PDA

View Full Version : Има едно момиче от моя клас...



craX
02-24-2012, 00:11
Здравейте!
Поразрових се из форумите и забелязах, че доста хора са намерили помощ тук и ето ме и мен!

Ситуацията е следната, в един клас сме с нея от 2 години и половина. Тогава не обръщах особено внимание на момичетата като цяло, но откакто спряхме да бъдем заедно с едно друго момиче, не съм спрял да мисля за нея (момичето, от моя клас). Тогава на една екскурзия се озовахме двамата навън към 11ч (беше Ноември месец), тогава тя показа някакъв намек (въпреки, че преди това и двамата бяхме пийнали малко водка, която някой от моя клас беше донесъл в раницата без да го хванат). От тогава мисля само за нея, опитвам се да се преместя близо до нея по 1 или друга причина, да си говорим след училище и да си чатим в скайпа, но имам чувството, че тя ме има просто за приятел, въпреки, че започна да ми обръща внимание точно когато започнах да се виждам с другото момиче.

Помислих си, че това означава нещо, но от тогава тя нито е намекнала нещо, нито нищо. Сякаш всичко е замръзнало, не знам. Въпросът ми е, дали трябва да изчакам още, или всичко това означава че няма да се получи, или пък ако е нещо друго да ми дадете съвет.

Chacho
02-24-2012, 02:19
Най-вероятно те има само за приятел. Тя търси ли те или само ти нея? Опитай да се заиграеш с някоя друга и виж дали ще я подразни. Съвета ми е да разгледаш и други опции освен нея, че така както още няма нищо между вас, ще се вкараш във филма и, ако пропадне работата, ще си ближеш раните дълго време. Позаходи насам-натам пък като спреш да мислиш само за нея, ако още искаш да си пробваш шансовете, покани я да излезете само двамата.

bwef
02-24-2012, 08:27
Friendzoneed

craX
02-24-2012, 10:09
Ще я попитам, пък ще видя какво ще стане :/

Chacho2
02-24-2012, 10:32
Добре, преди да го направиш, замисли се върху следното. Какво ще стане като я питаш, какъв отговор очакваш. Ще ти каже "да" и ще се гледате умно. Второ, действията са по-силни от думите и в такива ситуации. Опитай се да разчетеш дали я привличаш (макар че май не) и, ако да - решителната крачка!