PDA

View Full Version : Как да ме иска ?



nekuffff
02-24-2012, 14:09
Здравейте,с гаджето ми ходим от четири месеца,обичаме се,но нещо всякак ми отбягва .. отскоро спря да ми праща смс-и,а аз я заливам и много се дразня,дори смс-и за добро утро вече не ми праща,а аз и се обеснявам в любов,пращам и смс-и за добро утро,лека нощ,казвам си да не и пращам,но и пращам(нали знаете-колкото повече си забраняваш,повече го искаш)Та приятели и с вижданията навънка не сме толкова начесто (всяка неделя) и то аз й предлагам да излизаме,аз винаги казвам къде,щото тя : "измисли къде,студено ми е,не знам къде,там не искам,оф не знам,айде за малко" аз съм готов и за 5 минути само да я целуна нали .. И имам чувството,че съм се опитомил по нея,като някакво кученце съм станал,искам да ви попитам как да я накарам повече да се поинтересува,да ме иска повече,да ме затърси повече,дори и да поревнува малко,понеже ми се хвали кой и е писал,как и предлагам там и умирам от ревност :( :X

balu4ka
02-24-2012, 14:15
Каква връзка е това ,бе ?Като гледам има желание само от едната страна,от нейната липсва.Защо се мъчиш,явно момичето си те върти на пръста,добре и се получава.И да, опитомен си ,ще продължаваш ли да си такъв след като си го осъзнал?
Хъх,ами да,като гледам..

Enchanting
02-24-2012, 14:24
Явно тя не държи на теб както ти на нея.
Не й пращай тези смс-и. Остави я, не я търси.
Осъзнаваш, че правиш каквото иска тя, и продължаваш? Струва ли си изобщо..

DarkTemplar
02-24-2012, 14:26
Млад, глупав и влюбен - няма по-лоша комбинация за един мъж. Ще береш ядове.

Equilibrium1992
02-24-2012, 14:29
Ти я задушаваш-заливаш я с купища внимание,качваш я доброволно върху главата си и се чудиш после що тя тропа хорце там...Ами защото ти така си избрал да бъде.Тя вече е приела мисълта,че ти си хлътналия,че си и в кърпа вързан и не вижда нужда нито да те ревнува,нито да те "иска"-че защо и е при положение,че ти си гарантираната част от пейзажа-тази част,за която знае,че няма как да изчезне,защото ежеминутно получава доказателства,че ще си седи там.
Тя не е виновна,че те е взела за даденост-ти си този,който й се предоставил на тепсия...
А как да я развълнуваш ли? Като и покажеш,че си имаш и свой собствен,неприкосновен живот,извън нейните владения-излизай си с твои дружки,интересувай си се от своите неща.И не я заливай с смс-и за "добро утро/лека нощ/честити трети петли/кога ходи да чишкаш/колко лъжички лютеница изяде на закуска" и най-вече великото,изпращано по всяко време "обожавам те и не мога да живея без теб,о,въздух,земя,огън,вода, божествена стихийо ненагледна..." ... Не се прави така.
Изобщо не е сигурно,че тя ще хукне подир петите ти,ако ми спазиш съветите.Но така поне,спирайки упоритите си любовни попълзновения,ще разбереш по това дали ще те потърси дали изобщо е заинтересована от теб.

nekuffff
02-24-2012, 15:11
Наистина поучливи отговори,замислих се и ще се променя,благодаря на всички :)