PDA

View Full Version : Какъв жесток човек трябва да си,за да направиш такова нещо???!



alabalaa2
02-23-2012, 22:07
Здравейте!Преди няколко дни кучето ми се отвърза и изчезна защото беше разгонен и отиде по...Търсихме го навсякъде,но го нямаше никъде.И така днес ми казаха,че кучето ми вчера било застреляно и било хвърлено до един контейнер.Ходих да търся тялото,но нямаше никакви следи от него,нито кръв,нито миризма,нито отпечатаци по снега от тялото...И се чудя как може някой да го хвърли там и после да ходи да го вземе и защо няма никакви следи от него...Казаха ми,че са го зели някакви ловци за стръв...Толкова ми е гадно,всеедно съм загубила човек,обичах го много и беше толкова красив и умен.Кучето е породисто и си има паспорт на 90% сме сигурни,кой го е убил.Та въпроса ми е дали мога да направя нещо,да го осъдя или ....

Anorexiia
02-23-2012, 22:33
моите съболезнования :( принципно може да го съдиш,но ако нямаш доказaтелства веднага ще го онeвинят . могат дa го затворят до 2 години но най често се разминават с глоба 500 лв

alabalaa2
02-23-2012, 22:34
Да тялото го няма и няма как...Явно ще трябва със саморазправа :(

Nakadah
02-24-2012, 05:48
Каквото и да правиш не го прави докато си под емоции! Какво ще постигне твоята саморазправа? Как това ще върне кучето ти? Какво ако човека който виниш не е виновния? Земи си 1 биричка и се успокой малко!

alabalaa2
02-24-2012, 10:31
Здравейте.Значи кучетата попринцип са 2,едното е нашето,а другото е на едни съседи,те двете са винаги заедно.Днес намерихме кучето на съседите убито в двора му,но нямахме възможност да го вземеме.По късно отидохме,но тялото вече го нямаше.А от нашето куче няма и следа.Но поне вече сме сигурни кой ги е у

xoxi
02-25-2012, 19:29
Такива хора рано или късно живота ги наказва. Това сама съм го видяла.
Един съсед на село най-редовно прегазваше котките на останалите съседи. Наши котки също са минали под гумите на колата му. Преди няколко години и той си отиде по същия начин от този свят.

PLEYGIRL
02-25-2012, 19:37
Много гадно на мен ми се случи същото наш съсед застреля 1 наше куче и 3 наши котки ... много ми е мъчно за тях ,но нямаме доказателство ,че той го е направил ,но сме сигурни.Сега гледаме последната ни останала котка вътре защото ни е страх да я пуснем навън. Нищо не можахме да направим само го обиждаме и това е вярвам ,че един ден всичко ще му се върне ,защото злото не остава ненаказано......

loveca777
02-25-2012, 21:29
Не вярвай на такива слухове,че са ти убили породистото куче за стръв :X
По- вероятно е да са го откраднали ,за да го продават ! Има крадци на кучета ,но те крадат главно ловни породи
Нашето го откраднаха,но понеже е старо и умно , вероятно е успяло да се измъкне или са го пуснали по някаква причина(,че е можело да ги открият) - и само се върна измършавяло цялото по следите си ( кой знае колко е обикаляло)