PDA

View Full Version : Продавам PSP Slim & Lite(PSP-3004 XZB)



TS26
02-25-2012, 15:58
Здравейте на всички.Продавам PSP Slim & Lite(PSP-3004 XZB).Първоначално конзолата беше закупена в комплект с играта Grant Turismo и оригинален кожен калъф-като цената в магазина беше 379лв,в комплекта също така има оригинално зарядно и книжки със упътване.След това си купих още четири игри-Pro Evolution Soccer 2009 Platinum-20лв в магазина в момента,Smack Down vs RAW 2010-40лв в магазина в момента,Midnight Club3-DUB edition и Grand Theft Auto-Liberty City Stories-50лв в момента в магазина(двете игри в комплект).Софтуерната версия подържа хак,но до сега не съм се занимавал със това,нито една драскотина,за цялото време,което го имам е използвано не повече от няколко часа,заради наличието на други конзоли около мен.Цената на целия комплект-PSP,калъф,зарядно и пет оригинални игри е 235лв.,като си заслужава всяка стотинка.При по-сериозен интерес съм съгласен на договаряне на цената,в интерес и на двете страни.За контакти:телефон-0885971999,скайп-tomi.stoimenov и имейл-stoimenov.tomass@gmail.com.