PDA

View Full Version : Една странна тема..



Old,Oldest,Older..
02-24-2012, 21:38
http://www64.zippyshare.com/v/95648573/file.html

Как бихте реагирали,ако ви пратят такова изказване ?

bloodyF
02-24-2012, 21:56
малко ми звучи пияна мацката и доста неискрена, а и кви са тия глупости ''не исках да те махам от живота ми, ама те обичам"
като слушам нататък ми става любопитно , що не яде?
и защо изобщо уж сте се разделили , а пък иска да си до нея ?
хубаво е, че ти го е казала, ама някак превзето и театрално ми се струва, пак казвам.

musicinmyveins
02-24-2012, 22:07
Звучи ми адски fake....

GLaDOS
02-24-2012, 22:48
Моля ви се , убийте ме.

thefolenangel
02-24-2012, 22:55
И аз това правя като съм тъжен, изливам си болката в едно Mp3 файлче и го качвам в нета :D

jghgh
02-24-2012, 23:03
word doesn't mean shit. actions>words

говори с нея; но ако не смята да докаже любовта си с действия, отписвай я.
и бтв, стига си е просила съжаление - не яла, не спала, не знам си какво. когато се извиняваш на някого трябва минимално да си просиш съжаление и да се фокусираш върху него, да го убедиш, че искаш да работите над проблема, че е готов да се поправи и т.н., а не да ревеш и да се самосъжаляваш, че да те съжалят и да ти простят.
частта с есето е малко лол,
драмите са в повече, ама от друга страна я разбирам; все пак не са малко хората, склонни да правят много драми - вкл. и аз :д


едит: а, то това не е актуално де. значи съветите ми малко отпадат, ама как да е.

balu4ka
02-25-2012, 04:33
Ай,ай какви са тези неща?
Какво е това театро,тези драми?
ПП:Бих се почувствала странно,но тази ми изглежда няква нестъбилна.

ivzzi
02-25-2012, 09:14
И аз това правя като съм тъжен, изливам си болката в едно Mp3 файлче и го качвам в нета :D

сърдечно, иван

Chacho2
02-25-2012, 12:00
Ма що си мислите, че той го е получил. Тва е авторката :D

По темата: Няма да реагирам добре, не обичам да ми пращат изказвания. Предпочитам на живо и това е.

granger
02-25-2012, 12:47
Ще ми стане странно и ще искам лице в лице разговор!
ПП Поредността е Old , oldER, the oldEST :) just sayin'

Equilibrium1992
02-25-2012, 17:58
http://www.myfacewhen.net/uploads/131-not-sure-if-want.jpg

...тъй-малко по-малко драма и една идея по-наживо и бих казала,че ще стане търпимо
ако съм момче и получа нещо подобно,ще въздъхна и ще си помисля,че си в ПМС
ако съм заинтересован от -ще те изведа да поприказваме,ако не съм-ще изпадна в нелегалност за ден-два
btw,хубав глас имаш

djipsito
02-25-2012, 21:14
На мен ми звучи искрена. Казва, че не била силна, ама според мен е по-силна, отколкото си мисли. Дали го е пратила и що не ги е казала тия неща очи в очи само можем да гадаем.

Не ми звучи пияна или под въздействието на нещо си, мисля, че се притеснява, а и отделно се е записала през нощта. На мен би ми било притеснено да запиша такова нещо, още повече като знам, че ще го пратя на някой. Не разбирам що тука някои хора почват да се изтъкват и да солят, все едно никога не са изпадали в момент на отчаяние и никога не са изпитвали доза самосъжаление.

Аз как бих реагирала на нещо такова... Ако няма възможност да ми ги каже тия неща в очите, ще го оценя. Даже би ми направило голямо впечатление, че е запис. Няма кво да се лъжем, по-лесно е или да си ги премълчиш нещата или да ги напишеш. А има и доста хора, в чийто речник не присъства думата "Съжалявам".

Абе, има топки момичето, тоя запис бих го брояла като действие, а не само празни приказки. Даже може да е по-достоверен от тва да ти се обеснява някой в очите. Понеже грам идея нямам ква е историята и що се е стигнало до там, няма да съдя или да се правя на вървежна. Така де, не съм аз човека.. Нито пък вие.

umri
02-25-2012, 22:05
fortune favors the bold.

nIkEnCeTy_bE
02-25-2012, 22:16
малко ми звучи пияна мацката и доста неискрена, а и кви са тия глупости ''не исках да те махам от живота ми, ама те обичам"
като слушам нататък ми става любопитно , що не яде?
и защо изобщо уж сте се разделили , а пък иска да си до нея ?
хубаво е, че ти го е казала, ама някак превзето и театрално ми се струва, пак казвам.

Доста превзето.

Equilibrium1992
02-25-2012, 22:59
Да обоснова предните си писаници.
Идеята да се извини на младежа е смела,да,съмнение няма.Мисля си обаче,че наживо би се получило по-добре първо-защото искреността и би проличала по-ясно и второ,предполагам те ще се видят в по-нормален час и тя ще може да подбере думите за извинението си по-добре(утрото е по-мъдро от вечерта,са казали хората,а и всеки знае в малките часове как на човек му идва музата и започва да си ги мисли едни-дори когато е напълно трезвен-просто това време не е никак добро за излияния...и не го казвам случайно)


Другото-ако момчето е наистина сърдито,едва ли ще си направи труда да изслуша една деветминутна реч-още на частта с неяденето и неспането,ще шътдаунне компа и язък за целия труд на авторката.

Да,като стана дума-да се самосъжаляваш е човешко,в моменти на слабост всеки го прави.Но нужно ли е да е толкова показно,още повече пред човек,когото молиш да ти прости? По този начин у него би предизвикала жалост,да,но нима това е целта на упражнението? И какво накрая - той да кажем ще и даде прошка,но от съжаление.За да може после да не се чувства виновен заради мъките и страданията й.На мен лично малко ми звучи като манипулация това-"о,ти си съвършен,живота ми зависи от теб и ако не ми дадеш благоволението си,ще умра болезнено и агонията ми ще е вечна " ...защото това би разбрал той под "не спях,не ядях...и все още не ям" ...


Никого не съдя.И аз съм ораторствувала пред момче в 6 сутринта.И съм виждала как момче ми се моли на колене по никое време,за да не се самоубиел.В такива случаи ти иде да простиш,само за да избягаш от цялата история и после да не чувстваш на гърба си тежестта на чуждото нещастие,което косвено знаеш,че ти си предизвикал.
Това е.

Друг е въпросът,че не познавам момчето и идея нямам що за птица е-може би пък иска да чуе точно това...
Ако е така-пак-наживо-въздействието би било по-силно,ще може и жестове да приложи и цялото действие ще пожъне къде-къде по-голям успех...

djipsito
02-25-2012, 23:10
О, аз не казвам, че тва е най-добрия начин да се иска прошка или чрез самосъжалението да покаже, че иска да се извини.. Казвам само, че е нормално в такъв момент да ги тръби такива..

А за яденето, тя не каза ли, че иска да се извини на него и на родителите си за тва, че не ядяла и т.н ? (think) Мисълта ми е, че ако наистина търси съжаление, предполагам, че ще звучи по друг начин и ще го каже по друг начин, с други думи. Нещо от сорта на "Не мога да спя и да ям, защото....."

Blab
02-26-2012, 10:52
между "съжалявам" и "извинявай" - река.
на тези си години ценя интимността повече от всичко.
самият акт на показване тук/в нета/пред др. 3-ти лица, обезличава казаното, театрализира го, обезсмисля.

успех!;

Chacho2
02-26-2012, 10:59
между "съжалявам" и "извинявай" - река.
на тези си години ценя интимността повече от всичко.
самият акт на показване тук/в нета/пред др. 3-ти лица, обезличава казаното, театрализира го, обезсмисля.

успех!;

Не ще ми се, ама ще се съглася.

lowexd
02-26-2012, 13:52
Моля ви се , убийте ме.

:D направете гооо и с мен !!

Mi6inka
02-26-2012, 15:12
Опитва се да плаче, ама... оф ..като цяло не ми допада идеята. Може би ако бях на 15 би ми допаднало, ама ...

reperw
02-26-2012, 15:25
що се смее ?

anonymous708973
02-26-2012, 15:44
Идеята не е никак лоша. Да не кажа, че е възможно най-добрата, ако нямат възможност да се видят. На фона на "оригиналните" идеи, които съм чела тук, тази си е направо за 6+. Евала и за смелостта.

Обаче... губене на време си е това. До половината го чух, за това време лично аз бих казала доста повече неща вместо да мрънкам и да повтарям, че съжалявам. Другото, което ми направи впечатление, беше градацията: "Не исках да се разделяме, не исках да те блокирам." Все едно блокирането е по-важно... и освен това, какво значи "Така се случи." Нещата не се случват просто така, хората ги правят.

Old,Oldest,Older..
03-03-2012, 21:01
Бяхме заедно почти година и половина,но..как да ви кажа-нещата се развиваха толкова добре,че чак стана страшно,както се вика "Много добре-не е на добре".Тогава все още бяхме от един град,когато първо (както казва "Не исках да те блокирам")-ме блокира в "мрежата".Това беше светкавица от ясно небе.Тя беше уплашена от това колко добре се развиват нещата,и за това може би и каза "За мен ти беше перфектния".За 17 месеца заедно,нямаше дори и едно малко противоречие.Не,не бяхме съвсем еднакви,просто всеки правеше някой компромис за другия,и всичко беше 6++.Вече не сме от 1 град,това ми го прати 7 месеца,след като отидоха да живеят в друг град.



Да обоснова предните си писаници.
Идеята да се извини на младежа е смела,да,съмнение няма.Мисля си обаче,че наживо би се получило по-добре първо-защото искреността и би проличала по-ясно и второ,предполагам те ще се видят в по-нормален час и тя ще може да подбере думите за извинението си по-добре(утрото е по-мъдро от вечерта,са казали хората,а и всеки знае в малките часове как на човек му идва музата и започва да си ги мисли едни-дори когато е напълно трезвен-просто това време не е никак добро за излияния...и не го казвам случайно)


Другото-ако момчето е наистина сърдито,едва ли ще си направи труда да изслуша една деветминутна реч-още на частта с неяденето и неспането,ще шътдаунне компа и язък за целия труд на авторката.

Да,като стана дума-да се самосъжаляваш е човешко,в моменти на слабост всеки го прави.Но нужно ли е да е толкова показно,още повече пред човек,когото молиш да ти прости? По този начин у него би предизвикала жалост,да,но нима това е целта на упражнението? И какво накрая - той да кажем ще и даде прошка,но от съжаление.За да може после да не се чувства виновен заради мъките и страданията й.На мен лично малко ми звучи като манипулация това-"о,ти си съвършен,живота ми зависи от теб и ако не ми дадеш благоволението си,ще умра болезнено и агонията ми ще е вечна " ...защото това би разбрал той под "не спях,не ядях...и все още не ям" ...


Никого не съдя.И аз съм ораторствувала пред момче в 6 сутринта.И съм виждала как момче ми се моли на колене по никое време,за да не се самоубиел.В такива случаи ти иде да простиш,само за да избягаш от цялата история и после да не чувстваш на гърба си тежестта на чуждото нещастие,което косвено знаеш,че ти си предизвикал.
Това е.

Друг е въпросът,че не познавам момчето и идея нямам що за птица е-може би пък иска да чуе точно това...
Ако е така-пак-наживо-въздействието би било по-силно,ще може и жестове да приложи и цялото действие ще пожъне къде-къде по-голям успех...

Не,напротив-не съм някакъв побъркан пубер,който си играе с чувствата на хората.Най-малко,на хора като нея.Иначе да,прав си,че на живо се би получило къде,къде по-добре,но..това няма как да стане.


О, аз не казвам, че тва е най-добрия начин да се иска прошка или чрез самосъжалението да покаже, че иска да се извини.. Казвам само, че е нормално в такъв момент да ги тръби такива..

А за яденето, тя не каза ли, че иска да се извини на него и на родителите си за тва, че не ядяла и т.н ? (think) Мисълта ми е, че ако наистина търси съжаление, предполагам, че ще звучи по друг начин и ще го каже по друг начин, с други думи. Нещо от сорта на "Не мога да спя и да ям, защото....."

Не се хранеше след като се преместиха.Разбрах от родителите и,че е станала мноого чувствителна след нашата раздяла.


:D направете гооо и с мен !!
Спокойно,всички ще умрем.


Идеята не е никак лоша. Да не кажа, че е възможно най-добрата, ако нямат възможност да се видят. На фона на "оригиналните" идеи, които съм чела тук, тази си е направо за 6+. Евала и за смелостта.

Обаче... губене на време си е това. До половината го чух, за това време лично аз бих казала доста повече неща вместо да мрънкам и да повтарям, че съжалявам. Другото, което ми направи впечатление, беше градацията: "Не исках да се разделяме, не исках да те блокирам." Все едно блокирането е по-важно... и освен това, какво значи "Така се случи." Нещата не се случват просто така, хората ги правят.

Права си,но си нямаш и на идея що за човек е,колко лесно се просълзява..е не толкова бързо,колкото ми писва от идиоти,но..Винаги повтаряше,че няма смелост,винаги и казвах,че е много смела.
Жалко,че вече е на 200 километра..

TheBeliever
03-03-2012, 21:13
Не изслушах записа. Не ме интересува предисторията ви. Но ако аз някога по някакви причини реша да направя подобен запис за скъп за мен човек, в който да си излея душата, и този човек качи записа в интернет и душевните ми излияния станат достояние на някакви напълно непознати пишлемета в някакъв форум бих била безкрайно обидена.

БожиятАгнец
03-04-2012, 00:10
За първи път го чух много напушена. Спуках се от смях. 8-)
Девойчето може да е зле, но ти си още по-зле, защото ни го показваш.