PDA

View Full Version : Фитнес упражнения и диета !



ATWP
02-25-2012, 15:12
Здравейте :)
Решихме се с една приятелка от Понеделник (27.02.2012) почваме да тренираме упорито във фитнеса. Сега изниква въпроса какво да правим във фитнеса :С Фитнесът е добре оборудван така че ще можем да правим всякакви упражнения - Чакам помощ :))
И диета естествено ни трябва. Искам да сваля около 5кг. за 4-5 месеца, това ще рече че искам да свалям до 2кг на месец. Разбира се че не искам само да свалям искам и да се стягам така че тук чакам вашето съдействие как с правилната диета да свалям и да се стягам. Ям всичко без грейпфрут - просто не ми харесва вкуса.Проверих няколко диети на "звездите" на Америка, но не ми се иска да стоя гладна. И най-важното - Първа смяна съм в училище и до голямото междучасие (от 9:00-до 9:20) умирам от глад! Как да се справя с този проблем?

Благодаря предварително на хората които ще се опитат да ми помогнат!

Wwwooow
02-25-2012, 16:46
Виж този сайт http://fitnesinstruktor.com/koia-dieta/ за диета и упражненията в къщи са много добри и изморителни(виж и тях), дори са много по-уморителни от фитнеса поне по мои наблюдения.И са безплатни.

ATWP
02-25-2012, 18:23
Благодаря ти. Сега проверявам!!

ATWP
02-26-2012, 09:03
Други мнения дали ще получа? :DD

`мuмс`
02-26-2012, 09:12
Аз лично отслабнах за 1 месец като не ядох бял хляб вечер. Задължително закусвах, обядвах, а вечер ядох нещо леко. Също пих и много вода - около 2-3 литра на ден и правих едни упражнения за стягане. Отслабнах с около 2-3 кг.

gerilovedani
02-26-2012, 12:54
Аз от 2 дни съм на 90 дневна диета за сега уж всичко е добре,аз също искам да отслабна и да се стегна..освен диетата правя и коремни преси...също клякания :) и ходя до последния етаж и обратно :D по няколко пъти .Преди да започна диетата бях 52 кг.сега съм 51 ,дано има положителен резултат :( И искам вече да се оправя това време и да мога и да тичам...

ATWP
02-26-2012, 15:53
90 дневната я правих миналото лято и от Юни до Август нито 1кг не свалих въпреки че спазвах диетата стриктно. Просто не беше за мен.

betty-dimitrova
02-26-2012, 16:30
Значи ето какво ти предлагам аз. 1-во трябва да отслабнете за тази цел ви трябват кардио упражнения и диета. За кардиото : скачане на въже , тичане , велоергометър , степер. За диетата : не е нужно да гладувате, яжте здравословно примерно варени яйца, кисело мляко , риба , бяло месо, печени, не пържени картофи , сандвичи от време на време с пълнозърнест хляб , плодове и салати. Сутрин щом сте 1-ва смяна и сте гладни преди да излезнете примерно изяжте 1 варено яйце. Тук да кажа диетата е с цел здравословно хранене, което също помага за отслабване. След като видите резултат от кардиото и здравословната диета и свалите мазнините почвате стягането. Всеки ден правите упражнения само за 2 мускула примерно днес за горна част на корем и бедра, утре за долна част и дупе и т.н. след това почивате 1/2 дни и после почвате на ново като продължавате да се храните здравословно. Не съм професорка или многознайка, но мисля, че това ще ви помогне и ако е така много ще се радвам :)

ATWP
02-26-2012, 16:57
betty-dimitrova всъщност май се изказа най-добре. Ще започна така за сега и после ще си сменя тренировката. Благодаря адски много :) Само че за закуска едва ли ще имам време да ям варено яйце защото нямам време да го варя..ще ми трябва нещо по-бързо - например мюсли ама едва ли ще издържа така до обяд пък и веднага след училище ще ходя на фитнес и това пак ме затруднява. Явно ще ям една филийка сутрин преди да замина за училище пък в училище мисля да ям Активиа(закуска).

Мерси!

betty-dimitrova
02-26-2012, 17:14
Яйцето си го свари вечерта аз така правя. Btw до сега бях на подобен режим, но съм малко несериозна и все нещо ще пропусна да направя, да си хапна нещо мазничко и така... и аз като вас реших от утре да почна всичко да си правя да не се отклонявам от режима с изключението,че започвам направо към стягането, защото вече отслабнах. Ако искаш пиши ми на лично, ако имаш някакви въпроси и задължително искам да се похвалиш, ако си доволна и съответно да се оплачеш, ако не си :д

И моля, пак заповядай :р

Тарикатче
02-26-2012, 17:26
Напротив.. Това с - Първо сваляне после стягане си е чиста глупост ! ;) Просто правиш двойна игра.. И си губиш времето..

Правиш си подходяща диета за свалянето на ненужните ти килограми и съответно си стягаш тялото със съответните упражнения.

Обаче бъди сигурна, че с една "филиика" сутрин и с една активия в училище нищо ама НИЩО няма да излезе от тая цялата история.

betty-dimitrova
02-26-2012, 17:33
Е както кажеш, но все пак ще е много по-лесно стягането, ако преди това са изгорени мазнините.

Тарикатче
02-26-2012, 18:02
Еми то е близко до акъла тва.. Обаче ти явно не си прочала първото ми изречение.

betty-dimitrova
02-26-2012, 18:16
Ох както и да е, важното е момичетата да получат желания резултат.

Тарикатче
02-26-2012, 18:25
Ем да.. Но по твоите изказвания ще го получат в пъти по бавно и трудно. Което едва ли искат.

betty-dimitrova
02-26-2012, 18:28
Добре хубаво имам грешка казах,че не съм професорка и многознайка просто дадох предложение от изводите, които имам.

Laana
02-26-2012, 18:43
@Тарикатче,защото винаги гледаш да се заядеш с хората?

Тарикатче
02-26-2012, 19:12
Щото ми е гyсто

MissShine
02-27-2012, 06:29
Щото ми е гyсто
Престани да се заяждаш, майна... не е нужно всички да разбират колко сме лошички майничките! :D
Към авторката... по- добре си взимай някакъв плод за училище, много по- добре ще е от Активиа закуска, защото там има всичко друго освен мляко.

Тарикатче
02-27-2012, 07:55
Аве няма да се правят на много оборотни ве . . Заяждал съм се.. Що да се заяждам? Просто и казвам, че пише пълни простотии.

Ае стига,че оспамихТЕ цялата тема на детето . .

betty-dimitrova
02-27-2012, 16:18
Ти май наистина обичаш да се заяждаш... Не се правя на оборотна и си признах грешката, защото както казах не съм професорка... Можеше просто да кажеш, че имам грешка, но както и да е ;)

Тарикатче
02-27-2012, 16:21
betty-dimitrova http://vbox7.com/play:aff01311 поздрав ;)

angel4eto_159
02-27-2012, 16:27
Здравейте!
Аз пък търся диета за качване на килограми. Освен упражнения, които правя всеки ден трябва ми и хранителен режим. До колкото четох трябва да си изчисля Kcal за една седмица и да си направя такъв режим, че да ги увелича с 500 (на ден). Имате ли някакви идейки за режим, който да спазвам?

betty-dimitrova
02-27-2012, 16:27
Хахахаха мерси подобно (bow)

Тарикатче
02-27-2012, 16:48
Колко килограма си в момента?

angel4eto_159
02-28-2012, 12:07
Колко килограма си в момента?
Ми 40 на ръст 154 някъде малко така за 16 годишна ми се струва малко а и не мога да се гледам колко са ми слаби краката.
Имам и още един въпрос искам да направя стегнат корем (плочки така като гледам няма да успея да направя така че само стегнат корем за сега) и с какви упражнения и по колко на седмица да правя за да постигна резултат оптимално бързо нали горе долу до месец два? Правя там едни упражнения колкото да не е без хич но само с тях няма да постигна това което искам. Много ще се радвам ако ми помогнете!