PDA

View Full Version : Как да постъпя?



ℒℴνℯ
02-25-2012, 10:10
Здравейте! Пиша тема от друга регистрация може би по причината, че искам да остана анонимна за всички познати/приятели, които знаят, че съм във форума.

Ще ви разкажа накратко това, което искам да си излея, защото по някакъв начин ми тежи.

От скоро с едно момче сме заедно /така да кажа, защото е много объркано.. както и да е/. Обичам го и той мен.. казва го и го доказва.. Обаче не знам защо, но в един момент се чувствам на 7мото небе когато съм с него, а после .. той започва да се държи странно и .. мен някак ме отблъсква това негово постоянно променяне на настроенията. Когато сме заедно не мога да се отпусна пред него.. глътвам си тотално граматиката. Ясно е, че след време ще ми мине, но някак си се чувствам НЕ на място когато съм с него. Не мога да проумея защо е така. Страх ме е от нараняване ужасно много. Страх ме е, че не съм избрала правилния човек за този период от живота ми .. Знам, че няма да се оженя и да живея с него до края на живота си.. нито пък с който и да е било друг. Страх ме е, че не съм наясно напълно с чувствата си.. Хем искам да съм с него и да съм щастлива, защото съм сигурна, че мога да бъда .. хем ме е страх да предприема сериозно връзката ни. Той не е имал сериозна връзка.. нито пък аз. Влюбвала съм се много пъти в неправилните момчета и са ме наранявали много гадно. Особено от последния път.. беше най-сериозното влюбване до сега, но беше от разстояние и може би по-добре стана така като той ме отхвърли.. нищо,че ми даваше ужасно много надежди..
Както и да е за това.. Не знам какво да правя сега. Сигурна съм, че ще опитам с него нещата да се развият както трябва, но ако нещо се случи не знам как ще постъпя след това.

Та въпроса ми е .. били ли сте някога в такова междинно състояние? Как сте постъпили или как да постъпя. Ако не опитам ще съжалявам, а ако ме нарани .. пф..

psychopath
02-25-2012, 10:14
Просто не знаеш какво искаш, нито си първата, нито последната...

ℒℴνℯ
02-25-2012, 10:18
Просто не знаеш какво искаш, нито си първата, нито последната...

Знам какво искам.. Искам сериозна връзка, но не съм сигурна, че той е достатъчно сериозен за това.

nIkEnCeTy_bE
02-25-2012, 10:36
Не знаеш какво искаш. Какъв е смисъла да стоиш с човек, с когото се чувстваш не на място, с когото не можеш да се отпуснеш? Ще ти мине, кога ще ти мине, бе?! Така, ако мислиш, няма да е скоро. Не мисли сега, че искаш сериозна връзка, че какво щяло да се случи занапред. Живей ден за ден, изживявай всеки момент. Ако просто нямаш чувства, наистина не си сигурна, няма смисъл да стоиш с този човек.

psychopath
02-25-2012, 10:48
Знам какво искам.. Искам сериозна връзка, но не съм сигурна, че той е достатъчно сериозен за това.

Щом знаеш какво искаш... хахахаха

Какво да направиш ли? Кажи му какво искаш, попитай го той какво иска. Престани да бъдеш толкова предпазлива (мен лично това качество ме отвращава като цяло във взаимоотношенията ми с жените), престани да се филмираш, съмнявам се да е първия, а съм убеден, че няма да е последния, който ще те разочарова...
Пусни се малко по течението, стига си мислила нещата, виж какво ще стане, но аз мисля, че щом задаваш такъв въпрос и се чудиш...значи изобщо не е човека за теб и нямаш достатъчно чувства.

scandalousLady
02-25-2012, 11:02
Винаги е по-добре да съжаляваш след като направиш нещо, но все пак ако си напълно несигурна в чуствата си към този човек просто няма смисъл от тази връзка.

fluffy_^
02-25-2012, 11:45
Обаче не знам защо, но в един момент се чувствам на 7мото небе когато съм с него,


Ясно е, че след време ще ми мине, но някак си се чувствам НЕ на място когато съм с него. Не мога да проумея защо е така.

Не си сигорна в своите чувсва :) Знаеш какво искаш"сериозна връзка с някои който те обича истенски и ти него" Доказването на чувствата си/обичта,любовта си към някои" не става от връзка която е почнала наскоро.

Най-добре му кажи как стоят нещата как се чувстваш..все пак ако те обича ще те разбере и ще се оправят нещата :)

LeprikonA
02-25-2012, 16:26
Страх ме е, че не съм наясно напълно с чувствата си..

.. хем ме е страх да предприема сериозно връзката ни.

сама си казваш, че не си сигурна. от колко време сте заедно, че вече мислиш за сериозна връзка? защото " от скоро" за мен не е отговор. ти дори не можеш да се отпуснеш като хората когато сте заедно, а си тормозиш съзнанието с някакви далечни неща, за които още не им е дошло времето. просто се отпусни и се наслаждавай.

karinna
02-26-2012, 18:36
Здравейте приятели ! :) Исках да ви помоля за съвет, моля ви кажете ми какво да правя.. Значи аз харесвам едно момче и с моя най-добър приятел са доста добри приятели.. споделих му какво става с него и той ми каза, че определено той ме харесва.. След това днес се видяхме 3-мата бяхме с още хора.. след това аз си тръгнах и приятеля ми го е попитал дали той ме харесва и той е казал, че не ме.. Дали е възможно нарочно да не му е казал или ... ?

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 18:47
Здравейте приятели ! :) Исках да ви помоля за съвет, моля ви кажете ми какво да правя.. Значи аз харесвам едно момче и с моя най-добър приятел са доста добри приятели.. споделих му какво става с него и той ми каза, че определено той ме харесва.. След това днес се видяхме 3-мата бяхме с още хора.. след това аз си тръгнах и приятеля ми го е попитал дали той ме харесва и той е казал, че не ме.. Дали е възможно нарочно да не му е казал или ... ?

Стига с тия детински работи. Защо просто не го питаш?