PDA

View Full Version : Шампоан за коса с КОЗЕ МЛЯКО !!! Много полезен и НАТУРАЛЕН !!!



kiara_m
02-25-2012, 12:36
Здравейте, тук съм, за да попитам тези от Вас които са ползвали шампоана с "Козе мляко" дали при Вас има ефект и наистина ли влияе така добре на косата както пише?? Защото аз вчера си взех такъв на "Роза Импекс" точно защото искам натурален шампоан за коса, който не съдържа вредни химикали и също така пише, че стимулира растежа, а аз точно това търся. За тези които не знаят за този продукт, могат да си го купят от DM (поне аз от там си го взех), но не съм сигурна, че може да се намери във всяка козметика, таа..ако искате можем заедно да изследваме резултатите и да се подложим на процедура с този вид шампоан, за да видим дали на всички ще подейства така както е написано : ))!!
Нека тези които са го ползвали да споделят малко с нас !

nymphadora
02-25-2012, 20:19
Ползвала съм го,не е кой знае какво.

bloodymirror
02-25-2012, 20:31
Когато го видях в брошурата им така се въодушевих,мислех си,че е с някакви полезни съставки,без парабени,когато отидох в магазина и прочетох съдържанието- 67676867576 парабени и химии... да не обяснявам пък как смърдеше..

Rebirthing
02-25-2012, 22:16
Както и мислех, вътре си има вредни неща ! А и не виждам млякото с какво толкова ще помогне на косата ти ?