PDA

View Full Version : Какво и става?



Blinded
02-24-2012, 01:46
Здравейте съфорумници,
Искам да споделя моята история защото много ми тежи....

Имам приятелка от две години и я обичам адски много, но нещата никога не са били по мед и масло между нас. Първото нещо е, че баща и не я пуска да излиза от тях. И за да стане ясно не сме на по 14-15, а и двамата сме на 21. Запознахме се когато бяхме в 12 клас. Училищата ни бяха близо едно до друго а ни запозна общ приятел. Всичко от начало беше хубаво до баловете когато изведнъж започна да ме отбягва. Мина се известно време в което не съм се отказвал от нея, борих се и си я спечелих, но лятото един ден със сълзи на очи дойде при мен и ми каза, че отначало във връзката ни (преди да правим секс) е спала с бившия си приятел. Това ми дойде като гръм от ясно небе, но си казах Ок няма значение, нали е с мен, значи иска мен. Учехме в един и същ университет, но аз се отказах защото никога не съм бил добър ученик ... какво ти висше. Започнах да работя а тя още си учи. Сега е втора година. Първата година бягаше от лекций за да се виждаме идваше у дома почти всеки ден. Втората година успях да я убедя да идва само когато има дупки за да не изпуска часове и да няма проблеми у тях. Идваше всеки четвъртък и петък. Бях доволен, виждахме се по два пъти в седмицата а през останалото време телефони и скайп. Да се има напредвид, че през лятната и ваканция не сме се виждали защото не и дават да излезе а това са 3 месеца в които съм бил на разположение за нея 24/7 в скайп и по телефоните през които тя ми казваше колко и липсвам, колко ме обича и т.н. (междо другото забравих да кажа, че търсих 4 месеца работа за да съм на смени в които мога да съм с нея всеки ден когато тя пожелае) По средата на първи семестър втората година започна малко по малко даскалото да става по-важно за нея. Виждахме се само в петък, а тя си тръгваше около обед защото винаги имаше да преснима нещо, да вземе нещо от колега, да пазарува и т.н. Никога не съм и викал и не съм и се карал, винаги съм и угаждал и съм я третирал като най-важното нещо. Преди седмица започна втори семестър на годината преди който имат 3 месеца почивка за изпитите. НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ ОТ 3 МЕСЕЦА. Във вторник (на 21.02) имахме годишнина (2 години) чухме се всичко, но тя каза, че е на даскало. Прибра се в 6.30 вечерта чухме се за 10-15 мин и тя си легна защото е уморена. следващия ден който искам да изтъкна е вчера (четвъртък) пак беше от сутринта до вечерта в университета уж. Лошото е това, че видях програмата и и знам, че във вторник е имала часове до 2 часа, а в петък до 12часа. Утре няма нито лекций нито опражнения а не ми е казала, че може да се видим. Сега, когато пиша това е 04.42h т.е. вече е петък. Какво мислите, изневерява ли ми? Къде може да е била и на годишнината ни и вчера.... не може да е била на кафета от 12 до 17 часа.... Ако днес ме излъже, че е на даскало мисля да я игнорирам напълно. Искам да видя как ще се чувства без мен. Или ще я зарежа. Казал съм и не 1 път: за мен честността е на 1во място. Тя знае, че ако го бях разбрал от друг човек това за бившия и отдавна нямаше да ме познава. Моля посъветвайте ме защото не издържам, ще откача.

П.п. забаравих да кажа в специалността и има само момчета, което в началото ме влудяваше, но за 2 години свикнах малко или много. Така, че предположения от типа "била е в приятелка" не минават. Техните я държат много на тънко... тя няма приятелки или поне не толкова близки.

Chacho
02-24-2012, 02:26
Не мисля, че е до техните. Лъже те и най-вероятно ти изневерява или просто й е омръзнала връзката, но й е гузно да каже "край" на нещата, защото ти си прекалено въвлечен и ще те нарани. Но да бяга от проблемите не е решение. Не може да не сте се виждали от 3 месеца и да ти говори такива глупости. Настоявай да се видите възможно най-скоро и да решавате нещата. Бъди готов за най-лошото и си тръгни с достойнство. Пич си, малко множко си я разюздал и си я търпял, но все пак заслужаваш повече от това.

anonymous708973
02-24-2012, 04:51
100% се е харесала с някой колега. Това е точно поведение на момиче, което има връзка, но нова тръпка в лицето на друг човек.

DisappointedDreamer
02-24-2012, 06:20
^Мдам. Пантерката е права.

valdesbg
02-24-2012, 07:25
Ама голяма си женска бе авторе. Квото ти каже и ти като кученце изпълняваш... Вярваш и за всякакви глупости, и се оставяш да ти дават наклон на трибуквеника...

Скоро ще те зарежат, аз така го виждам. Тя си е намерила някой по свестен, теб те търпи щото и угаждаш.

bloodyF
02-24-2012, 08:24
зарежи я
или си е намерила някого, в който е влюбена, или някой я чука и очевидно това не си ти : )

Glamour92
02-24-2012, 08:39
По всичко личи,че тя има желание да прекъсне връзката.Но не и се иска тя да е тази,котя ще каже "тръгвам си",тоест демонстрира нехайно и несериозно отношение,за да може ти да свършиш "мръсната работа" и да я зарежеш.Може би,защото те щади и смята,че като последната дума е твоя,няма да се чувстваш чак толкова наранен,а може би защото няма смелост сама да сложи категоричният край.
Вие двамата поначало сте били доста дистанцирани като двойка-тия периоди,траещи месеци,в които не сте се виждали и сте поддържали връзка само чрез скайпове и телефони...Въпрос на време е било да се разсъхнат нещата.

Chacho
02-24-2012, 08:43
А и ако с другия не вървят нещата, те държи като резерва.

Glamour92
02-24-2012, 08:47
Да,може и така-или пък все още не е напълно убедена кой от двамата иска да избере окончателно.

cyclops
02-24-2012, 09:17
Хмм да..възможно е да ти изневерява. Възможно е да й е писнала връзката, но да няма смелостта да я прекрати. При всички положения има нещо гнило. И все пак не мога да разбера как така си премълчаваш всичко..? Любов, любов ОК , но имай малко достойнство.