PDA

View Full Version : Проблем!!!



jeleva
02-24-2012, 21:08
Здравейте!
Имам малък (всъщност вие ще кажете дали е малък) проблем. Вчера бях навън, а нали е студено... телефона ми беше студен и когато се прибрах в къщи при рязката промяна на температурата той се изпоти и стана влажен. Позабърсах го и го оставих. След малко батерията му беше паднала и започна да издава обичайните звуци ;д и аз го взех за да го заредя, но не успях да го отключа. Помислих, че просто трябва да го изключа и да го включа отново, но когато поиска пин код разбрах, че някои от копчетата не работят. Ядосах се и го оставих изключен. И сега се сетих, че преди бях чела в някой форум, че някой си беше изтървал телефона във вода и след време копчетата му започнали да отказват... Сега съм се шашнала на макс, защото не знам какво да правя, а без телефон не издържам. Моля ви дайте съвет... Какво да правя?

П.С: Телефона ми nokia e71
2П.С: И преди се е случвало да се навлажнява по същия начин, дори съм го изпускала в снега, но не си спомням да е правил проблем...

Извинявам се за правописните и пунктуационните грешки...

npp
02-24-2012, 22:13
свали му батерията, и го остави на сухо и топло място да се изсуши, но да не е при температури по-високи от 40 градуса

jeleva
02-24-2012, 22:44
Ами ще пробвам... да видим утре как ще е, макар че той днес цял ден е на стайна температура, но сега ще сваля батерията и ще го оставя.