PDA

View Full Version : Апфф .. WTF ? Случвало ли ви се е ?



whoiammm
02-25-2012, 17:44
Абе днеска ходих на 1 купонче в Бакарди клуб и отначало там към 2-3 си лафим тфа онова пих аз 1 малка водка после там от на тос чашата малко от на оня чашата и така .. после си взех една голяма водка изпих я и нея пих малко бира 2-3 глътки уиски и така черпих 1 авер 1 водка на 1 друг пък му дадох някой лев на заем .. и останах с 1 лев в джоба незнам на какво се дължи но нали напих се и ми беше СУПЕР ама СУПЕР ЗАБИЛО бях МНОГО ЗАБИЛ не ми се беше случвало беше ми супер УМРЯЛО стоя и само гледам хората около мен и там да си кажа 1-2 приказки с някои и тфа е бях яко забил и ми беше ДОСТА ТЪПО ! Напрао незнам кфо става аз очаквах а има много хора понеже е събота и са ми казвали че 50-60 човека се сабират и половината прави и вътре фулл неможе да се мине ама уви тая събота нещо имаше ДОООСТА по малко хора . Очаквах да се разбия много да се натикам като животно и да ми е супер яко да си лафим да се смеем тфа онова ама то стана така че НИКОГА НЕ МИ Е БИЛО ПО ТЪПО И ОБИТО КАТО СЕ НИПИЯ БЯХ СУПЕР ОТЧАЯН ПО ЕДНО ВРЕМЕ СИ ТРЪГНАХ САМ ПО ПЪТЯ ГОВОРЕХ СЯКАКВИ ПРОСТОТИИ ПОБЪРКАХ СЕ РИТАХ БЛЪСКАХ БЕШЕ МИ МНОГО ТЪПО КАТО СЕ ПРИБРАХ БЯХ ИЗНЕРВЕН И СЕГА ПРЕДИ 30-40 МИН ми се дигна настроението и ми мина сичко незнам какво ми стана направоо много тъпо ми беше :х Някои знае ли на какво може да се дължи това ? Случвало ли ви се е подобно нещо ? Незнам много страна работа не ми се беше случвало и реших да споделя с васс .. бях много отчаян до преди 1 час идваше ми да фана някои и да го вкарам в болница абее страна работа айде давайте отговори на кфо се дължи и случвало ли ви се е айее мерси на тея дето си напраеха труда да прочетат .. ! ;pP

fen7asy
02-25-2012, 17:50
tl;dr

19371

Concussion
02-25-2012, 17:52
qdesh li laina pich ?

whoiammm
02-25-2012, 17:59
qdesh li laina pich ?

Питай майка си тя май ядеше доколкото си спомням след като и свърша в устата иска и лайна да яде .. да еба майкати и лайнар дайба като нямаш кфо да напишеш малчи ве педерас долен караш ма тука да псувам да еба майкати недорасла да еба. Аз тука като човек питам ти ми се правиш на интересен смятай че ако те фана на улицата може да ти разбия главата и после да ще видиш кой кфо яде .. !

Concussion
02-25-2012, 18:02
Your mother sucks cocks in hell, you bastard 8)

Claymore
02-25-2012, 18:03
чакай малко, сега е 9, дори да си пуснал темата преди 40 мин [форумния ми часовник не е настроен, соре]...сериозно ли в толкова часа пиеш и чакаш да ти е мега яко? XD

awerw
02-25-2012, 18:03
не й обръщай внимание на тая комплексирана мастия.........