да можеш да дигаш самолета....? :D Или от един цикъл няма какво да стане?

intenzitivE
02-24-2012, 12:15
Един цикъл за тебе какво ще рече, 1 месец или ? Кажи на колко години си, а и ако правиш цикъл от един месец няма опасност :?

HackeD
02-24-2012, 12:23
Значи цикъла ще ми е 2 месеца 200 хапа... На 17г. съм.

intenzitivE
02-24-2012, 12:32
Използвайки стромба на твоята възраст, бъди сигурен, че ще има последствия за твоя организъм ! Но всеки си има глава на раменете. Хмм .. щом си решил да правиш 2 цикъла,ще трябва да ги завършиш с нещо. Прочети инфо за Тамоксифен и Провирон.
Толкоз от мен, ако имаш въпроси, питай ...

HackeD
02-24-2012, 12:40
И какви може да са последствията за организма ми?

intenzitivE
02-24-2012, 12:45
Стромбата може дори да ти подтисне потентността,затова след цикъла трябва да продължиш с "лекарства". Написал съм ти 2 неща, които да проучиш !

HackeD
02-24-2012, 12:49
Нещо започнах да се плаша от тази стомба... нали е най-леката(женска) химия...?

intenzitivE
02-24-2012, 13:04
Не знам какво разбираш под думата "женска химия" .. най - леката химия е Анавара :)

HackeD
02-24-2012, 13:05
Еми така се води стромбата... "женска химия"..

intenzitivE
02-24-2012, 13:23
200 хапа са си удар за черния дроб, значи тамоксифен не ти е нужен поради простата причина, че стромбата не ароматизира. Дори чернодробните проблеми може да ги почнеш накрая - също много изгодно идва Силимарина. Стромбата е много мека откъм странични ефекти, в това число и нейната ниска подтискащата функция върху ендогенното производство на тестостерон. Препоръчвам ти след края на цикъла да вкараш 1 опаковка клостилбегит, по 1 хапче дневно, превантивно, за да върнеш всичко в нормите. За да е всичко изрядно. Относно половата функция бих казал, че примиболан, анавар и станозолол(стромба) са най-меките стероиди откъм нея. Ако става дума, при сериозни цикли в края, се взима първо прегнил, след това се вземат паралелно тамоксифен и клостилбегит(като тамоксифена се взима и по време на цикъл)Ако се взима само едното от двете, това е клостилбегит, тъй като е по-ефективно. Тамоксифена действа на естрогена, докато клостилбегита(кломида)дейс тва на естествения тестостерон, тоест подбужда организма да произвежда повече и да възвърне нормите отпреди цикъла.След клостила, вкарай и екдистила.Почни клостила на следващия ден след края на цикъла! Кортизола е катаболен хормон пряко зависим от стреса и другите хормони. След цикъл е занижен тестостерона, естрогена е повишен, а това е върховият момент на кортизола да атакува мускулите и да ги руши. От една стромба и то кратък цикъл няма да попаднеш в кортизолна дупка, поради простата причина че стромбата е лек стероид, след който организма бързо и ефективно се възстановява дори и без външна намеса(имам впредвид кратките цикли или моноцикли от 3-5 седмици).

HackeD
02-24-2012, 13:28
Значи с две думи няма какво да ми стане от този цикъл от 200 хапчета...? Успоредно с нея ще пия и карсил.

intenzitivE
02-24-2012, 13:33
Няма да се притесняваш :). Просто хвърли повече внимание върху излизането от стромбата. Използвай клостил и екдистил. Не очаквай много от нея, всички казват, че силата ти се увеличава незабавно след приема на стромбата. Тъй като препарата не задържа вода бързият прираст на сила е рядкост.И все пак Stanozolol дава солиден прираст на чиста мускулна маса и плавно покачване на силата, които след спирането му се запазват.

HackeD
02-24-2012, 13:36
Добре значи ще си я пия и това е.

intenzitivE
02-24-2012, 13:39
Ти си решаваш, щях да ти предложа да си избереш нещо, което не вреди на черния дроб, напримерно Омнадрена. Но щом си решил взимай стромбата и УСПЕХ :) !

awerw
02-24-2012, 14:17
абе фатрат ти ли си :D

HackeD
02-24-2012, 14:36
абе фатрат ти ли си :D

Моля? кой търсите? ;д

awerw
02-24-2012, 14:50
питам intenzitivE

intenzitivE
02-24-2012, 16:35
Не съм аз бе :D :D

Muaythaifighter
02-24-2012, 16:38
na 17 godini she zima stromba omg palq4o ;d;d;d;d

intenzitivE
02-24-2012, 16:40
Стромбата е един от най, най - леките стероиди, защо да не взима ?

Muaythaifighter
02-24-2012, 16:53
shot ko zeme stromba nishto nqma da stane trqq da e kombinira s neshto , 2ro s 2 cikula stromba ++ nishto nqma da stane , vednuj pochne li se hapa nqma spirane posle ot 17 god ko pochne ne e osobenna oferta , trqq imash pone 5 god staj v zalata , ma se1 koto iskate praite

hamilcar
02-25-2012, 04:41
Muaythaifighter - кирилицата е задължителна !

intenzitivE - прегнил ? За първи път чувам някой да го препоръчва за след цикъл. Станозолола не е толкова страшен. Предполагам знаеш за свободния тестостерон и каква е идеята на самия препарат. 30мг на ден са достатъчни за 17 годишен.

Наскоро бях написал, че темите свързани със стероиди не са желателни във форума и оставам на това мнение. Има достатъчно други форуми, в които може това да се обсъжда.

Не мисля, че има смисъл да се аргументирам, защо не искам да има такива теми.