PDA

View Full Version : Как да ѝ кажа,че съм влюбен в нея?



FOFO97
02-25-2012, 20:46
Здравейте!Влюбен съм в едно момиче от моя клас.Проблема е,че съм доста срамежлив и ме страх,че ако започна да ѝ се обяснявям в любов,ще ми се оплете езика и ще стане тъпо.Имал съм доста възможности да ѝ кажа,но не знам как.Бих искал да ми кажете кажете какви думи е добре да използвам.Благодаря предварително!

loveca777
02-25-2012, 21:06
Думите мисля ,че ти трябва сам да си измислиш, но е вероятно да си глътнеш езика ,но не се притеснявай
Та , първо трябва да се опознаете горе долу , да си общувате , да ходиш с нейната компания по възможност
Аз направих грешката да си призная веднага ,без дори тя да ме познава , въпреки че 1,5 -2 години не си признавах
По възможност я покани някъде , прояви творчество ,накарай я да разбере ,че я харесваш без да си признаваш
Коя зодия е ? Питай я нея ,но преди това прочети нещо в интернет и тнт
Не зависимо по какъв начин - си признай! Защото иначе ще продължаваш само по-дълго да се измъчваш и самосъжаляваш
Дори да не те приеме, теб ще ти олекне първоначално, но след време пак ще се върнат емоциите
Хубавите неща стават с години и бавно
Ако те отхвъли и виждаш ,че нямаш шанс не се измъчвай
Ако се отдаваш толкова много на чувствата може да свършеш зле ,така че мисли трезво
По късно ще разбереш ,че не си бил със себе си сега

Enchanting
02-26-2012, 14:41
Понякога няма нужда от думи... покажи й го. ;)

FOFO97
02-26-2012, 19:43
Благодаря за съветите!

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 19:45
С момиче от твоя клас, недей.

loveca777
02-26-2012, 19:49
С момиче от твоя клас, недей.

Щом е стигнал до тук ,че да пише за проблема си във форума - значи наистина има чувства към нея и трябва да си признае

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 19:53
Не всички проблеми, трябва да са достояние на форума. Не мисля, че на такава възраст може да има някакви чувства. А и казвам, че идеята е лоша, защото първо е от неговият клас. Второ не мисля, че като почне да и се обяснява в любов - тя ще му отвърне. Първо трябва да я опознае, да се сближи с нея, иначе ще си остане срамежливото, не успяло да покаже "чувствата" си момче.

loveca777
02-26-2012, 20:00
Не всички проблеми, трябва да са достояние на форума. Не мисля, че на такава възраст може да има някакви чувства. А и казвам, че идеята е лоша, защото първо е от неговият клас. Второ не мисля, че като почне да и се обяснява в любов - тя ще му отвърне. Първо трябва да я опознае, да се сближи с нея, иначе ще си остане срамежливото, не успяло да покаже "чувствата" си момче.

Естествено ,че трябва първо да се опознаят и тогава да си признае или да си признае ,но без думи ,а просто да я накара тя да разбере
Но трябва
Той къде написа на колко години е ъъ ?
Аз съм на 17 и направих тъпата грешка да си призная без да се познаваме , че и се изложих и се тай... Сега искам да върна времето на зад , но какво да се прави и аз съм кат него - нямаме мноого ,но поне научих и придобих малко опит ;d

loveca777
02-26-2012, 20:02
оооо на 14 ли е ? пффф как не се досетих по-рано

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 20:02
Човек се учи от грешките си. ;) Предположих, че е 97.

Purple Kush
02-26-2012, 20:05
Просто се отпусни, другото идва отвътре в подходящия момент. Ако се притесняваш и постоянно си мислиш как всеки момент ще си глътнеш езика - накрая става точно така. Затова не мисли много, а действай ;)

loveca777
02-26-2012, 20:06
Човек се учи от грешките си. ;) Предположих, че е 97.

Уча ,ама аз повече ,ако не със същото момиче - няма да се занимавам с женско ;D

FOFO97
02-26-2012, 20:10
На почти 15 години съм,но мисля,че съм доста по-зрял и може би по-"мъдър" за годините си.Сърцето ми не е от камък,за да нямам чувства към някое момиче.

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 20:14
Ахах има разлика между истинските чувства, и харесването. Не мисля, че в момента си влюбен. И ако беше по-зрял, сега нямаше да ни питаш, а щеше да действаш.

loveca777
02-26-2012, 20:18
Ахах има разлика между истинските чувства, и харесването. Не мисля, че в момента си влюбен. И ако беше по-зрял, сега нямаше да ни питаш, а щеше да действаш.

Не ,между другото и аз на 14 бях влюбен в едно момиче ,но не разбирах много тогава , а и не бяха толкова силни чувствата ... Или бяха, не знам , не помня добре

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 20:21
Ти самият не знаеш дори. На 14 какви чувства? Той харесва външният и вид, усмивката и, но не е влюбен в самата нея. Авторе, ти говорил ли си с нея, опитал ли си да я опознаеш?

FOFO97
02-26-2012, 20:34
E,разбира се,че да.Иначе отдавна да съм се отказал.Но като се замисля не знам дали я познавам достатъчно добре.

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 20:40
И аз така мисля. Трябва да я опознаеш.

cigarettekisses
02-27-2012, 12:38
Не й го казвай. Действията казват повече от думите.
Излезте заедно само двамата първо. Не й го казвай просто така-реакцията едва ли ще е положителна.