PDA

View Full Version : гадже или секс (за момчета)



liliii
02-25-2012, 13:36
Някой може ли да ми обясни как преценявате дали искате дадено момиче за ваша приятелка или просто за секс? Имах приятел до скоро, но напоследък който и да харесам ми предлага само секс... Имам хубаво тяло, но защо всички виждат само това?

awerw
02-25-2012, 13:45
Еми явно няма какво друго да видят освен тялото.......... То просто като видиш няква, че е "яка" и си викаме "абе тая мога да я мина 1 път" просто външния ти вид го показва........ Според мои наблюдения, ние търсим да обичаме нещо което не е идеално, защото всеки се съмнява в идеалното, че е прекалено хубаво, при мен нещата са така, аз не търся кой знае какво, а и попринцип не бих се хванал с някоя "яка" просто щото ми изглежда съмнителна, всеки се замисля тая квато е "яка" кой знае с колко е била и т.н. Като човек може да си свестна не те знам, но вида казва друго, а и сега не трябва да имаш доверие да много хора, така че, накратко, външния ти вид пречи, а по този случай http://vbox7.com/play:aca468b572 точно като за теб ;д

toniiiiiiiii
02-25-2012, 13:51
И двете (10 букви)

liliii
02-25-2012, 13:51
Еми явно няма какво друго да видят освен тялото.......... То просто като видиш няква, че е "яка" и си викаме "абе тая мога да я мина 1 път" просто външния ти вид го показва........ Според мои наблюдения, ние търсим да обичаме нещо което не е идеално, защото всеки се съмнява в идеалното, че е прекалено хубаво, при мен нещата са така, аз не търся кой знае какво, а и попринцип не бих се хванал с някоя "яка" просто щото ми изглежда съмнителна, всеки се замисля тая квато е "яка" кой знае с колко е била и т.н. Като човек може да си свестна не те знам, но вида казва друго, а и сега не трябва да имаш доверие да много хора, така че, накратко, външния ти вид пречи, а по този случай http://vbox7.com/play:aca468b572 точно като за теб ;д
И аз се сетих за нея... ама не се глася кой знае колко, а и досега съм била само с двама...мерси за коментара

PLEYGIRL
02-25-2012, 15:04
Според мен има един период в който всички момчета виждат в всяко едно момиче само тялото. Но въпреки всичко си е строго индивидуално. Щом всички около теб виждат само тяло не им обръщай внимание и си дай почивка от момчета. В един момент ще дойде другия момент в който ще те търсят заради самата теб.

awerw
02-25-2012, 15:05
Според мен има един период в който всички момчета виждат в всяко едно момиче само тялото.

като ти гледам аватара и ти не виждаш нещо различно.......

fluffy_^
02-25-2012, 15:30
Еми според мене зависи с кои се запознаваш в смисъл че е от това какво човека от другата страна търси.Иначе мое лично мнение е че колкото е по красила толкова е по самотна или наранявана..:(

пAteNцЕ
02-25-2012, 15:54
ами сори че пиша(момиче съм) но ще кажа че в повечето случаи тези които са надарени откъм визия са доста ощетени към мозъчен капацитет и дълбоки чувства......(и за двата пола бих казала)

SpiritInBlack
02-25-2012, 16:14
За да искам секс за 1 нощ нещо трябва да не съм добре с главата.А какво искат момчетата от теб зависи от това каква си ти и как се държиш , а и с кого дружиш

DarkTemplar
02-25-2012, 16:29
Бих казал, че зависи от самото излъчване на момичето. Поне при мен, ако някоя ми хареса адски много, искам да контактувам с нея максимално често, да се опитам да я опозная, въобще да търся някакви по-задълбочени отношения. Има една особена нотка в подобни отношения и това се усеща и от двамата. В подобни случаи сексът е последното, което ми минава през главата (пък и ако си допаднем, ще се стигне и до него). Въпросът е, че когато се стигне до секс с човек, когото познаваш и чувстваш близък, някак неизбежно се влюбваш.

Тези, с които просто бих правил секс, ме привличат по различен начин. Сякаш там е повече страст и желание, отколкото стремеж към комуникация и личностно опознаване на другия. Съответно и хлътването е по-трудно, макар че понякога се случва, особено при редовен секс.

Всичко това разбира се важи предимно за мен, не казвам, че при повечето/всички мъже е така.

Biskfitka
02-25-2012, 16:42
ами сори че пиша(момиче съм) но ще кажа че в повечето случаи тези които са надарени откъм визия са доста ощетени към мозъчен капацитет и дълбоки чувства......(и за двата пола бих казала)
Това е пълна глупост.

Cold_Tearsss
02-25-2012, 16:46
Някой може ли да ми обясни как преценявате дали искате дадено момиче за ваша приятелка или просто за секс? Имах приятел до скоро, но напоследък който и да харесам ми предлага само секс... Имам хубаво тяло, но защо всички виждат само това?

Не мога да разбера какво точно питаш? Би ли изяснила.

Искаш освен секса, да има и някакви други чувства, любов? Това ли искаш?

toad
02-25-2012, 17:19
Очевидно харесваш правилните за теб момчета , но нещо те хваща шубето

SpiritInBlack
02-25-2012, 18:16
Недей обижда !! ;д

loveca777
02-25-2012, 19:45
Чели ли сте краткия разказ ,,Дамата с рентгеновите очи,, ?
Е красотата и надареността при човека въобще не са определящи за неговата вътрешност и чувства !
А за авторката на статията, ами имаш лош късмет и не попадаш на правилните хора
Най-вероятно това ще е проблемът и те съветвам да смениш компаниите

Лично според мен трудно ще намериш ,,свестен - такъв какъвто търсиш, ако не се постараеш ти самата , защото такива хора ,когато видят красиво момиче си викат ,че са заети
Пак избързах със заключенията

umri
02-25-2012, 20:25
Еми явно няма какво друго да видят освен тялото.......... То просто като видиш няква, че е "яка" и си викаме "абе тая мога да я мина 1 път" просто външния ти вид го показва........ Според мои наблюдения, ние търсим да обичаме нещо което не е идеално, защото всеки се съмнява в идеалното, че е прекалено хубаво, при мен нещата са така, аз не търся кой знае какво, а и попринцип не бих се хванал с някоя "яка" просто щото ми изглежда съмнителна, всеки се замисля тая квато е "яка" кой знае с колко е била и т.н. Като човек може да си свестна не те знам, но вида казва друго, а и сега не трябва да имаш доверие да много хора, така че, накратко, външния ти вид пречи, а по този случай http://vbox7.com/play:aca468b572 точно като за теб ;д

Бахти пораженческото мислене. Била прекалено яка, че да искаш нещо повече от секс? Трябва да е точно обратното.
Ако е физически красива, курви се, прави прически, гримове и всичко от репертоара.. добре, без да се прекалява. След това идват държанието, акълът, химията и дали на момчето му се занимава със по-скоро сериозни обвързвания. Може всичко да е наред, но просто да не се стигне дотам, щото не иска връзка. А това, че искат секс от теб не винаги означава, че не искат и нещо повече.

Срещат се красиви, интелигентни и мили момичета.. Просто, като има недостойно момче веднага го забелязват и си остават красиви, но отношението им към това момче става по-различно. В един момент стават и кучки спрямо него. Че има боклуци.. има, и то много, но се намират свестни, умни и красиви, но работата при тях е, че и те имат критерии, и ако не отговаряш на тях си бита карта.

loveca777
02-25-2012, 20:44
Бахти пораженческото мислене. Била прекалено яка, че да искаш нещо повече от секс? Трябва да е точно обратното.

С
Виж не го обвинявай , ти на колко години си , той пише как е във ,,тиинайджърския,, свят
И между другото едно е просто яка кифла, която слага 3 тона грим бляя и друго е красива
Има много определящи фактори .

Chacho2
02-26-2012, 02:04
Може и да не те познава достатъчно добре. Съдейки по себе си, в първите 5 минути ще съм си те представил в 16 различни пози и, ако ми харесва идеята, ще търся нещо в този дух от теб. Ако ми предложиш нещо по-различно, тогава мога да подходя другояче. И до известна степен зависи от това, дали имам нагласата за нещо по-сериозно.

psychopath
02-27-2012, 19:22
ами сори че пиша(момиче съм) но ще кажа че в повечето случаи тези които са надарени откъм визия са доста ощетени към мозъчен капацитет и дълбоки чувства......(и за двата пола бих казала)
Никаква връзка няма едното с другото :))
Няма такава зависимост...

SunT
02-27-2012, 19:38
ами сори че пиша(момиче съм) но ще кажа че в повечето случаи тези които са надарени откъм визия са доста ощетени към мозъчен капацитет и дълбоки чувства......(и за двата пола бих казала)
Ми не просто някои от тях си мислят, че освен външност друго не им трябва.Могат да имат всеки и затова не влагат чувства.

musicinmyveins
02-27-2012, 20:18
Апхахаха.Еми очевидно не предлагаш друго.И не не всички красиви момичета са такива.Тая,с която бях беше с идеално тяло и беше също толкова умна и свестна.По гъза и ходеха 418491 момчета (които им беше точно да `и го вкарат).Е да ама тя не е ходила с боклуци (айде и аз станах скромен).Седи мирна.Ако не си само телесна обвивка ше си намериш свестен младеж.

ccdesigns
02-27-2012, 20:22
Излъчването и поведението като цяло. Кифлите и курвите личат отдалече, предполагам повечето се съгласявате с мен... :) Малко са тия, който изглеждат като курви, но са свестни и не са минати по 10-20 пъти. Примери дори във форума - бол... :)

trabi_bs
02-27-2012, 20:29
Принципно предпочитам да ми е гадже и ако нещата се развият добре и креватна половинка, повечето момчета мислим само за секс като видим някоя кифла или някоя дето няма много акъл - те са в графата за една нощ.

fenasf
02-27-2012, 20:43
Много е комплексно. Добре де всъщност не е - ако е красива става и за гадже, ако е грозна в лицето, но с хубаво тяло става само за секс, а ако навсякъде е грозна за нищо не става. :D

valdesbg
02-27-2012, 21:11
Някой може ли да ми обясни как преценявате дали искате дадено момиче за ваша приятелка или просто за секс? Имах приятел до скоро, но напоследък който и да харесам ми предлага само секс... Имам хубаво тяло, но защо всички виждат само това?

Обяснението е просто... пчелите кацат по цветята, мухите кацат по други неща. Явно привличаш подобен тип момчета. А защо.. нямам идея все още.

Иначе дали ще е само за секс или приятелка се решава лесно - виждаме някоя натокана девойка и веднага първата мисъл е че ще я запознаем с питона. Щото нали.. елементарни същества сме. Като си поприказваме малко и ако девойката покаже някакъв капацитет... значи ще я преместим в категорията гадже, щото по някакви критерии не е за изпускане. Ако не покаже... sex will be then.

trabi_bs
02-27-2012, 21:16
Всичко си е до човека и неговия характер.

djipsito
02-27-2012, 21:23
Всичко си е до човека и неговия характер.

И в къв период е. Може пък да не му е до връзки ако скоро е приключил сериозна такава. Реално на колко хора се случва веднага след края на една сериозна връзка, да се впуснат в друга ?

anonymous708973
02-28-2012, 03:41
Хмм.. абе, ако съм мъж, приключил съм сериозна връзка и на хоризонта се появи момиче, което ме привлича като характер и с времето изградим някаква емоционална близост, успоредно с моето желание да я чукам... Няма да има много значение в какъв период съм, просто ще искам да е моя. Направо да й сложа един печат на челото :д

Ба, колко е странно да се пише в мъжки род :Д

Hilary_
02-28-2012, 06:41
Тялоо преечиш ми искат тебее не мен ... ляля (music)

Сериозно - не съм момче, но от моя гледна точка приемат жената по начина по който се държи.
Ако е някоя повърхностна, типична к*рва няма как да я приемат на сериозно и съответно ще искат от нея само секс.

anonymous708973
02-28-2012, 12:27
Същото става, ако е някоя надута, която си мисли, че управлява света с вагината си.

rock_that_body
02-29-2012, 19:42
Някой по-горе спомена, че зависи от компанията.. Според мен компанията няма нищо общо.. Как например човек, който те вижда за първи път ще прецени каква си и какво иска от теб, при положение че не те познава теб, а пък да не говорим за компанията ти..?