PDA

View Full Version : Откраднат екип



Bonbonchencetyy
02-24-2012, 08:44
Здравейте!Във вторник като дойдох на даскало от консултацията по БЕЛ си оставих чантата и екипа по ФВС под чина.Тогава една фр. ме помоли да отидем до бутката до съседното училище да си купи дъвки.Отидохме и като се върнахме,моят екип и нейният анцуг ги нямаше.Казахме на класната и тя разпита,а ние проверихме в шкафовете в стаята си,ама не ги открихме.В сряда тя ни каза,че щели да викат техник да вади записите от камерата и да намери крадеца.
Лично аз се чудя на кого му трябват моите раздърпани кецове,тениската с емблемата на училището и един химикал за 20 стотинки и един анцуг(на моята фр.) за 7 лв.Ние двете с приятелката ми подозираме,че е някой от класа,но все още не сме сигурни...
Идея кой може да ни е свил двата екипа по ФВС?

granger
02-24-2012, 08:48
Да, Пешо ви е свил екипа?! Ние пък откъде може да знаем ,бе?! ОМГ,няма ,няма такава тема :D:D:D:D:D:D:D:D Чудите се кво да пуснате вече...

anonymous708973
02-24-2012, 08:55
Не знам дали знаеш, ама дори Еркюл Поаро на 21 век не би могъл да разреши подобен казус през монитора.

Mirage3
02-25-2012, 10:51
Ъъъъъм...
1) Предполагам имате лелички, които минават да чистят стаите?
2) Имате и съученици, които може да са знаели, че са ваши екипите и да са ви ги взели, за да ви ги дадат после?

Bonbonchencetyy
02-26-2012, 06:51
1)Питали сме леличките ни.
2)Аз точно в това се съмнявам, ама защо досега не са ни ги върнали?

DisappointedDreamer
02-26-2012, 07:10
Защото сте тъпи парчета.

Нито сме от твоетo училище, нито от твоят клас, нито сме ти познати, ама реши да ни попиташ, току виж измежду нас има екстрасенс или врачка.

Вие чувалите ли се?! Какви са тия тъпи теми вече?

Colouring
02-26-2012, 08:41
Някоя лелка може да ги е забърсала. :D

kitty02
02-26-2012, 08:55
Може да са се шегували и за това да са ви ги взели. В нашия клас постоянно си правим такива шеги :D