PDA

View Full Version : Стига сте ми разваляли темите :/



ShtrudeL
02-24-2012, 19:46
"Това беше една от онези редки усмивки, излъчващи безкрайно успокоение, които ще срещнете четири или пет пъти в живота си. За миг тя бе обърната - или изглеждаше обърната - към целия вечен свят, а сетне се спира върху вас с едно непреодолимо предубеждение във ваша полза. Разбира ви точно толкова, колкото искате да бъдете разбрани, вярва във вас така, както сами бихте искали да вярвате в себе си, и ви уверява, че получава от вас точно онова впечатление, което, в най-добрата си форма, вие се надявате да създадете."

БожиятАгнец
02-24-2012, 20:01
И днес ядох много готина пица.
С много кетчуп и майонеза.
Мисля да си мина на старата диета - едно парче пица следобед, много цигари и много бира.
Ще е много готино.
Смисъл действително отслабвам по този начин.
Много е странно.
Иначе...
Момчето! Трябва да реша какво да правя с него.
Много съм объркана. 8-)

loveca777
02-24-2012, 20:13
И днес ядох много готина пица.
С много кетчуп и майонеза.
Мисля да си мина на старата диета - едно парче пица следобед, много цигари и много бира.
Ще е много готино.
Смисъл действително отслабвам по този начин.
Много е странно.
аха и да не забравиш да смъркаш след това
Иначе...
Момчето! Трябва да реша какво да правя с него.
Много съм объркана. 8-)

аха и да не забравиш да смъркаш след това

Concussion
02-24-2012, 20:13
По Хистори-то дават филм за Джон Ленън. 8-)

Wax
02-24-2012, 20:14
Щрудел ти си ебахти лекообидното същество...

ThEKiNgG
02-24-2012, 20:17
Обичам шопската салата и курви като тебе :lol:

Concussion
02-24-2012, 20:23
По Хистори-то дават филм за Джон Ленън. 8-)

тц, к'ви ценни кадри показаха преди малко... <3

NightGuardian
02-24-2012, 21:22
а ние какво да кажем като разваляш раздела.

ohluv
02-24-2012, 21:32
Аз ям хлаб и сол ти си душевно гооол !1

ПП:И аз обичма курвите и шопската салата :D (по възможност курвите да са мълчаливи без собствено мнение)

ShtrudeL
02-24-2012, 21:32
Щрудел ти си ебахти лекообидното същество...

Аз ли бе?
Да де, добре. Обиждам се от хора, които обичам, от теб за какво?
И кой го казва. Човека, който направи нов общ чат в скайп само, за да не съм аз в него. ;O

PainMonopoly
02-24-2012, 21:37
И днес ядох много готина пица.
С много кетчуп и майонеза.
Мисля да си мина на старата диета - едно парче пица следобед, много цигари и много бира.
Ще е много готино.
Смисъл действително отслабвам по този начин.
Много е странно.
Иначе...
Момчето! Трябва да реша какво да правя с него.
Много съм объркана. 8-)

Оная тема се осра, така че да продължим с тази. :Д

Наистина ли ще оставаш без средно?

ohluv
02-24-2012, 21:41
И мен не са ме викали в никви общи чатове QQ

Wax
02-24-2012, 21:42
Аз ли бе?
Да де, добре. Обиждам се от хора, които обичам, от теб за какво?
И кой го казва. Човека, който направи нов общ чат в скайп само, за да не съм аз в него. ;O

Не, не. Ако беше чела по-нагоре бях писал, че спирам, щото си писах една статия.
Обиждаш се от много неща, това дали го показваш е друг въпрос. Не ми излизай със стари идиоми по тая тема.
И не са това причините за новия чат: Факта, че не чистиш хронологията, че 50% от чата са наблюдатели и още ред други.

Трудно е да се разгадае шифъра ти.

БожиятАгнец
02-24-2012, 22:00
По Хистори-то дават филм за Джон Ленън. 8-)

Аз пък забих Джон Ленън! :lol:

БожиятАгнец
02-24-2012, 22:01
аха и да не забравиш да смъркаш след това


Гениалният извод на този пич: Който яде пица смърка. :lol:

loveca777
02-24-2012, 22:02
Гениалният извод на този пич: Който яде пица смърка. :lol:
Това го свързах с другата тема ;)

БожиятАгнец
02-24-2012, 22:05
Оная тема се осра, така че да продължим с тази. :Д

Наистина ли ще оставаш без средно?

Има нещо такова... Образованието ме е отхвърлило много отдавна, но нали няма кой и защо да ми каже и си ходех там, като балък. 8-)
Ако не ме мразеха толкова щяха да ме пуснат на самостоятелна форма на обучение, но сега им е кеф да ме заплашват. 8-)
Със или без средно смятам, че възможностите ми си остават същите. И все пак ще се опитам да оправя нещата. 8-)
Ти, като по-успешен и опитен човек от мен как ще ми препоръчаш да действам от тук нататък? :lol:

БожиятАгнец
02-24-2012, 22:07
Това го свързах с другата тема ;)

АХАХАХАХАХАХАХАХА!
Нереален си, човече.
Хайде да се престорим, че никога не сме си общували, че вече ме е срам, че съм си писала с теб.

PainMonopoly
02-24-2012, 22:10
Ние с теб като че ли сме от различни светове, но перспективата да си без средно ми се струва so wrong.

1. Очевидно пишеш доста грамотно, тоест някога може би си била добре в училище, когато е трябвало. Явно сега преминаваш през доста особен пубертет. Но това ще отмине.
2. Нещата които написа в другата тема звучат по-скоро пораженчески.
3. Вероятно някой ден ще съжаляваш, ако се откажеш. Дори почти сигурно.
4. Не е арийско да нямаш средно образование, само мангалите нямат. :D

Ако толкова ти трябва причина - направи го за самочувствие.

БожиятАгнец
02-24-2012, 23:07
Ние с теб като че ли сме от различни светове, но перспективата да си без средно ми се струва so wrong.

1. Очевидно пишеш доста грамотно, тоест някога може би си била добре в училище, когато е трябвало. Явно сега преминаваш през доста особен пубертет. Но това ще отмине.
2. Нещата които написа в другата тема звучат по-скоро пораженчески.
3. Вероятно някой ден ще съжаляваш, ако се откажеш. Дори почти сигурно.
4. Не е арийско да нямаш средно образование, само мангалите нямат. :D

Ако толкова ти трябва причина - направи го за самочувствие.

Чакай малко, аз все още съм добре в училище. Всички изпити си взимам с петици и шестици и то от обща култура. Единствено ме спъва математиката и сродните на нея предмети (заради която и повтарям сега 8-) ). Имам най-висок успех по английски език и БЕЛ сред връстниците си от както съм в това училище. (Тук вече просто те са тъпи, а не аз умна, но това е друга тема)
Не става въпрос за успех в никакъв случай. Има една подбробност, че когато по едно време не ходех на училище тази година съм си изпуснала изпитите за пъри срок. Знаеш ли всъщност как разбрах за тях? Пратиха ми писмо един месец след, като бяха приключили. А в училище никой нищо не ми каза... Хайде, в случая и аз имам вина - не съм ходила. Но все пак не е особено честно.
Та, без завършен първи срок, според прекрасната ми директорка, аз автоматично отпадам от тяхното училище...
Казах й че мога да й донеса един медицински протокол, тя ми отказа. Добре - хубаво.
Пита ме защо не ходя на училище, най-искренно й обясних, че положението вкъщи не е розово, че баща ми е починал, че нямаме пари и знаеш ли какво ми каза тя? Цитирам - "ХАХАХАХАХАХААХХАХАХАХАХАХ АХАХА!!!" - и така най-нагло ми се изсмя, каза ми, че знае много добре аз какво правя...Видях, че е нагла и луда и заебах. Казах и че просто искам да мина на самостоятелна форма на обучение, тя ми каза, че било незаконно. Обясних й че познавам много хора, които са направили така и не виждам нищо незаконно. Като отговор получих едно много красиво изказване - "Аз съм законът."
И така "Законът" ме отряза.
Интересното в случая е че същият този "Закон" за който тя се има толерира подкупи. Например моят съученик от азиатски произход, който не познавам лично, защото не е ходил на училище от доста време е две-три години по-голям от мен, идва от богато семейство и тъй, като финансират доста добре училището (и така моята прекрасна директорка може да вземе парите от бюджета) неговото се толерира. А моето не. Колко шокиращо, хе-хе.
И какво самочувствие мога да имам, ако завърша тази дупка? А тази дупка всъщност се води едно от най-добрите училища в София 'що се отнася до някои фактори.
Мани го ти пубертета, най-лесно е да се оправдая с него.
Не ходя на училище, защото не го желая и защото не виждам смисъл. Съзнателно решение, а не в следствие на хормоните 8-)
Как няма да звуча пораженчески? Не го правят, защото съм тъпа или защото не ходя - учениците им са или едното или другото. Правят го, защото не мога да си платя явно.Или някаква омраза - щом ми отказват самостоятелна форма на обучение по толкова нагъл начин.

В моята прекрасна рода няма никой със средно между другото. Рекордът е вуйчо ми с десети клас.
А не е като да сме мангали. 8-)

Може би ще съжалявам, но сега ми се струва, като "мисия: невъзможна" цялата работа с образованието.
И казвам отново - щом хора със по три всиши и пет езика не могат да си намерят работа, аз с едно средно ли ще мога? Ха!
Какво ще правя с тази диплома? Ще си направя лебед от нея и ще си играя с него, докато чистя кенефи в МакДоналтс? 8-)
Или шапчица, за да не ми пече слънцето лятото на строежа? 8-)

Образованието нищо не може да ми гарантира.
Познавам няколко клошари математици и химици, няколко художници, които живеят в ебахти мизерията, музиканти също, един психолог и дизайнер, а бившата ми учителка по английски я гледах всяка сутрин в Обеля как рови по кофите + хора, дето заминаха в чужбина, за да спят по пейките и да живеят в мизерия и т.н и т.н.... Въпросът е, че това мога и без тапия да го правя, хе-хе.
Няма нищо сигурно, едни от най-известните и богати хора нямат образование.

Не знам...Пак казвам - ще се опитам да поправя нещата, но дори и да не стане няма да ме е яд.
Има и много начини хем да не работя в МакДоналтс, хем да нямам образование. Нали? 8-)
Еврейската система и съответно робите й могат да си ебат майката, смятам, че и без тях имам шанс за просперитет.

Добре...На теб какво ти е дало образованието? Конкретно на теб. 8-)


Дейба бъгавия форум...

NaOH
02-24-2012, 23:13
Ние с теб като че ли сме от различни светове, но перспективата да си без средно ми се струва so wrong.

1. Очевидно пишеш доста грамотно, тоест някога може би си била добре в училище, когато е трябвало. Явно сега преминаваш през доста особен пубертет. Но това ще отмине.
2. Нещата които написа в другата тема звучат по-скоро пораженчески.
3. Вероятно някой ден ще съжаляваш, ако се откажеш. Дори почти сигурно.
4. Не е арийско да нямаш средно образование, само мангалите нямат. :D

Ако толкова ти трябва причина - направи го за самочувствие.

Познавам един човек, който се е отказал от средното и висшето образование (прекъсна 11 срещу 12 клас) и в момента работи в голяма софтуерна фирма като уеб програмист и си има свой собствен отбор.
Така че, ако си достатъчно умен, не ти трябва образование.

БожиятАгнец
02-24-2012, 23:22
Дейбааа тъпия форум, писах две страници мнение и публикува само една четвърт. Да ви еба майката клошарска.

БожиятАгнец
02-24-2012, 23:23
Мне с'я виждам, че го е публикувало... Дейба. о.О

БожиятАгнец
02-24-2012, 23:26
Ооо, ебала съм му майката, нито мога да го редактирам, нито да видя дали е цялото.

eilhar
02-25-2012, 00:50
системата може да се фака у гъзо.

БожиятАгнец
02-25-2012, 01:39
системата може да се фака у гъзо.

Да разбирам, че мнението ми се вижда?
Найс.. 8-)

bootyboy
02-25-2012, 01:55
чакам да ми се размразят ягодите.

psychopath
02-25-2012, 06:06
още скандали, още...

PainMonopoly
02-25-2012, 08:07
Познавам един човек, който се е отказал от средното и висшето образование (прекъсна 11 срещу 12 клас) и в момента работи в голяма софтуерна фирма като уеб програмист и си има свой собствен отбор.
Така че, ако си достатъчно умен, не ти трябва образование.То за да си кодонабивач не се изискват особено много теоретични познания. :lol:

Но да речем, че има хора, които са толкова умни, че няма какво да правят в училище повече. Това поражда въпросите:
1. Колко от нас са такива?
2. Като са толкова умни, толкова ли им е трудно да завършат една гимназия?

То ако става въпрос, всеки който работи сам за себе си, фрийлансър или собственик на фирма, никой няма да му гледа дипломата или дали има. Но колко хора очакват да се занимават с това?

Аре висшето образование е пожелание. Но образованието до 12 клас е масово и е важно за всички, не заради нещата, които искат да учат, а заради тези които не искат. Може да си ултра добрия програмист, но като нямаш идея какво пише в Под Игото, не си ултра добър българин.

NightGuardian
02-25-2012, 08:21
и аз съм против системата!

yakuza_
02-25-2012, 08:37
damn не съм ултра добър българин

и да си без средно е бедняшко

Concussion
02-25-2012, 09:22
Абе, трябва си образование!

flo0pY
02-25-2012, 09:24
Аз ям хлаб и сол ти си душевно гооол !1

ПП:И аз обичма курвите и шопската салата :D (по възможност курвите да са мълчаливи без собствено мнение)

Аааа моля те кажи как беше тая песен много я търся моля моля моляяя сорка за спама

psychopath
02-25-2012, 09:59
то бива артЪ, ама... на некои им идва в повече :/

NaOH
02-25-2012, 16:39
То за да си кодонабивач не се изискват особено много теоретични познания. :lol:

Но да речем, че има хора, които са толкова умни, че няма какво да правят в училище повече. Това поражда въпросите:
1. Колко от нас са такива?
2. Като са толкова умни, толкова ли им е трудно да завършат една гимназия?

То ако става въпрос, всеки който работи сам за себе си, фрийлансър или собственик на фирма, никой няма да му гледа дипломата или дали има. Но колко хора очакват да се занимават с това?

Аре висшето образование е пожелание. Но образованието до 12 клас е масово и е важно за всички, не заради нещата, които искат да учат, а заради тези които не искат. Може да си ултра добрия програмист, но като нямаш идея какво пише в Под Игото, не си ултра добър българин.

Мога да те уверя, че това е един от най-умните и най-разбиращи хора, които някога си познавал.
Човека е прекъснал даскалото и университета, защото кара на философията, че добър ли си в нещо - не ти трябва завършено образование. И както гледам, си я доказва много добре.
И аз съм съгласен с него - ученето е загуба на време, ако знаеш какво ще правиш с живота ти. Обаче той не е нито фрийлансър (вече), нито има фирма - работи за голяма софтуерна компания и си изкарва паричките.
Не забравяй, че човек може да си има собствени приоритети - не е задължен да учи неща, които не желае и не смята за нужни.

PainMonopoly
02-25-2012, 16:49
Може да се откаже от ученето, ако има с какво да го замести. Тоест да има достатъчно богата обща култура, която е необходима не само за работата му.

Не познавам твоя човек, може и да е вярно това за него, но ако не е, не би бил добър пример защо трябва човек да се отказва от образование.

NaOH
02-25-2012, 17:18
Зависи си от човека и от приоритетите му, пак казвам.
Аз горе-долу карам по стъпките му - помня само това, което ми трябва, а всичко останало не си правя труда изобщо да го помня. Общата култура много ми куца, не отричам, но за сметка на това, други неща знам отлично. Според мен за да помниш толкова много неща, трябва да направиш компромис и да не помниш толкова много в една област, а от всички по средно ниво.
Има и още нещо, за което не съм сигурен колко е вярно - ако запомня нещо ново, ще забравя нещо старо, т.е. колкото повече нови неща запомняш, толкова повече стари неща забравяш.

PainMonopoly
02-25-2012, 18:19
Явно имаш приоритет да си добър в работата си и да си тесен специалист.

Аз примерно винаги съм мразел литературата (от 1 клас до ден днешен), но благодарение на училището знам примерно, че Христо Смирненски е писал относно класовата борба и проблемите на работническата класа. Не му знам стихотворенията наизуст, дори в момента не мога да назова нито едно негово стихотворение.

Къде може да ми послужи това познание? Да си представим, че си говоря с французин. Французите по принцип се гордеят с поетите си и обичат да дрънкат за тях. И той примерно ми казва "ние в ла франс имаме редица поети, които възпяват класовата борба, например хърпсоа дърпие, вие в бюлгари имате ли такива поети?". Аз примерно не съм ходил в гимназия и не знам за Смирненски, Вапцаров и Гео Милев и казвам "ми деанам". Французина решава, че няма такива поети. Съответно решава, че в България класовата борба изобщо не е стояла на дневен ред, тоест сме пропуснали цяло цивилизационно стъпало, тоест един французин повече ще ни мисли за изостанали диваци и аз ще съм отговорен за това.

Представи си, че всеки си мисли, че няма нужда от обща култура и образование, каквото скоро е възможно да стане, тъй като широко навлиза мнението, че много учене не е на хубаво. До какво ще доведе съществуването на цели поколения необразовани коне с капаци?

Но аз се отплеснах отново в посока общество и нация, което има твърде малко общо с мотивацията на ламба да завърши гимназия. Според мен трябва да я завърши, защото ако случайно не е като твоя програмист и няколко пъти вратите се затворят пред нея, защото няма диплома, ще съжалява. Наистина ще съжалява, защото тогава ще е възрастен човек, ще има твърде земни приоритети, като например оцеляването си. Разбира се, винаги може да завърши вечерна гимназия тогава, но това би било излишен стрес, който може да си спести от сега.

NightGuardian
02-25-2012, 18:30
за всичко си има хора , не се притеснявайте.

machoka
02-25-2012, 19:37
Абе основичката ми, ти от коя планета падаш. Някъде прочетох по-горе нещо много правилно, че само циганите нямат средно. Въобще не ми говори за тесни специалисти и нам си кви животни, като не могат да си вържат връзките или да ми назоват петима български възрожденци.
тва, че можеш да напишеш 5 програми като некакъв висш формат на интелигентност ли ми го спрегнА, че не те разбрах. Или може би това, че работи за 2к евро, стандарт за немски санитар на половин ден или гипсаджия за 12 работни дни?

Общата култура, ерудираност, манталитет ако щеш се придобива с много четене, много учене и на много различни фронтове, а крайно необходимата тапия за всичко това е дипломата за средно, а вече и необходимо задължителната за висше образование.

NightGuardian
02-25-2012, 19:45
абе основичката има най-много акъл от вас сигурно , ама кога ще го разберете. :D
И ще се оправи момчето и той и PainMonopoly.

А ти machok припечелваш ли нещо от музиката , която ни споделяш?
Или си доволен на едното "<3" на щрудката.

PainMonopoly
02-25-2012, 19:47
абе основичката има най-много акъл от вас сигурно , ама кога ще го разберете. :D
И ще се оправи момчето и той и PainMonopoly.



Това ме заболя и ме направи много тъжна панда. ;(

D1esel
02-25-2012, 19:48
Познавам хора с по няколко висши, които са прости и развратни като златките. Така че това кой колко висши има - няма значение. Истинският интелект е природният. А такъв човек можете да го познаете по очите му. Да не говорим, че в наши дни е по-лесно да вземеш висше, отколкото да се иза*аш сутрин.

NightGuardian
02-25-2012, 19:49
в живота имам в предвид :D

machoka
02-25-2012, 20:04
абе основичката има най-много акъл от вас сигурно , ама кога ще го разберете. :D
И ще се оправи момчето и той и PainMonopoly.

А ти machok припечелваш ли нещо от музиката , която ни споделяш?
Или си доволен на едното "<3" на щрудката.

абе ти за моето благоденствие не се грижи,

а и не казвам че дипломата е мерило за интелект, а че самия процес на усвояване на знания в периода от живота, който ти е отреден за учене и за попиване на базисни знания е важен като такъв. А не на 16 да заебеш всичко и да кажеш 'майната му, ще работя за пари' и на 35 да се окажеш един прост бачкатор.

D1esel
02-25-2012, 20:07
абе ти за моето благоденствие не се грижи,

а и не казвам че дипломата е мерило за интелект, а че самия процес на усвояване на знания в периода от живота, който ти е отреден за учене и за попиване на базисни знания е важен като такъв. А не на 16 да заебеш всичко и да кажеш 'майната му, ще работя за пари' и на 35 да се окажеш един прост бачкатор.

Не бачкатор, а майстор :D Т.е. безработен бачкатор :D :D :D Всеки безработен ленивец без образование, с две деца и дебела жена, се определя като майстор, а основното, което прави е да пърди на стария си скъсан диван и да обикаля кварталните кръчми.

ohluv
02-25-2012, 21:22
Много малко хора имат късмета да успеят без диплома.


ПП:Мога да дам пример за хора на повече от 30 години,които работят в ресторант за бързо хранене и са учили само до 10 клас :D

yakuza_
02-25-2012, 21:40
мисля, че процента на неуспелите без средно е доста, много, гига повече от тоя на хората без средно, които са успели

това, че един е успял, не означава, че поне всеки 3ти ще успее

D1esel
02-25-2012, 21:42
мисля, че процента на неуспелите без средно е доста, много, гига повече от тоя на хората без средно, които са успели

това, че един е успял, не означава, че поне всеки 3ти ще успее

тъй вярно! А ти с какво образование си/ ще си? :D :D : D