PDA

View Full Version : На кого в действителност са БГ-те телевизии?



D1esel
02-25-2012, 08:39
Според някои хора, които пишат тук, собственик на този форум е фирмата Инвестор, която е собственост на Дилян Пеевски, от партия ДПС. Аз проверих и се оказа, че това, което твърдят някои съфорумници е вярно. Но по-интересно ми е, а предполагам, че и на някои от вас, кой е истинският собственик на БНТ(която официално е държавна), НОВА (официално на Вайасат), БиТиВИ (собственост на БТВ медиа груп). Само за ТВ7 вече разбрах, че е собственост също на Дилян Пеески, както и този форум. Но тук нещо не ми се връзва - Бареков е при ДПС-арите, а подкрепя ГЕРБ. Дали пък не са в комбина и двете партии?

EinGutesKind
02-25-2012, 09:20
Той ->> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B3%D0%BD%D1%8F%D0%BD_%D0%A1%D0%B0%D0%BF% D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B2

Любимия ми професор <333

D1esel
02-25-2012, 21:46
Наси, темата е сериозна!

D1esel
03-01-2012, 18:39
БНТ си е държавна - т.е. на имащите властта в момента.
НОВА си е на чуждия инвеститор.
бТВ е на Кр. Гергов - бивш щатен служител на УБО - което си е ДС. Управляваше я про-форма един американец, който обаче явно беше подставено лице, тъй като изпълняваше командите на Гоце, когато практически уволни Иво Инджев.
А политиката на медиите на Пеевски е да подкрепят всяка власт, това важи и за Гергов, за да си трупат пари. То, електората на ДПС така или иначе си гласува за ДПС. Вече ако дойде власт като ДОИП или Атака, които са против ДПС, не знам как ще се държат. А и нещата никога не трябва да бъдат явни - иначе хората ще спрат да гледат съответната телевизия - всичко трябва да изглежда плуралистично. Че ДПС и ГЕРБ са в комбинация донякъде се и вижда. Няма нито един осъден министър от ДПС, Бойко не говори за забрана на ДПС, Ахмед Доган не беше осъден.
МЕРСИ! :D Но по мои наблюдения, БНТ си е доста БСП-арска :D

flawless_
03-01-2012, 18:50
СБИРЩИНА НА ПСЕВДО-НАРКОМАНИ -
ЕЙ ТВА Е НАШАТА ДЪРЖАВИЦА, ДРАГИ ТАЛИБАНИ!
ЕЙ ТВА Е ЗА КОЕТО ЩЕ ВОЮВАМЕ.
ЕЙ ТВА Е ЗА КОЕТО НЕГОДУВАМЕ.
ЕЙ ТВА Е НА КОЙОТО СЕ ЛЮБУВАМЕ.
ИСКАТ МАНГИЗИ МАНГИЗИ САМО
САКАТ ТА ИЗЯДЪТ
И ПОСЛЕ ДА СА НАИБЪТ.
НО ТЕЛЕВИЗОРНИТЕ ПРОДУКЦИИ НЕ СА ТОЧНО ТАКИВА.
МАЛКО ПО-РАЗЛИЧНИ СА.