PDA

View Full Version : Каква прическа да си направя?



paneterata
02-24-2012, 18:18
.................................................. ..........

02-24-2012, 18:27
Като за начало си махни мустака и си оправи веждите ... косата ти е най - малкия проблем!
Лично мнение!!!

SunT
02-24-2012, 18:34
Като за начало си махни мустака и си оправи веждите ... косата ти е най - малкия проблем!
Лично мнение!!!

+1
Изглеждаш ококорена.


офф топик - над мен - как се регна с това сърце?В смисъл какво написа, за да излезе така? :D

02-24-2012, 18:37
+1
Изглеждаш ококорена.


офф топик - над мен - как се регна с това сърце?В смисъл какво написа, за да излезе така? :D
Ми нищо .. просто новия teenproblem позволява да се регнеш с каквото си име искаш (така предполагам) :D
Сърца, звездички ... може да слагаш каквото си поискаш. :]

YouAteMyHeart
02-24-2012, 18:38
Като за начало си махни мустака и си оправи веждите ... косата ти е най - малкия проблем!
Лично мнение!!!

Всеки си има недостатъци, но определено ти не си човека, които трябва да обижда и се отнася по този начин с момичето.Много е лесно да критикуваш другите, котато се криеш зад компютъра.

02-24-2012, 18:43
Всеки си има недостатъци, но определено ти не си човека, които трябва да обижда и се отнася по този начин с момичето.Много е лесно да критикуваш другите, котато се криеш зад компютъра.
Оооо.. значи вече е проблем, че изразявам мнение? WOW!!
Щом е качила снимката ще коментирам!
Не мисля, че нейните недостатъци са непоправими!! Просто малко поддръжка и ще е по - добре!
Както казах .. моето мнение е такова!!!

reperw
02-24-2012, 18:45
FAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK защо отворих линка няма да мога да спя

FuCKkK13
02-24-2012, 18:57
^ е де.. можеше и без такава грубост :?


авторката: не знам.. така не мога да преценя (имам чувството,че само аз в тоя форум със снимка не мога да преценя,когато става въпрос за подстригване ;д ) но да... малко поддръжка няма да ти е излишна . отиди на козметик и за 10 мин. ще си по хубава :) дано не се обидиш от това,което казах,но не е нормално да се стараеш да изглеждаш добре и за това да си сменяш прическата,а да не обръщаш внимание на другите неща :)

reperw
02-24-2012, 19:28
какво не толкова грубоо..бате винаги съм се чудел на тия хора ... те не гледат ли другите????? идиоти ли са ? момиче с мустаци..трябва да имаш елементарна култура и да си ходил до магазина ,че да знаеш ,че мустаците са за мъже... btw мисля ,че темата е fake.. ама айде

02-24-2012, 20:03
Ключ, ключ, ключ ......

FuCKkK13
02-25-2012, 06:24
reperw прав си ,но това че иска да смени прическата си все пак показва,че до някаква степен се грижи за външния си вид !

02-25-2012, 07:23
^ Както казах по-горе .... прическата и е най-малкия проблем!

FuCKkK13
02-25-2012, 07:31
^ няма значение.. важното е,че все пак обръща внимание на нещо във външния си вид !

iFealno
02-25-2012, 08:11
.... прическата и е най-малкия проблем
Първо започни от по - необходимите неща..

paneterata
02-25-2012, 09:14
За пореден път се убеждавам,че хората в този форум знаят само да обиждат и да се подиграват на другите. Тази снимка е стара както се вижда по датата.Няма перфектни хора и вие определено не се хората който да казват каквото и да е.Както се вижда по заглавието,аз искам мнение за косата не за друго. Благодаря все пак за ''милите думи''. Моля администратора да изтрие темата. Благодаря.