PDA

View Full Version : Качване на мускулна маса



X_p_L_o_D_e
02-24-2012, 19:02
Продавам оригинална Deca на Norma изпитана и работи
2ml/200mg
цена 10 лева в зависимост от количеството може и по ниска.
Който се интересува да пише пращам и снимки.

awerw
02-24-2012, 19:10
СЪОБЩЕНИЕ !

В последните дни раздел Спорд и здраве и нападнат от продавачи на стероиди, както и от такива, които ги употребяват! Очаква се намеса от модераторите за изтриване на "стероидните" теми! Мерси за вниманието!

Край на СЪОБЩЕНИЕТО!

intenzitivE
02-24-2012, 19:17
СЪОБЩЕНИЕ !

В последните дни раздел Спорд и здраве и нападнат от продавачи на стероиди, както и от такива, които ги употребяват! Очаква се намеса от модераторите за изтриване на "стероидните" теми! Мерси за вниманието!

Край на СЪОБЩЕНИЕТО!

Само не разбрах, защо ти трябва да пускаш форумно съобщение, ти ли си модератора.. или просто пишеш, за да имаш повече мнения, всяко 2- ро мнение ти е спам ?!

Тарикатче
02-24-2012, 19:17
Бате точно в интернет ще си я купя тая deca ! Как си ги мислите тия работи не знам !

Тарикатче
02-24-2012, 19:18
Само не разбрах, защо ти трябва да пускаш форумно съобщение, ти ли си модератора.. или просто пишеш, за да имаш повече мнения, всяко 2- ро мнение ти е спам ?!

+1 . . . : )

awerw
02-24-2012, 19:19
Аз, подканвам модератора да ви локне "стероидната" тема !

Тарикатче
02-24-2012, 19:28
Стероидите са едно от най прекрасните неща на земята . . I love you - Deca Durabolin !

X_p_L_o_D_e
02-24-2012, 21:48
Първо в темата няма ништо лошо в интернет и не само има много инфо за стероидити.Всеки може да си прецени риска от употребата им.
И второ това че ги копуваш от нета не е показател за качество,плюс това при куриера се вижда кво копуваш има си баркодове и други отличитилни белези по които ако си малко запознат можеш да разбереш в гараж ли е правено или не.
И ако нямяте какво да кажете просто не пишете ништо

ZipFail
03-03-2012, 08:04
Първо в темата няма ништо лошо в интернет и не само има много инфо за стероидити.Всеки може да си прецени риска от употребата им.
И второ това че ги копуваш от нета не е показател за качество,плюс това при куриера се вижда кво копуваш има си баркодове и други отличитилни белези по които ако си малко запознат можеш да разбереш в гараж ли е правено или не.
И ако нямяте какво да кажете просто не пишете ништо

Първо - продажбата на незаконни вещества в интернет също е незаконна.
Второ - аз лично не бих си купил стероиди от човек, който на 3 думи прави 6 правописни грешки..

DownloadVirus
03-03-2012, 08:40
Сега заслужаваш да ти вземат ип-то ,да се разбере доставчикът,да се ожулиш малко,че друг път да не ми предлагаш медикаменти в интернет.Така или иначе не си струва за 10 лева да даваш 3000 лева..Ае дерзай.

Muaythaifighter
03-03-2012, 18:23
hapove she zimate mishoci ;d;d

mlakniwe2
03-03-2012, 18:56
Може ли да качи мускулна маса ако нямаш телесна маса/тоест ако си само кожа и кости/?