PDA

View Full Version : Анален оргазъм



Mamin
02-25-2012, 13:26
Имам няколко въпроса.
Колко практика (като бройка) ви отне за да го достигнете?
Трябва ли ви клиторна или вагинална стимулация?
В коя поза най-лесно го достигате?
Дълбоко или само частично проникване?

Идеята на тези въпроси е че приятелката ми не обича мн да споделя кое точно харесва и кое не (губело се тръпката ако всичко било перфектно) а както знаете тая работа отзад не е като онази отпред (не става само да го ръгаш и да се получава) и е доста по деликатно така че искам да съм подготвен и да и доставя това удоволствие а няма как да го направя ако правя нещо грешно.

Благодаря.

Nightwolf
02-25-2012, 14:29
Най-добре в кучешката с малко лубрикант и вкарваш целия

DragonLady
02-25-2012, 18:21
Айде моля без глупости .... Перфектният секс си е достигната мечта и определено не се губи тръпката, даже напротив кара те да искаш даденият човек все повече и повече ( казвам го от опит ).
Иначе подкрепям мнението за задната, но недей го вкарва целият! Особено ако си по надарен, най-много да я заболи и да не поиска повече да го правите там. Целият само ако тя пожелае.
На въпросите ти няма как да отговоря, понеже не съм го правила никога отзеде, нямам и намерение.

PLEYGIRL
02-25-2012, 18:30
Виж сега според мен клиторната стимулация много ще помогне за достигане на анално удоволствие и също така подкрепям горното мнение , не го вкарвай целия....... правила съм го и честно казано никога не съм достигала оргазъм там... честно казано се съмнявам ,че има ....

BaffaLsc
02-25-2012, 18:32
честно казано се съмнявам ,че има ....
Има,има....

magita
02-26-2012, 09:23
Айде моля без глупости .... Перфектният секс си е достигната мечта и определено не се губи тръпката, даже напротив кара те да искаш даденият човек все повече и повече ( казвам го от опит ).
Иначе подкрепям мнението за задната, но недей го вкарва целият! Особено ако си по надарен, най-много да я заболи и да не поиска повече да го правите там. Целият само ако тя пожелае.
На въпросите ти няма как да отговоря, понеже не съм го правила никога отзеде, нямам и намерение.


+1
само дето и отпред не става само да "ръгаш" и то да стане работата

GrandProtector
02-26-2012, 15:53
Значи питаш нас, какво харесва приятелката ти?
Интересно...

xselly_gx
02-26-2012, 16:08
Недей да го вкарваш целия, особенно ако си по надарен. Аз не съм достагала до оргазъм при анален секс, но за всеки явно е индивидуално.

marilyn
02-27-2012, 17:43
Значи питаш нас, какво харесва приятелката ти?
Интересно...

И аз това се замислих. Все пак квото и да кажем ние, няма как да е това, което й се иска на нея. :)

rosi_123
02-27-2012, 21:16
spored men trabva da q celyyva tam znaesh kadee :D i posle da go vkarqsh rqzko za da moje da oseti trupkata