PDA

View Full Version : Моля за съвет



infamous333
02-24-2012, 08:31
Здравейте, от известно време харесвам едно момиче, но то си има приятел.С нея се познаваме от доста време, но никога не сме били големи приятели.Пробелма е, че много рядко се засичаме по кафета или някъде другаде, а като се видим в обща компания съм забелязал ,че тя показва някакви симпатии към мен.Наистина я харесвам много, но в последно време я виждам само с приятеля и да се разхождат и не мога да направя нищо.Казвали са ми да и пиша по фейсбук, но аз не съм привържаник нещата да стават по този начин.Всички в компанията ми, рано или късно, си намират приятелки, а само при мен нещата са толкова зле.Не е като да няма други момичета, но само тя ме интересува истински.
ПС: На 17 съм.

paradosou
02-24-2012, 10:40
Ако не ти се чака до следващия път, когато ше се засечете на живо, вземи й пиши наистина.
Тва, че си има приятел не значи, че трябва нищо да не правиш и да стоиш настрана. Не казвам да си прекалено напорист или пък да й се буташ във връзката, де. Но нищо не пречи да опиташ, току виж се оказало, че си пасвате по-добре, отколкото тя със сегашния си. :)
И не задъблавай прекалено в хората около теб. Тва, че повечето си имат 'половинка' (гхх) не значи по презумпция, че връзките им са качествени. Не си падам по клишета, ама вЕрно "по-добре сам, отколкото зле придружен".

nekuffff
02-24-2012, 10:48
Абе ти болен ли си,ако тя си има приятел не прави нищо да й разваляш връзката за лична изгода.Ако са щастливи и той я обича не прави нищо и не се меси да им я разваляш .. на мен така ми се случи,един се опита да ми я вземе,но бая бой отнесе,много е долно,повярвай :)

theexplorer
03-11-2012, 13:34
аз съм на същото мнение..колкото и да я харесваш не е единственото момиче..пък и ако имаше нещо към теб до сега да беше скъсала с приятеля си.. ;) не им разваляй щастието и недей се меси...момичета бол (:

negrita6798
03-11-2012, 14:18
Здравей, знам какво е да те интересува един единствен човек. Моят съвет е да й пишеш, дори да й звъннеш, да се виждате ако има желание и ако видиш ,че няма да стане нищо се откажи просто. Да, прави и комплименти, чуи от какво се интересува, обсъждаите нещата, бъди мил с нея разбирай я и бъди забавен това е много важно последното пък ако връзката и е сериозна и е доволна от нея няма да го зареже ,ако види, че ти си по добър ест ,че теб ще предпочете. Не можеш да развалиш нищо между тях освен ако не им спретваш интриги, така че деиствай и по- добрия да победи. УСПЕХ

anonymous708973
03-11-2012, 16:44
Говорете си. Дори като е с приятеля си. Измисли си повод да й искаш контакт, дори да не е номер, а само фейсбук или скайп. Можеш да използваш някаква песен, компютърна програма и т.н. за претекст. Оттам нататък - лесна работа.

soul1199
03-11-2012, 20:42
Или изчакай,докато скъсат,или и пиши във фб.