PDA

View Full Version : Въпрос - Фейсбук



kaRamella
02-25-2012, 15:32
Здравейте. Преди някъде година си бях направила така поверителноста, че приятелите ми да виждат какво си публикувам (статуси, връзки) но не могат да го коментират (и харесат май) .. Сега обаче с новата "версия" на Facebook не мога да я открия тази опция : ( Преди беше в поверителност, но сега я няма.. или аз не успявам да я намеря. Някой ще може ли да ми помогне?

PLEYGIRL
02-25-2012, 16:22
Не разбрах много много какво искаш да направиш с поверителността си в ФБ ,но за подобни настройки отиваш на : в горен десен ъгъл където ти пише името до него начало има една стрелка надолу (натискаш там) там пише - 1.Настройки на профила-2.Настройки на сигурността-3.Изход-4.Помощ- Натискаш на номер 2.Настройки на сигурността. Там са всичките настройки които ти трябват относно поверителност. Кой да вижда статусите и връзките ти и т.н.

kaRamella
02-25-2012, 16:28
E да де и аз до там стигам но не мога да намеря това което искам.
Пак ще го обясня : Значи искам да си пиша статуси , да си ги виждат хората но да не могат да ми ги коментират.

rosi_123
02-27-2012, 20:50
Mila feisbooka e obnoven za tova ne mojesh da go nemrisg

rosi_123
02-27-2012, 20:56
Мила феизбоока е обновен може да не намериш тази опция

raror
03-01-2012, 23:31
Еми опциите са 3 .. мързи ме да ги изброявам.. много ясно са написани-НА БЪЛГАРСКИ! Какво е толкоз сложно? Ако не стане се разрови пак из "Настройки на сигурността" FaceBook 8-)