PDA

View Full Version : Струва ли ви се добра идея?



LolaBunnyyy
02-25-2012, 18:48
Здравейте.... Може да ви се стори смешно ама повярвайте няма друг начин. Родителите ми абсурд да ме пуснат да спа в приятеля си на 15 съм той на 18. Както и да е. Измислехме нещо като училищна "екскурзийка" за 2 дена ( 1 нощтувка) до еди си къде другата събота и неделя уж организирана от някоя даскалка. Майка ми се съгласи почти. Направих една "фалшива" декларацийка и понеделник ще я попълни. Познавам майка ми и няма как да звънне на госпожата. Обаче ми е някакво много притеснено .. дали има някакъв начин да разбере или поне нещо което аз не съм обмислила. Някой от вас правил ли е нещо такова? Аз само се притеснявам като ми звънне какво да говоря... ;д че съм много много притеснителна ама ... дано всичко мине добре. Без обидни коментари ако може.

granger
02-25-2012, 18:52
Не ми се струва добра идея , първо ако види някоя твоя съученичка или някоя приятелка и я попита...ще стане каша.Ако пък не стане така, вероятността да разбере впоследствие е голяма, тогава също няма да е много щастлива. Ще разбере - ще стане ,така че няма да ти има доверия и няма да те пуска никъде...не си играй с мамите. Рано или късно всичко разбират :D

DisappointedDreamer
02-25-2012, 18:57
:lol: :lol: Чакай да се посмея :lol:

1. Ще разбере от твои съученици.
2. Ще разбере на родителската среща. Представям си я там, как говори с въпросната учителка, организирала екскурзията, и я пита "И как беше, прекарахте ли си добре?", а учителката с упулени очи "МОЛЯ?!" :lol:

Що не каза, че ще преспиш в приятелка примерно? Най-добра приятелка. Така тя щеше да си мълчи и радва за теб, докато ти и гаджето ти изживявате моменти от филма "Три метра над небето" :lol:

P.С. Да не се окаже накрая "Три месеца без слънцето" :lol:

LolaBunnyyy
02-25-2012, 18:58
От приятелки гарантирам че няма как да разбере. А за родителските срещи винаги е на работа и няма възможност да отиде. Баща ми е извън България.

granger
02-25-2012, 19:01
Гаранция ,че ще разбере, рано или късно, а тогава лошо ти се пише. Тва с приятелката е по-добра идея. Майките винаги разбират, а рано или късно твоята ще разбере и ще е изключително разочарована от теб,най-малкто. Има къде-къде по-добри варианти , пък и задължително ли е да преспиш у тях ...

DisappointedDreamer
02-25-2012, 19:02
Еее, тогава, незабравяйте кондомите и си прекараите страхотно.

И винаги можеш да използваш идеята с приятелката - все пак няма всеки път да я караш да подписва измислени декларации за измислени екскурзии.

Сега сигурно и с багажа ще ти помогне :lol:

LolaBunnyyy
02-25-2012, 19:09
Кой е казал че ще правим секс?- Не, нямаме намерение да правим секс : ) А за багажа.. не се безпокой. Мерси за отговорите. : )

NambyPamby
02-25-2012, 19:14
Кой е казал че ще правим секс?- Не, нямаме намерение да правим секс : )

е, не! :lol:

*facepalm*

DisappointedDreamer
02-25-2012, 19:15
Шегувам се, бе. Вие от бъзик не разбирате :lol:

granger
02-25-2012, 19:15
Ще лъжеш майка си ... ще ходиш да спиш у приятеля си,ам няма да правите секс - само така си мислите...

DisappointedDreamer
02-25-2012, 19:18
^Мдам. И той на 18. Абе, моля ти се. Аз си мислех, че цялата история е заради това.

Equilibrium1992
02-25-2012, 19:24
Защо ти е да си правиш труда да изиграваш цялото това театро,като накрая даже секс няма да има...
О.о