PDA

View Full Version : Тема против тютюнопушенето.



ShtrudeL
02-24-2012, 04:13
Не обичам да употребявам думичката 'мразя', защото нищо не мразя, за това я приемете като 'не обичам'.

Мразя цигарения дим. А още повече се дразня, когато хора, които са ми на сърчицето се тровят. Ами не искам един ден да са кашлящи и сухи и с вътрешности като на нещо изгоряло и да съм свидетел на това. И всеки път щом видя някой с цигара ми идва да му се скарам и не ме интересува дали ще ми се разсърди. Пф!
Искам да спрат производството на цигари! Искам като седна в някое кафе да ми е свежо, а не да режа въздуха на кубчета от толко ного дим.

Concussion
02-24-2012, 06:24
И аз не го обичам. Имам нещо като "алергия към цигарен дим", един път щях да умра от една цигара - кашляш, давиш се, повръщаш... ужас беше. Иначе в някои случаи го смятам за класно, но не е за мен...

yakuza_
02-24-2012, 06:59
щрудела не беше ли направила тема, че харесвала мъже, които пушат или нещо от сорта ?


а по темата - газова камера за всеки пушач ! като се задими, не мога да дишам и ми пари на очите...

PainMonopoly
02-24-2012, 07:33
Като толкова искат да пушат - навън. Ако им е студено или не им харесва, че вали - да ги откажат. Никой не ги е ръчкал да започват.

Thrombocyte
02-24-2012, 07:46
"Бам,бам, бам", както казваше един култов герой от моето детство.
Всичко е потенциално опасно!
Предполагам до 16-18г възраст и вие сте се правили на тежкарчета като сте пушили и пили бири по пейките в някой цветущ парк,повръщали сте си червата на общ. място за радост на околните, но сега четете морал като стар комсомолец.
И аз искам близките ми хора да не пушат, но щом са го решили няма как да им го наложа да спрат..
Надали животите на другите са изпълнени с по-продуктивни занимания.

yakuza_
02-24-2012, 08:39
и тогава не съм пушил и сега няма да пуша

Wax
02-24-2012, 09:02
Всеки би следвалда има правото да избира с какво да се трови. Не обичам някой да ми налага ограничения и затова лично аз подкрепям пушачите, въпреки че не обичам цигарения дим, нито цигарите.

Concussion
02-24-2012, 09:10
Всеки би следвалда има правото да избира с какво да се трови. Не обичам някой да ми налага ограничения и затова лично аз подкрепям пушачите, въпреки че не обичам цигарения дим, нито цигарите.

А да ти димят в лицето, това не е вид ограничение или налагане на нещо? Пушачите имат право да избират да се тровят, аз имам право да дишам чист въздух и да седна някъде без да се усмърдявам на коч.

Wax
02-24-2012, 09:13
Ако ми димят в лицето или ще си изляза на чист въздух, или те ако са добри приятели няма да пушат много.
Пък и дима не ми пречи на мене попринцип...

ShtrudeL
02-24-2012, 09:31
щрудела не беше ли направила тема, че харесвала мъже, които пушат или нещо от сорта ?

Харесва ми начина, по който си държат цигарите. Но това са съвсем различни неща. ^^

БожиятАгнец
02-24-2012, 09:46
Аз пуша. Аз обичам да пуша. Обожавам да пуша. Както се казваше в един лигав дамски сериал "Това завършва личността ми." и действително се е превърнало в част от мен, както аз част от него. Чувството е толкова уникално, както и в денят, когато започнах - единствената ми любов, която ръжда на хваща. В кръвта ми е, още на първата цигара го разбрах. Никога не ми е било гадно, никога не съм го правила за гъзария. Даже напротив! Започнах, като бунт. За да ме намаразят. За да не съм "част от". Парадоксът е че станах част от пушачите. Но още в началото на 'бунтът' взех, че се влюбих. Ха-ха. Може би е малко преувеличено, но как може да наречеш сладко действие, което извършваш отново и отново, а те убива, освен любов? Време е да изръся клишето - винаги мога да спра. И действително, като човек с бедни финансови възможности, съм си го доказвала милиони пъти.
Не бих го натрапвала на никого. Най-малко от възпитание. Има етикеция по отношение на тези неща.
Нямам против да излезна сред студът/дъждът и да си запаля там цигарата.
В най-дългата си връзка, човекът беше пушач, но просто не даваше да се пуши у тях (фък лоджик 8-) ). Та, няколко годинки всеки път, като ми се допуши ходех на вратата - във входа, неприятно, но се свиква. В повечето европейски заведения май беше таква практиката? Хубаво е. Така никой не пречи на никой.
Така че мога само да кажа, че "не искаме богатства, не искаме пари, а искаме цигарите на старите цени". 8-)
Пушачите можем да сме много добри и възпитани хора и да не ви пречим, тук обаче и системата, и вие трябва да се намесите. :)

БожиятАгнец
02-24-2012, 09:49
Харесва ми начина, по който си държат цигарите. Но това са съвсем различни неща. ^^

Ами, аз не вярвам само да ги държат, така че не са различни неща. Много ясно, че само, когато на теб ти изнася ще подкрепяш или плюеш дадено нещо. Така правят хората, като теб.

MaLyKoLiU
02-24-2012, 09:59
Да изчакаме до лятото когато влиза пълната забрана за пушене на обществени места... :)
За жалост не вярвам да се спазва както в другите страни... :/
Много се дразня някой като пуши на спирката, дойде му автобуса и си хвърля фаса на земята... ако бяхме в нормална държава това нямаше да се случи... после ревем, че навсякъде е мръсно и има боклуци... :/

Concussion
02-24-2012, 10:10
http://www.youtube.com/watch?v=N0nlRuIIzgI

Вижте това <3

awerw
02-24-2012, 10:13
по-грозен клип от тоя няма накъде.............

Concussion
02-24-2012, 10:17
по-грозен клип от тоя няма накъде.............

Този по ли ти харесва:


http://www.youtube.com/watch?v=wdzrG7gRfeY

loveca777
02-24-2012, 10:38
А тай пушете моите деца ,няма лошо
Аз не обичам да пуша цигари , но тревата е хубаво нещо :D

awerw
02-24-2012, 11:35
Да, мъжа винаги е бил по-красив от жената :D

Anichkaxxwee
02-24-2012, 16:35
Този по ли ти харесва:


http://www.youtube.com/watch?v=wdzrG7gRfeY

:lol: ..

machoka
02-24-2012, 16:49
абе кур за вас бе )

и мен не ме кефи да седна на слънчице в парка и да видя група рошави индивида да се наливат с бира, да се оригат и дънките им да са 5 размера по-големи и от коленете надолу, ама кво да праиш, демокрация.

и тези да ми обясняват колко било вредно - като ти е вредно, бягай в COSTA кафе и не ме занимавай с псевдо екологичните си нормативи.

loveca777
02-24-2012, 17:14
Тези ,които си гледат здравето и не пушат - определено и не пият много
Пушенето е много тъпо
Тревата поне ти оказва някакъв ефект и ти става смешно , но пък тя е 100 пъти по вредна и се пристрастява повече от нея

marble
02-24-2012, 17:27
Тревата поне ти оказва някакъв ефект и ти става смешно , но пък тя е 100 пъти по вредна и се пристрастява повече от нея

lololo
Не докосвай клавиатура ако ще казваш нещо подобно отново.

Wax
02-24-2012, 17:28
Тези ,които си гледат здравето и не пушат - определено и не пият много.

Че аз съм живото доказателство :lol:

loveca777
02-24-2012, 17:28
Ми да така се тръгва по- стъпките на наркомана

loveca777
02-24-2012, 17:30
Че аз съм живото доказателство :lol:
А ти софиянец ли си ?

Wax
02-24-2012, 17:31
Горда майна ;)

loveca777
02-24-2012, 17:33
Кво ще рече това ? :D
Без лоши мисли ,просто не разбирам защо софиянците мразят Варна , при положение ,че те са същите миндили?

marble
02-24-2012, 17:43
Ми да така се тръгва по- стъпките на наркомана

От трева?.. доообре

Concussion
02-24-2012, 17:47
От трева?.. доообре

Има нещо вярно, но си зависи и от човека дали ще спре навреме, или ще продължи с по-"тежките" наркотици...

loveca777
02-24-2012, 17:53
Почва се с малко трева , след това търсиш по-тежка и силна , повече количество трева и така ..
Всеки знае ,че като се напуши с трева хубаво , и на другия ден му се спи , гади му се , зле му е и иска отново да си дръпне за да се развесели

БожиятАгнец
02-24-2012, 18:46
Почва се с малко трева , след това търсиш по-тежка и силна , повече количество трева и така ..
Всеки знае ,че като се напуши с трева хубаво , и на другия ден му се спи , гади му се , зле му е и иска отново да си дръпне за да се развесели

АХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХА АХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
АХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХА АХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХАХААХАХХАА ХАХАХХАХАХААХХААХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХАХААХАХХАА ХАХАХХАХАХААХХААХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХ
НЯКОЙ ДА МЕ УБИЕЕЕЕ! НЕ МОГА ПОВЕЧЕ!

Образовайте се, бе, деца!

NightGuardian
02-24-2012, 18:46
аз нали не пуша цигари , другите не ме интересуват и не ми пречат. :) Ако си ограничавам контактите само с непушачи , доста е глупаво не мислите ли ?

loveca777
02-24-2012, 19:03
АХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХА АХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
АХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХА АХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХАХААХАХХАА ХАХАХХАХАХААХХААХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХАХААХАХХАА ХАХАХХАХАХААХХААХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХА!
ХААХАХХААХАХАХХАХАХААХХАА ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХХАХ
НЯКОЙ ДА МЕ УБИЕЕЕЕ! НЕ МОГА ПОВЕЧЕ!

Образовайте се, бе, деца!

Ей напушен, аз от личен опит го знам

БожиятАгнец
02-24-2012, 19:20
Ей напушен, аз от личен опит го знам

Ми, не знам какъв чай си пушил ти, но вече от няколко години редовно пуша и не съм имала подобни проблеми.
Но споко - като станеш на 15 може би няма да ти влиза толкова лошо.
Точно, защото го пишеш това от своят тъп и ебан личен опит не означава, че при всички е така.
За теб може да е така, но за мен и хората до които съм имала допир а.к.а. моят личен опит + образованието на темата, което имам мога смело да кажа, че няма такова нещо.
Описваш ми някаква абстиненция тип махмурлук (хе-хе), дето от нормален чадел на нормален човек няма как да се получи.
Съжалявам искренно за лошият ти личен опит и начин на мислене, но това най-малко те прави прав.
Не показваш здрав разум, а просто се излагаш и ни доказваш, че си хем ограничен, хем балък.
Пример:На мен ми се повръща от прясно мляко, но не казвам, че проблемът е в млякото, като институция и в световен мащаб - проблемът си е в мен и/или в млякото, което аз съм пила. Същото важи и за чадела.

PainMonopoly
02-24-2012, 19:35
Предполагам до 16-18г възраст и вие сте се правили на тежкарчета като сте пушили и пили бири по пейките в някой цветущ парк,повръщали сте си червата на общ. място за радост на околните, но сега четете морал като стар комсомолец.
От 13 до 19 пуших и ги отказах. Сега съм по-католик от папата. 8)

PainMonopoly
02-24-2012, 19:38
Много се дразня някой като пуши на спирката, дойде му автобуса и си хвърля фаса на земята... ако бяхме в нормална държава това нямаше да се случи... после ревем, че навсякъде е мръсно и има боклуци... :/Аре да не е държавата...

БожиятАгнец
02-24-2012, 19:49
Ми, не знам какъв чай си пушил ти, но вече от няколко години редовно пуша и не съм имала подобни проблеми.
Но споко - като станеш на 15 може би няма да ти влиза толкова лошо.
Точно, защото го пишеш това от своят тъп и ебан личен опит не означава, че при всички е така.
За теб може да е така, но за мен и хората до които съм имала допир а.к.а. моят личен опит + образованието на темата, което имам мога смело да кажа, че няма такова нещо.
Описваш ми някаква абстиненция тип махмурлук (хе-хе), дето от нормален чадел на нормален човек няма как да се получи.
Съжалявам искренно за лошият ти личен опит и начин на мислене, но това най-малко те прави прав.
Не показваш здрав разум, а просто се излагаш и ни доказваш, че си хем ограничен, хем балък.
Пример:На мен ми се повръща от прясно мляко, но не казвам, че проблемът е в млякото, като институция и в световен мащаб - проблемът си е в мен и/или в млякото, което аз съм пила. Същото важи и за чадела.


P.S: И не ми викай "напушен", защото не аз питам хората в темата за тютюнопушенето от кой град са и като ми кажат, че са от Пловдив да ги питам защо софянците не харесват Варна. Смятам,че перманентно си по-неадекватен и от мен и от всички във този форум. Верно спри да пипаш клавиатурата и поспри нарткотиците за които на всички ни е ясно, че няма как да са тревички. :)

MaLyKoLiU
02-24-2012, 19:55
Аре да не е държавата...

Имах в предвид, че в нормална държава щеше да има солени глоби за хвърлен фас на земята и хората нямаше да си ги хвърлят по земята. :) Иначе си е до манталитет. :) Като да си хвърлиш торбата с боклука през балкона, понеже те мързи да отидеш до казана 8-)

loveca777
02-24-2012, 20:00
P.S: И не ми викай "напушен", защото не аз питам хората в темата за тютюнопушенето от кой град са и като ми кажат, че са от Пловдив да ги питам защо софянците не харесват Варна. Смятам,че перманентно си по-неадекватен и от мен и от всички във този форум. Верно спри да пипаш клавиатурата и поспри нарткотиците за които на всички ни е ясно, че няма как да са тревички. :)

Ей смешко напушена
Кво пишеш за неща ,които не си наясно ? Това за софиянците беше конкретен въпрос към wax ,който теб не те интересува
Хайде продължавай да пушиш трева , почни ,ако искаш и да се и боцкаш - много ти здраве.

marble
02-24-2012, 20:09
Почва се с малко трева , след това търсиш по-тежка и силна , повече количество трева и така ..
Всеки знае ,че като се напуши с трева хубаво , и на другия ден му се спи , гади му се , зле му е и иска отново да си дръпне за да се развесели

Щях да се изсмея като ангелчето, но да не се повтаряме.
Това което казваш ти са пълни глупости. Пушил си един/два пъти и вече си доктор на науките. Познавам хора, които пушат трева след закуска, обяд и вечеря.. Едно и също количество всеки ден. Не знам за какъв прецедент говориш, но не спори за неща, които са ти мъгла.. Очевидно.

loveca777
02-24-2012, 20:15
Да и аз познавам такива дето постоянно пушат, пият като свине и не се отказват ...

БожиятАгнец
02-24-2012, 20:15
Ми, не знам какъв чай си пушил ти, но вече от няколко години редовно пуша и не съм имала подобни проблеми.
Но споко - като станеш на 15 може би няма да ти влиза толкова лошо.
Точно, защото го пишеш това от своят тъп и ебан личен опит не означава, че при всички е така.
За теб може да е така, но за мен и хората до които съм имала допир а.к.а. моят личен опит + образованието на темата, което имам мога смело да кажа, че няма такова нещо.
Описваш ми някаква абстиненция тип махмурлук (хе-хе), дето от нормален чадел на нормален човек няма как да се получи.
Съжалявам искренно за лошият ти личен опит и начин на мислене, но това най-малко те прави прав.
Не показваш здрав разум, а просто се излагаш и ни доказваш, че си хем ограничен, хем балък.
Пример:На мен ми се повръща от прясно мляко, но не казвам, че проблемът е в млякото, като институция и в световен мащаб - проблемът си е в мен и/или в млякото, което аз съм пила. Същото важи и за чадела.


Ей смешко напушена
Кво пишеш за неща ,които не си наясно ? Това за софиянците беше конкретен въпрос към wax ,който теб не те интересува
Хайде продължавай да пушиш трева , почни ,ако искаш и да се и боцкаш - много ти здраве.

Ще те разочаровам, като ти кажа, че това, че ме нарече отново така не ме нарани особено, въпросът беше, че ти изглеждаш далеч по-неадекватен и превъзбуден от мен и доста парадоксално да наричаш мен така. Ако беше адекватен и зрял човек, който знае за какво говори и може да се аргументира нямаше да се държиш така.
Не видях Wax да разбра за какво говориш, нито пък ти разбра за какво говори Wax, но самият факт, че обсъждаш пиене и наркотици в темата за тютюнопушенето говори, че това явно са ти някакви фикс идеи (което вече ни доказа) и че си неадекватен.
А също така това, че сравняваш боцкането с пушенето ми показва доста ясно какъв ти е опита и културата.
С пожелания за много здраве и на теб, както и поне по капчица разум, грамотност и адекватност.
Ккто казах и преди - като навършиш 15 може би ще ти мине.

БожиятАгнец
02-24-2012, 20:17
Щях да се изсмея като ангелчето, но да не се повтаряме.
Това което казваш ти са пълни глупости. Пушил си един/два пъти и вече си доктор на науките. Познавам хора, които пушат трева след закуска, обяд и вечеря.. Едно и също количество всеки ден. Не знам за какъв прецедент говориш, но не спори за неща, които са ти мъгла.. Очевидно.

Аз ли съм ангелчето? 8-)

Concussion
02-24-2012, 20:19
Остави го това келеме, вчера такива простотии изписа в темата за военното обучение... Тъпир. Не е напушен, дебил е.

loveca777
02-24-2012, 20:26
Ще те разочаровам, като ти кажа, че това, че ме нарече отново така не ме нарани особено, въпросът беше, че ти изглеждаш далеч по-неадекватен и превъзбуден от мен и доста парадоксално да наричаш мен така. Ако беше адекватен и зрял човек, който знае за какво говори и може да се аргументира нямаше да се държиш така.
Не видях Wax да разбра за какво говориш, нито пък ти разбра за какво говори Wax, но самият факт, че обсъждаш пиене и наркотици в темата за тютюнопушенето говори, че това явно са ти някакви фикс идеи (което вече ни доказа) и че си неадекватен.
А също така това, че сравняваш боцкането с пушенето ми показва доста ясно какъв ти е опита и културата.
С пожелания за много здраве и на теб, както и поне по капчица разум, грамотност и адекватност.
Ккто казах и преди - като навършиш 15 може би ще ти мине.
Wax се сети за какво става въпрос
В другата тема беше пуснал някаква подписка за хората, които мразят Варна , но не виждам смисъл да ти обяснявам

И не съм ти сравнявал боцкането с пушенето - много грешно разбираш
Точно ти не ми говори за КУЛТУРА и грамотност , защото ,ако под това е разбираш опитът ти от ходенето по пушанките през междучасията- жалко само за теб!

loveca777
02-24-2012, 20:28
Остави го това келеме, вчера такива простотии изписа в темата за военното обучение... Тъпир. Не е напушен, дебил е.

Грешно цитиране любов моя {}

Wax
02-24-2012, 20:31
Нз Кво има общо ненавистта ми към Варна и всичко произлизащо оттам с темата...

loveca777
02-24-2012, 20:35
Нз Кво има общо ненавистта ми към Варна и всичко произлизащо оттам с темата...
Заеби брат , и не се прави на ударен
Тая кофа е ебаах ти педераската история

Wax
02-24-2012, 20:38
Ок. Просто да те уведомя тогава, че ти се вписваш идеално.

loveca777
02-24-2012, 20:42
Сигурно , но щом ти и другите кухи лейки са далеч по-стари потребители тук, значи има да се търси

БожиятАгнец
02-24-2012, 20:45
Wax се сети за какво става въпрос
В другата тема беше пуснал някаква подписка за хората, които мразят Варна , но не виждам смисъл да ти обяснявам

И не съм ти сравнявал боцкането с пушенето - много грешно разбираш
Точно ти не ми говори за КУЛТУРА и грамотност , защото ,ако под това е разбираш опитът ти от ходенето по пушанките през междучасията- жалко само за теб!

Не ми пука особено дали Wax мрази Варна и на какви теми си говорите, въпросът е че се изказваш неадекватно и несвързано, явно и пишеш, колкото да знаем, че съществуваш и да те отразим.
Аз вече нямам междучасия, малко съм ги надраснала тези неща... 8-) Не случайно казвам, че и ти като станеш на дадена възраст и дай Боже поумнееш нещата е ти станат по-ясни, може да имаш същото мнение, но ще е обосновано.
Под култура не визирам нищо подобно, но наистина щом ще говорим за наркотици е хубаво поне една статия в уикипедия да прочетеш, за да не се изказваш неподготвен.
А част от културата при общуването по принцип е когато не си прав и не можеш да се аргументираш просто да прекратиш дискусията, а не да почнеш да наричаш с имена и да се държиш нагло, неуместно и просташки с човекът с когото комуникираш.
А за грамотност не виждам защо да не говоря...Има и далеч по-грамотни хора от мен, но в случая е ти не си от тях, даже точно обратното.
Нищо не разбирам грешно, ти се изразяваш така.

loveca777
02-24-2012, 20:52
Значи още по лошо - вече си студент ,но с акъла на 15 годишно
На мен нещата са ми ясни , за това не пуша трева като теб
Като те чета май само това ти е в главата - да пушиш и да пиеш ...

loveca777
02-24-2012, 20:59
,,И днес ядох много готина пица.
С много кетчуп и майонеза.
Мисля да си мина на старата диета - едно парче пица следобед, много цигари и много бира.
Ще е много готино.
Смисъл действително отслабвам по този начин.
Много е странно.
Иначе...
Момчето! Трябва да реша какво да правя с него.
Много съм объркана. '''
-------------------------
Хайде да не се правим да много интелигентни :D

Concussion
02-24-2012, 21:02
Толкова си тъп. Стига се излага, по-добре вземи млъкни и се изнеси от тук.

loveca777
02-24-2012, 21:06
Тържествено напускам раздела на идиотите

loveca777
02-24-2012, 21:07
:D .

Concussion
02-24-2012, 21:10
Благодарим, че ни освобождаваш от присъствието си! Дано да е вярно. Приятно пребиваване във Фъна при себеподобните ти!

loveca777
02-24-2012, 21:11
Благодарим, че ни освобождаваш от присъствието си! Дано да е вярно. Приятно пребиваване във Фъна при себеподобните ти!

Всъщност заради теб любов ще остана още малко

NightGuardian
02-24-2012, 21:11
отегчавате ме :(

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:15
,,И днес ядох много готина пица.
С много кетчуп и майонеза.
Мисля да си мина на старата диета - едно парче пица следобед, много цигари и много бира.
Ще е много готино.
Смисъл действително отслабвам по този начин.
Много е странно.
Иначе...
Момчето! Трябва да реша какво да правя с него.
Много съм объркана. '''
-------------------------
Хайде да не се правим да много интелигентни :D

Тя написа да не й развалям темите повече и аз най-показно и иронично написах това, за да "разваля" божествената й тема отново. Но защо ли очаквам да схванеш този толкова сложен похват наречен ирония?
Иначе дори и да беше сериозно не виждам каква връзка има дали ще ям пица или ще пия бира с това, че ти нямаш култура по дадена тема, но въпреки това се правиш на специалист. И дори няма с какво друго да се аргументираш и как да спечелиш спорът освен с хранителният ми режим и постовете ми.
Защото, видиш ли ти, който яде пица и познава момчета не е интелигентен. и си няма хал хабер от дрога :lol:

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:19
Тържествено напускам раздела на идиотите

На кривата ракета и космоса й е виновен.
Как става така, че аз, всички съфорумци и възможни източници знаем фактите и ги признаваме, можем да се отнасяме възпитано и с уважение и да водим нормални дискусии,а ти не, но накрая ние да сме идиотите?
Моля ти се...

loveca777
02-24-2012, 21:22
Тя написа да не й развалям темите повече и аз най-показно и иронично написах това, за да "разваля" божествената й тема отново. Но защо ли очаквам да схванеш този толкова сложен похват наречен ирония?
Иначе дори и да беше сериозно не виждам каква връзка има дали ще ям пица или ще пия бира с това, че ти нямаш култура по дадена тема, но въпреки това се правиш на специалист. И дори няма с какво друго да се аргументираш и как да спечелиш спорът освен с хранителният ми режим и постовете ми.
Защото, видиш ли ти, който яде пица и познава момчета не е интелигентен. и си няма хал хабер от дрога :lol:
Показно и иронично си отделила толкова време за някакви глупости :D

Аз не мога да те разбера защо ти беше такава рекцията като казах ,че тревата е по-вредна и пристрастителна от цигарите?

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:28
Значи още по лошо - вече си студент ,но с акъла на 15 годишно
На мен нещата са ми ясни , за това не пуша трева като теб
Като те чета май само това ти е в главата - да пушиш и да пиеш ...

Да, но както вече казах, мнението ти не е обосновано, а просто се опираш на недоказани факти и некадърен опит, така че не важи.
А дори да бях с акъла на 15 годишна и да пиех и пушех по цял ден пак щях да изглеждам по-адекватна, зряла и възпитана от теб.
Да, да...Точно това ми е в главата по цял ден. :D Не съзнаваш ли кой повдигна темата за това, ей така от нищото?
Аз просто нямаше как да не те поправя... Но ти трябваше да покажеш какво магаре говорещо празни приказки си. :)

loveca777
02-24-2012, 21:28
На кривата ракета и космоса й е виновен.
Как става така, че аз, всички съфорумци и възможни източници знаем фактите и ги признаваме, можем да се отнасяме възпитано и с уважение и да водим нормални дискусии,а ти не, но накрая ние да сме идиотите?
Моля ти се...
Оу в кофата си бе момичето ми ! Къде слагаш под общ знаменател ,,всички възможни източници ,, ;D

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:30
Показно и иронично си отделила толкова време за някакви глупости :D

Аз не мога да те разбера защо ти беше такава рекцията като казах ,че тревата е по-вредна и пристрастителна от цигарите?

Колко време смяташ, че съм отделила? Ха-ха-ха!
Трябваха ми две минути, за да го формулирам и напиша. Да не съм бавна, че да отделям специално време за глупости?

Защото не е вярно. Доказано е, че не е вярно. :)

loveca777
02-24-2012, 21:33
бЪркАш се ! :D
На баба ти хвърчилото не е било вярно
Дори не може да се сравняват двете !

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:34
Оу в кофата си бе момичето ми ! Къде слагаш под общ знаменател ,,всички възможни източници ,, ;D

Не те разбрах особено добре и не виждам каква е връзката между нещата.
Говоря за правдоподобните източници - лекари, социолози, психолози, медицински статии, научни факти, анкети, изследвания, документални филми, книги.. Твоите източници какви са? Личният опит.Личният опит и аз го имам само дето моят е хубав, а дори и да не беше нямаше да разсъждавам, като теб.

ohluv
02-24-2012, 21:35
Вчера ни спряха някви 14 годишни да им купим цигари :D

PainMonopoly
02-24-2012, 21:39
Вчера ни спряха някви 14 годишни да им купим цигари :DВ Германия ли бе?

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:39
бЪркАш се ! :D
На баба ти хвърчилото не е било вярно
Дори не може да се сравняват двете !

Така е. След няколко месеца редовно пушене на по кутия цигари на ден вече бях пристрастена (силна дума, но щом ще си говорим...), а след ~ четири години редовно пушене на трева все още не съм. :)
А познатите ми спряха и почнаха през това време по 20-30 пъти марихуаната, но цигарите така и не успяха да ги спрат.
В случая аз може би съм изключение, защото съм успявала да ги спра и двете.
Ти обаче явно си слабохарактерно мекотело и не можеш да спреш дори тревата и си правиш сметка, че при всички е така?

ohluv
02-24-2012, 21:40
Да прибирахме се със съквартиранта и ни спряха да ни питат и съквартиранта им купи от автомат :D

loveca777
02-24-2012, 21:40
Не те разбрах особено добре и не виждам каква е връзката между нещата.
Говоря за правдоподобните източници - лекари, социолози, психолози, медицински статии, научни факти, анкети, изследвания, документални филми, книги.. Твоите източници какви са? Личният опит.Личният опит и аз го имам само дето моят е хубав, а дори и да не беше нямаше да разсъждавам, като теб.

Естествено ,че не ме разбираш ,но пак да поясня - ти си в КОФАТА
Не виждам лекари, социолози, психолози, медицински статии, научни факти, анкети, изследвания, документални филми, книги да са останалите ,които пишат в раздела

PainMonopoly
02-24-2012, 21:41
Да, всъщност, доста са тъпи. :Д

loveca777
02-24-2012, 21:42
Така е. След няколко месеца редовно пушене на по кутия цигари на ден вече бях пристрастена (силна дума, но щом ще си говорим...), а след ~ четири години редовно пушене на трева все още не съм. :)
А познатите ми спряха и почнаха през това време по 20-30 пъти марихуаната, но цигарите така и не успяха да ги спрат.
В случая аз може би съм изключение, защото съм успявала да ги спра и двете.
Ти обаче явно си слабохарактерно мекотело и не можеш да спреш дори тревата и си правиш сметка, че при всички е така?
Явно си малко изключение ,но аз говорих по принцип ;)
Между другото ми омръзна да те забавлявам ай лека нощ да спиш в кош и до утре :D

Concussion
02-24-2012, 21:43
Естествено ,че не ме разбираш ,но пак да поясня - ти си в КОФАТА
Не виждам лекари, социолози, психолози, медицински статии, научни факти, анкети, изследвания, документални филми, книги да са останалите ,които пишат в раздела

Не може да си толкова тъп.

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:44
Честно казано мнението ми за тютюнопушенето 'що се отнася до мен самата е положително, но ако трябва да говоря масово и мащабно - не е такова. Ако някой ме попита дали да избере цигари или марихуана бих му казала второто и бих си заложила главата, че ще му повлияе по-добре.
Разбира се лигави момченценценценценца, като 777, дето си купуват трева от Орландовци и след втората дръпка са "ТоОолКОвА нАпУшЕнИи И пРиСтРаСтЕнИи и ЗаТоВа МрЗяТ тИя ГаДнИ дРрОгИи" нямат нищо общо. :)

loveca777
02-24-2012, 21:45
Аз и говоря едно , тя разбира друго - странни сте вие момичетата

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:45
Естествено ,че не ме разбираш ,но пак да поясня - ти си в КОФАТА
Не виждам лекари, социолози, психолози, медицински статии, научни факти, анкети, изследвания, документални филми, книги да са останалите ,които пишат в раздела

Ами, съжалявам, че документалните филми и книги не могат да дойдат да ти пишат в "КОФАТА" и да ти обяснят как стоят нещата.

ohluv
02-24-2012, 21:47
Вземете си стая ве гугутки

loveca777
02-24-2012, 21:49
Честно казано мнението ми за тютюнопушенето 'що се отнася до мен самата е положително, но ако трябва да говоря масово и мащабно - не е такова. Ако някой ме попита дали да избере цигари или марихуана бих му казала второто и бих си заложила главата, че ще му повлияе по-добре.
Разбира се лигави момченценценценценца, като 777, дето си купуват трева от Орландовци и след втората дръпка са "ТоОолКОвА нАпУшЕнИи И пРиСтРаСтЕнИи и ЗаТоВа МрЗяТ тИя ГаДнИ дРрОгИи" нямат нищо общо. :)
Такъв ,ако ме пита какво ще избере - ще му кажа ,че е много тъп
А ти щом ще го съветваш да взима ,че и по-лошото - значи по- хубаво да не те питат никои

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:51
Аз и говоря едно , тя разбира друго - странни сте вие момичетата

Щом за едно шибано растение не можеш да разбереш, как очакваш пък да разбереш противополжният пол?
И не сме ти виновни ние за простотията и дупките в културата относно наркотиците, която всеки един млад човек трябва да има днешно време.

loveca777
02-24-2012, 21:52
Ами, съжалявам, че документалните филми и книги не могат да дойдат да ти пишат в "КОФАТА" и да ти обяснят как стоят нещата.

Ами аз говоря за потребителите в КОФАТА за съвсем друго, а ти тръгваш да ми викаш от къде си взимала инфо
божее

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:52
Такъв ,ако ме пита какво ще избере - ще му кажа ,че е много тъп
А ти щом ще го съветваш да взима ,че и по-лошото - значи по- хубаво да не те питат никои

Знаеш ли какво? Хайде след 5-10 години пак да си говорим? Поне едно основно образование искам от теб преди да ми пишеш отново.

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:53
Ами аз говоря за потребителите в КОФАТА за съвсем друго, а ти тръгваш да ми викаш от къде си взимала инфо
божее

"медицински статии, научни факти, анкети, изследвания, документални филми, книги да са останалите ,които пишат в раздела"

Ясно ми показа какво ти е нивото и колко си адекватен. Стига ми толкова.

loveca777
02-24-2012, 21:54
Щом за едно шибано растение не можеш да разбереш, как очакваш пък да разбереш противополжният пол?
И не сме ти виновни ние за простотията и дупките в културата относно наркотиците, която всеки един млад човек трябва да има днешно време.
По-хубаво се посъветвай с някой учител , не знам кой ти ги натяква тези простотии

loveca777
02-24-2012, 21:55
"медицински статии, научни факти, анкети, изследвания, документални филми, книги да са останалите ,които пишат в раздела"

Ясно ми показа какво ти е нивото и колко си адекватен. Стига ми толкова.

Омг Върни се малко по-назад и се виж ти как извъртваш изцяло всичко

loveca777
02-24-2012, 21:57
Знаеш ли какво? Хайде след 5-10 години пак да си говорим? Поне едно основно образование искам от теб преди да ми пишеш отново.
Бас държа ,че учиш в свободния

PainMonopoly
02-25-2012, 10:31
Имах в предвид, че в нормална държава щеше да има солени глоби за хвърлен фас на земята и хората нямаше да си ги хвърлят по земята. :) Иначе си е до манталитет. :) Като да си хвърлиш торбата с боклука през балкона, понеже те мързи да отидеш до казана 8-)Проблемът е, че върху този див селянин не е упражнен peer pressure да не прави свинщина. Дори напротив, вижда, че всички го правят и смята, че ще му се размине.

В един идеален свят някой би трябвало да му направи забележка. Аз не бих, де, но и личният пример е нещо.