PDA

View Full Version : Положително за гейовете



D1esel
02-24-2012, 17:51
Те имат едно качество, което много малко нормални момчета и момичета имат, а именно това винаги да гледат света през розови очила. Само гей можете да видите да подксача и да се радва на дребни неща като малко детенце. Вие на същото мнение ли сте?

EinGutesKind
02-24-2012, 17:56
За гейовете не знам, ама ние-асексуалните, сме така :oops:

D1esel
02-24-2012, 18:04
За гейовете не знам, ама ние-асексуалните, сме така :oops:

Ама аз и вас ви е*а по същия животински начин, така че не виждам каква е разликата между теб и гейовете :D :D :D

nirvana13
02-24-2012, 18:14
а бисексуалните ?????

D1esel
02-24-2012, 18:39
а бисексуалните ?????

Бисексуалните са гейове, които ги е страх от това, да се индентифицират като гадни и мазни педали :D

machoka
02-24-2012, 20:47
дизел, смени си аватара на момента, за да не изгубиш правото на такъв и спри да ми навираш в очите хейт педерастките си драми

D1esel
02-24-2012, 20:52
дизел, смени си аватара на момента, за да не изгубиш правото на такъв и спри да ми навираш в очите хейт педерастките си драми

:D :D :D ОК, ще го махна. Само ми кажи какво не ти харесва в него :D

БожиятАгнец
02-24-2012, 21:06
Между хомосексуализъм (бисексуалността пък е съвсем друго нещо) и педеращина разликата е от земята и небето.
Ето например ти си педераст - дори и да чукаш момичета си педераст.
А хората, които правят секс и изпитват чувства към хора от собственият си пол не винаги са педераси.
Иначе това да слагаш под общ знаменател всички хомосексуалисти и да твърдиш, че толкова много хора могат да имат еднакъв мироглед и еднакви личностни качества е много ограничено и отново типично педерастко.
Искаш да се докажеш, като много толерантен и да ни натриеш "ограничените" носове, защото сме тооолкова по-тесногръди от теб, но в крайна сметка става точно обратното и дразнещото не е че подкрепяш хомосексуализма, а че го правиш по такъв начин, че да излезне лошо име на целият форум барабар с всички гейове по света.
И не ми пука дали се лигавиш, даже ще е по-зле, ако е така, защото ще означава, че по цял ден седиш и мислиш каква тема да ни пуснеш.

D1esel
02-24-2012, 21:24
Божи Агнецо, първо аз ако съм зле, затова че пиша тук, ти също трябва да си зле, защото и ти пишеш тук. Форумът при мен е за междудругото, за да си запълвам свободното време като се забавлявам. Имам си много други занимания. Богатите хора можем да си позволим всичко 8)

А относно това дали съм педераст или хомосексуалист - истината е много далеч от предположенията ти. :D А иначе ме наричай както си искаш. Ни най-малко не подкрепям хомосексуалистите, нито пък ги мразя - напълно са ми безразлични. Нямам такива приятели, но познавам такива хора и ми е жал за тях. Само ги е*а чат пат - кво толкова.

И нека те е ят, щото съм як и богат 8)