PDA

View Full Version : Имам ли право да извикам полиция



EinGutesKind
02-24-2012, 18:31
Ако сутринта в 10,30 някой от съседите ми започне да прави ремонт, и да вдига блока на главата си??? Смисъл нали имаше някакви часове, извън тях могат ли да се качват на главата ми безнаказано :S

D1esel
02-24-2012, 18:36
Наси, и да извикаш полиция, никой няма да ти обърне внимание и никой нищо няма да им направи. :D

EinGutesKind
02-24-2012, 18:41
Напротив, само чакат сигнали за да слагат глоби :lol:

D1esel
02-24-2012, 18:48
Напротив, само чакат сигнали за да слагат глоби :lol:

Абе тва не са ти катаджийте бе Наси! Ама че си жена... Нищо не разбираш :D

bootyboy
02-24-2012, 18:53
ако става дума за 10:30 сутринта полицията няма да ти обърне внимание, но можеш да ги псуваш от вас или да отидеш до тях и да им теглиш една..тея над нас като се ремонтираха почваха от 8 още аз обаче думках музика яко мамка им скапана големи богаташи а..но започнах да им го връщам по същия начин..

EinGutesKind
02-24-2012, 18:55
Мен тая сутрин като ме събудиха с чукане, аз взех един от чуковете на тати и на площадката отпред така се раздумках, че тяхното нищо не беше :D спряха, ама утре ако пак ме събудят, ще взимам по-сериозни мерки

D1esel
02-24-2012, 19:06
Мен тая сутрин като ме събудиха с чукане, аз взех един от чуковете на тати и на площадката отпред така се раздумках, че тяхното нищо не беше :D спряха, ама утре ако пак ме събудят, ще взимам по-сериозни мерки

Kато какви? Ще им се изпишкаш на вратата ли? :D :D :D

awerw
02-24-2012, 19:13
Когато живях преди на друго място, много ме дразнеше едно куче от горния етаж, също и един дето минаваше по стълбите и викаше..... някои неща бая са ме дразнили и още ме дразнят някои, ама за тая работа си има тапи за уши, един път си купих и не знам защо, ми излизаха от ушите, и просто си спя вече :D

Concussion
02-24-2012, 19:23
Онзи ден съседите имаха гости... Значи, от 22:30 до към след полунощ не са спрели да джаскат. Не ги знам к'во джаскат точно, ама се чуваше ужасно лумтене, и истерични крясъци, даже първоначално си помислих че съседите, които живеят под нас имат някакви проблеми и си малтретират детето, щото и ревове се чуваха по едно време. На същите тия съседи горе, внуците им преди години на Ивановден бяха вдигнали купон и на сутринта осъмнахме с оповръщани стъкла. http://forum.rozali.com/images/smiles/icon_twisted.gif Мамето им да еба...

fen7asy
02-24-2012, 19:28
Онзи ден съседите имаха гости... Значи, от 22:30 до към след полунощ не са спрели да джаскат. Не ги знам к'во джаскат точно, ама се чуваше ужасно лумтене, и истерични крясъци, даже първоначално си помислих че съседите, които живеят под нас имат някакви проблеми и си малтретират детето, щото и ревове се чуваха по едно време. На същите тия съседи горе, внуците им преди години на Ивановден бяха вдигнали купон и на сутринта осъмнахме с оповръщани стъкла. http://forum.rozali.com/images/smiles/icon_twisted.gif Мамето им да еба...

ahxhaxhauxhauhxa :razz: :razz:

D1esel
02-24-2012, 19:37
Вие пък какво се изнервяте толкова. :D Пяли, ремонтирали, кучета лаяли... веднъж - дваж годишно е нормално човек да вдига партира, ремонти се правят веднъж на няколко години, а кучетата си лаят, ама едва ли лаят от сутрин до вечер по цял ден. :D И моите съседи не са перфектни, ама като живее човек в блок не може всичко да му е ВИНАГИ перфектно. Друг е въпроса, ако всеки ден някой се буди с Преслава в 7 часа или си е пуснал баса на колонките на системата за домашно кино, така че да чуваш Ани Салич как скимти по цели вечери. Но това да се ремонтира, да се пее, свири и да се прави шумен секс са си нормални неща.

БожиятАгнец
02-24-2012, 19:39
Имаше едни такива при едно гадже, но те къртиха и бутаха стени в седем сутринта - ставах и отивах пред врата им и почвах да звъня, те не ми отваряха и аз тактично се провиквах "Ама, баща ми е полицай, да го еба! Аз не знам тия какво друго могат да направят освен да ми вдигнат шум, но знам какво АЗ мога да им направя и повярвай ми не е красиво!"
И спряха за малко...
После пак се почна - тогава принтирахме една красива бележка и им я залепихме...
Поспряха за малко пак..
Реших верно да звънна един телефон в полицията - най-тактично си отказха хората да се занимават.
И от там почнаха филмите и скандалите.

А мен питате ли ме какво ми е? :lol: От четири години строят блокове до нас! И там вече няма какво да направиш, седиш и търпиш шумът и т'ва е. И се почва в седем сутринта и се свършва в девет вечерта. Добре, че повечето ги построиха.
А сега, аз нали съм в общ двор, някой си цепи дърва до джама ми. Ха-ха!
А тук са толкова луди, все пияници и ретарди и да искам няма какво да им кажа. Най-много да ми се случи същото, като на комшийката - мъжът и взел няква ютия и й я набил в главата.

Най-хитро ще е да говориш с тях очи в очи.
Не знам дали наистина си толкова наивен да вярваш, че полицията някога ще ти помогне, специално пък на теб, но ако имаш такива надежди ще ти кажа само едно - няма да стане. Никога.

Concussion
02-24-2012, 19:39
Вие пък какво се изнервяте толкова. :D Пяли, ремонтирали, кучета лаяли... веднъж - дваж годишно е нормално човек да вдига партира, ремонти се правят веднъж на няколко години, а кучетата си лаят, ама едва ли лаят от сутрин до вечер по цял ден. :D И моите съседи не са перфектни, ама като живее човек в блок не може всичко да му е ВИНАГИ перфектно. Друг е въпроса, ако всеки ден някой се буди с Преслава в 7 часа или си е пуснал баса на колонките на системата за домашно кино, така че да чуваш Ани Салич как скимти по цели вечери. Но това да се ремонтира, да се пее, свири и да се прави шумен секс са си нормални неща.

Ти мил ли си наповръщани стъкла, като е много важно да се отбележи, че беше кучи студ навънка и всичко беше замръзнало? Остави... после баба им идваше да ни се извинява горката, ама тя к'ва вина има...

БожиятАгнец
02-24-2012, 19:40
.

Иде ми да му избия жълтите мазни зъбки на тоя от аватара ти.

БожиятАгнец
02-24-2012, 19:43
Ти мил ли си наповръщани стъкла, като е много важно да се отбележи, че беше кучи студ навънка и всичко беше замръзнало? Остави... после баба им идваше да ни се извинява горката, ама тя к'ва вина има...

А лятото, 40 градуса мили ли сте яйца от стъкло? Т'ва остава завинаги, ебаси.
Благословен да е Исус от Мусагеница, за дето не беше по моя джам,а на една тъпа путка! 8-)

bootyboy
02-24-2012, 19:47
МОЕТО СУПЕРПЕТКАМЕРНО ПЕВЕЦЕ НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ОПОВРЪЩАНО СЛОЖИЛ СЪМ СИ НАВЕС САМО ЛИПСВА СРЕДНИЯ ПРЪСТ КОЙТО ДА СОЧИ НА ГОРЕ КЪМ ВСИЧКИ СЪСЕДИ

БожиятАгнец СТИГА СИ ПРОПОВЯДВАЛ САТАНА

NightGuardian
02-24-2012, 19:50
ако имаш проблеми , полицията трябва да са последните към когото да се обърнеш. :D

nIkEnCeTy_bE
02-24-2012, 19:52
Ох, колко е хубаво да живееш в къща... 8) За съжаление покрай нас всички съседи или са починали, или са стари и не им прави нищо впечатление. Всичките са разбрани. ;д

D1esel
02-24-2012, 19:53
Ти мил ли си наповръщани стъкла, като е много важно да се отбележи, че беше кучи студ навънка и всичко беше замръзнало? Остави... после баба им идваше да ни се извинява горката, ама тя к'ва вина има...

И какво от това? Веднъж може да се случи. А и хората са се извинили. Какви драми, какво нещо. Като толкова сте чувствителни живейте си на село в къщите :D Макар, че и там няма да ви е тихо. :D

yakuza_
02-24-2012, 20:00
бахти бедняците, аз живея в къща :lol:

EinGutesKind
02-24-2012, 20:03
Полицията ми е помагала, странно, но факт! Преди време бях подал жалба за кражба, намериха крадеца, осъдиха го и ми върнаха нещата. Така че не всичко е такова, каквото го описвате

PP Никой не е длъжен да им търпи ремонтите и шумовете!

Concussion
02-24-2012, 20:04
Я тихо там, бе. 8)

D1esel
02-24-2012, 20:14
PP Никой не е длъжен да им търпи ремонтите и шумовете! A ти като решиш да освежиш жилището си, тогава приятно ли ще ти е някой да ти реве само, че му шумиш? Ще пошумят хората още ден-два и така. Сега, ако правят ремонт в продължение на една година и всеки ден те теромозят в продължение на часове, разбира се, че можеш да им държиш сметка, ама ей така - просто няма нужда да си резваляш добросъседските отношения за ден-два.

D1esel
02-24-2012, 20:15
бахти бедняците, аз живея в къща :lol:

Искам да се омъжа/оженя за теб :)

NaOH
02-24-2012, 20:18
Ако не се вдига шум преди 08:00 и след 22:00, никой не може да му направи нищо.
Живееш в жилищен блок, през деня ще търпиш всичко и ще се съобразяваш с шумовете на другите. :)

SpiritInBlack
02-24-2012, 20:19
Ей , вие имате бахти сериозните проблеми.На квартира съм в Студентски и всеки ден има партита под мен , над мен , до мен.Помолих учтиво , когато имам изпит да не се вдига шум прекалено и работата стана.Освен ако не е рожденият ден на момичето естествено

БожиятАгнец
02-24-2012, 20:34
БожиятАгнец СТИГА СИ ПРОПОВЯДВАЛ САТАНА

ЗАЩО? КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ, БЕ, ЕВРЕЙЧО?????А???ЗНАЕШ ЛИ АЗ КОЛКО СЕ БИЯ В УЧИЛИЩЕ? А??? !МУАХАХАХАХАХХАА!


:lol: :lol: :lol: