PDA

View Full Version : Kак да се разкрася?



PITT
02-24-2012, 12:57
Здравейте. Ha 17 години съм и имам проблем: повечето момчета не ме забелязват, имам кафява коса до раменете, която я нося ту вързана, ту пусната, когато не е вързана я изправям с преса. Kакво да правя с косата си? Не се гримирам, но да започна ли? Ще кажете просто бъди себe си, но искам да се разкрася! Помогнете ми!

nnn1993
02-24-2012, 13:49
Не мисля,че прическата е от голямо значение за момчетата.Можеш да започнеш да се гримираш,но слагай по-лек и естествен грим(момчетата не харесват твърде силно гримирани момичета).И най-важното бъди по-уверена и не прави неща,които не биха ти харесали само за да се харесаш на някого.

nIkEnCeTy_bE
02-24-2012, 14:45
Има толкова прически за косата, без да е нужно да я гориш и т.н За грима дори една спирала е досатъчна или лека очна линия, за да подчертаеш очите си. Както казаха, не прави неща, за да се харесаш на другите.

FuCKkK13
02-24-2012, 14:52
ако не можеш сама да прецениш попитай приятелките си кои са хубавите черти в лицето ти и ги подчертай.. лично за мен е важно да имаш руж/перли (по-добре според мен перли) ужасно много освежават лицето.. и примерно една спирала .. т.е. имам в предвид лек грим.. косата.. има по-надолу в страницата тема за прически.. можеш да я разгледаш.. можеш да започнеш да се грижиш за маникюра си - ако имаш такъв.. ако не си направи :) ... за държанието - бъди винаги себе си.. нито момчетата нито момичетата обичат позьори !!! .. друго точно сега не се сещам :)

FuCKkK13
02-24-2012, 14:55
забравих да кажа.. ако не си харесваш тялото започни да тичаш/фитнес.. или ако го харесваш може да го постегнеш - никога не е излишно.. предполагам вече е започнала да ти се оформя женска фигура така че няма да имаш проблем :)

FuCKkK13
02-24-2012, 14:56
ох.. пак забравих.. за самочувствие можеш да си правиш в къщи разкрасяващи процедури.. ей така да се поглезиш и да се чувстваш добре.. маска на лице/коса .. да си мажеш тялото с някакво масло и т.н. :)

MissShine
02-24-2012, 15:36
Според мен, трябва да си по- уверена в себе си, било то с грим, прическа, маникюр или без. Нали знаеш, че първо трябва ти да се харесаш, за да те харесват и уважават и другите. Човек изглежда така, както се чувства. Ако толкова държиш да си с грим, гримирай се. Слагай по- лек дневен грим. И един съвет- не знам дали спортуваш, но спорта наистина дава самочувствие и увереност, а ще оформи и тялото ти. :)

mynichkaTanq
02-24-2012, 15:51
ами почни да се гримираш, но не много силен грим като на панда...
+самочувствие трябва да имаш, да контактуваш повече с хора, но не боклуци

bloodymirror
02-24-2012, 16:36
пусни снимка и ще видим какво толкова НЕ ТИ Е наред :)

-meGusta-
02-24-2012, 19:58
Да..лек грим,дори само един молив или спирала..и може нещо в дрехите да подновиш(знам,че не са толкова важни)Ако имаш възможност поднови гардероба си с нещо по-свежо,което повече те отваря :) Ако не ходиш на токчета,може да си вземеш едни ,за да пробваш и може да станеш малко по-така :)

Twilight_23
02-25-2012, 06:50
пусни снимка и ще видим какво толкова НЕ ТИ Е наред :)

Същотооо...

jeleva
02-25-2012, 07:02
пусни снимка и ще видим какво толкова НЕ ТИ Е наред :)
+1

аз също не се гримирам... опитвам се да бъда естествена и най-вече- себе си
не съм кой знае колко популярна сред мъжката аудитория, но успях да спечеля едно момче точно с естествената си красота...

FuCKkK13
02-25-2012, 07:33
^ това е най-важното ! .. аз също ходя без грим,но все пак авторката искаше съвет и както повечето първо за това се сетих..

Glam0rous
02-25-2012, 10:16
Прави каквото ти идва отвътре. Недей да правиш нещо насила, за да се харесаш на някой. Ако не ти е кеф да се гримираш или да си боядисаш косата или не обичаш да ходиш на токчета е тъпо да го правиш насила, най-малкото понеже някоя си във форум ти е казала да го правиш. А и има различни типове момчета - харесват момичета с различен стил.
Аз лесно бих ти казала да се боядисаш (наистина има разлика), да се гримираш, да ходиш на токчета, с някакви по-гъзарски дрехиж(забрави просто да ти е удобно) и да излизаш по дискотеки примерно. Много бързо ще се намерят такива, които да те харесат. Обаче така ще привлечеш само една аудитория, ако харесваш метъли няма да се получи, може би точно обратното...Защо не кажеш нещо повече за себе си?

BaffaLsc
02-26-2012, 09:46
Така като 'почнете да обяснявате как изглеждатееее....
Толкова ли не можеш една снимка да пуснеш, откъде да знаем
как ще ти отива....

ZaicheNaXeroin
02-26-2012, 11:37
само една спирала може да направи чудеса с лицето на всяко момиче,и за мен е абсолютно задължителна!