PDA

View Full Version : Срамежливо момче, може би ?



aleks07
02-25-2012, 07:50
Здравейте, момиче на 15 съм.Не го възпремам много като проблем, по-скоро бих искала да се допитам до мненията ми - да чакам или пък да действам.Харесвам едно момче, той е от съседния клас.Не знам дали е от значение, но преди харесвах един негов приятел и щяха да се получат нещата, но прекратихме отношения, момчето което харесвам в момента ни подкрепяше.С него не се познаваме много добре, но си говорим.В големите междучасия се събираме една групичка от 5, 6 човека зад блока, някои пушат, а други като мен си говорим.Та така по темата..още щом прекратих отношения с приятеля му забелязах, че той ме гледа, разбира се това не означава нищо за мен, по куп причини, въпреки, че ставаше все по-често и често.Аз не криех, че имам чувства към него, в смисъл, не отричах, но и не говорех много за това..даже не бях говорила с него..погледите зачестяваха, веднъж се бях разплакала - имах проблем и той беше попитал една моя приятелка от класа му защо съм тъжна.Без да знам, след време тя го беше попитала няколко пъти дали ме харесва и той или беше замълчавал, или пък отговарял "не я познавам достатъчно" - да поясни, че той е такъв характер, че има възможност да харесва някоя и да не си признае адски дълго време.Тази седмица бяхме отстрани до училището и всички заговориха на тази тема кой харесвам.. и аз казах " не мисля, че има проблем, че го харесвам" , той се изчерви, усмихна се и леко си завъртя главата.На следващия ден го бяха попитали как съм, а той беше отговорил не съм я виждал за сега" после се засякохме..по-късно през тозиден отново го бяха попитали дали ме харесва, той се беше усмихнал и погледнал обувките си..принципно доколкото мога да преценя по действията му имам шанс с него..но не бих искала да го чакам толкова време, от една страна си мисля, че трябва да се сближим още, а от друга да действам, за да не стане късно..и аз не знам ? някакви идеи?

nIkEnCeTy_bE
02-25-2012, 09:02
Е какви са тия глупости да го питат харесва ли те, ти уста нямаш ли ? На 15 сте станали вече, стига детински работи. Излез с момчето насаме, говорете, ако е толкова срамежлив, предразположи го, те ще си дойдат нещата. Какво има да чакаш?!

aleks07
02-25-2012, 12:49
Не съм ги карала аз да ги питат, мислейки, че правят добро го питат, но по този начин ми вредят..както казха не мисля да чакам, но и не смятам да насилвам нещата, аккто казха не се познаваме много добре, бих препдочела да го поопозная , но и не знам акк да проспирирам :)

awerw
02-25-2012, 12:57
но и не знам акк да проспирирам :)

няма как да го направиш, защото няма такава дума.....

aleks07
02-25-2012, 13:11
Разбира се, че има
просперитѐт:
Тълковен речник
м., само ед. Преуспяване, напредване, процъфтяване, благополучие, благоденствие.

DisappointedDreamer
02-25-2012, 13:18
Друг е въпросът, че се пише проспЕрирам,а не проспИрирам. Както и да е.

Излизайте по-често насаме с това момче. Зарежете детинщините.

aleks07
02-25-2012, 13:29
Добре просто правописна грешка, не мога да арзбера защо се пълнят темите със севъзможно излишни коментари нот този род, че няма такава дума :)

DisappointedDreamer
02-25-2012, 13:34
^*Всевъзможни

Не се пълнят, но почна да обесняваш на потребител, че такава дума в действителност съществува, когато не е така.

А и, съветът си го дадох по-горе.

aleks07
02-25-2012, 13:40
нямам предвид теб,да допуснала съм правописна грешка в бързането, за което се извинявам, но не виждам смисъла от един такъв коментар