PDA

View Full Version : Къде е проблемът?



HateRMadrid
02-25-2012, 21:10
Е, не съм очаквал, че ще пиша тук, но ето, че ще трябва. Явно съм поредното отчаяно момче тук, но не стават работите. На 17 години съм и никога нищо не ми е липсвало, нито пари, нито приятели, нито хобита с изключение на едно нещо - момиче до себе си. Имал съм доста опити с различни момичета, но все нещо се случва и не стават нещата. Имах няколкомесечна връзка и накрая се разделихме, защото се н**ба с друг и дори нямаше смелостта да ми го каже, ами нейна приятелка ми го каза. Друг от случаите беше на едно събиране, на което бях поканен, харесах си момиче, което цяла вечер не престана да ме гледа. Сподели ми, че имала симпатии към мен, по-късно ѝ признах, че имам чувства към нея и тя ми отказа?! След няколко дена тръгна с циганин... Кулминацията бе последния път, когато харесвах страшно много едно момиче, приказвал съм с нея хиляди пъти, и се случи това, което никога не бих очаквал от нея. Бяхме на рожден ден, останахме насаме в една от стаите, и тъкмо щях да ѝ кажа, че ми допада страшно много и тя започна да ми се натиска и да се разсъблича. Веднага я спрях, тя започна да ме обижда и накрая отиде в другата стая и цапочна да се натиска с друг. На ръба на отчаянието съм. Просто искам момиче, което да ме оценя, да ме обича, а не к**ва... Толкова ли е трудно? Не знам къде греша, че все попадам на такива, в мен ли е проблемът?!

NambyPamby
02-25-2012, 21:19
бой, секс и сръбска музика.

Сигурно в теб е проблемът, няма къде другаде да е. Премисли пак дали всичките тия сладурани нямат нещо общо помежду си, някакъв белег, по който ги избираш. По купони и чалготеки няма какви други да са - не носят на алкохол, вливат стабилно иначе, търсят си го и си го получават. Похвално е, че чифт цици не те впечатляват дотолкова, че да се възползваш от някоя, ама в крайна сметка щом те нямат достатъчно акъл да имат някаква мяра в действията си, защо пък на теб трябва да ти пука?
И го карай по-спокойно, 'щото тва 5 минути след запознанството ви да й дрънкаш, че си имал чувства е... wtf!?

bloodyF
02-25-2012, 22:18
Имал съм доста опити с различни момичета, но все нещо се случва и не стават нещата.


според мен проблемът не е в тях, а в теб
отделно че се занимаваш с лесни момичета и не се възползваш от ситуацията, а се държиш "на ниво", което е странно поради това че те са именно лесни.
ще усетиш когато намериш правилният за теб човек, изчакай малко, не е фатално това че нямаш приятелка : )

umri
02-25-2012, 22:40
Е, не съм очаквал, че ще пиша тук, но ето, че ще трябва. Явно съм поредното отчаяно момче тук, но не стават работите. На 17 години съм и никога нищо не ми е липсвало, нито пари, нито приятели, нито хобита с изключение на едно нещо - момиче до себе си. Имал съм доста опити с различни момичета, но все нещо се случва и не стават нещата. Имах няколкомесечна връзка и накрая се разделихме, защото се н**ба с друг и дори нямаше смелостта да ми го каже, ами нейна приятелка ми го каза. Друг от случаите беше на едно събиране, на което бях поканен, харесах си момиче, което цяла вечер не престана да ме гледа. Сподели ми, че имала симпатии към мен, по-късно ѝ признах, че имам чувства към нея и тя ми отказа?! След няколко дена тръгна с циганин... Кулминацията бе последния път, когато харесвах страшно много едно момиче, приказвал съм с нея хиляди пъти, и се случи това, което никога не бих очаквал от нея. Бяхме на рожден ден, останахме насаме в една от стаите, и тъкмо щях да ѝ кажа, че ми допада страшно много и тя започна да ми се натиска и да се разсъблича. Веднага я спрях, тя започна да ме обижда и накрая отиде в другата стая и цапочна да се натиска с друг. На ръба на отчаянието съм. Просто искам момиче, което да ме оценя, да ме обича, а не к**ва... Толкова ли е трудно? Не знам къде греша, че все попадам на такива, в мен ли е проблемът?!

Аз, ако се забия с някоя на купон и тя ми каже, че има чувства към мен и аз ще избягам. Как така ти идват тия чувства със случайна на купон, бе? Изперкал.

HateRMadrid
02-26-2012, 09:01
Не сте ме разбрали правилно. Не съм отишъл на купон и да си я харесам, че да ѝ признавам след това... Знаем се от много време преди това, и просто се случва така, че и двамата да сме поканени на него.

пAteNцЕ
02-26-2012, 09:09
ами вината е в тебе щото попадаш на такива момичета - огледай се за други и горните коментари които прочетох съм съгласна с тях - айде не е края на света че нямаш приятелка но замисли се че трябва време не некво ни в клин ни в ръкав на купон да й кажеш че имаш чувства....не върви трябва време за това момичетата бягат така замисли се....

ObreCheNa
02-26-2012, 10:28
Определено трябва да смениш мястото на търсенето им първо! :D А и дори да не го правиш винаги се различават лесните момичета от свестните в дискотеката, на купони и т.н.

Chacho2
02-26-2012, 10:56
Не мога да разбера какво толкова се пазите. Можеш да се изчукаш с някой, да се сближите и после да правите и секс със чувства; едното не пречи на другото. Хората не са само такива, каквито ги описваш и, за да ти изглежда така, може би забелязваш само този тип.

babity
02-26-2012, 13:18
И зак'во като я наебеш преди да тръгнете, тя да е курва? Ако на теб не ти се прави секс... проблема си само твой! Но това, че теб те е страх от секса, моля те, не го превръщай в проблем на момичетата, с които си заобиколен. Събери си акъла и си харесай една цел, която да гониш. Ако тичаш след всяка фуста, която се развее пред погледа ти, надали ще стигнеш далеч.

raror
02-26-2012, 14:09
ще дойде и за тебе мома :)

HateRMadrid
02-27-2012, 08:15
Не бях разбран, както трябва, но...

Можете да заключите темата.

Irti
02-27-2012, 08:24
Аз, ако се забия с някоя на купон и тя ми каже, че има чувства към мен и аз ще избягам. Как така ти идват тия чувства със случайна на купон, бе? Изперкал.

+1. СМЕХ! Изперкал.......... хахах!

Пич, на 17 си и всичко си имаш. Защо цивриш?

Ти всяко момиче от улицата ли харесваш? И хлътваш толкова много? Тук курвенце.. там курвенце.. ми шибай и остави сериозните работи за след време. Казала ти е, че има симпатии и ти веднага си се обяснил в любов......... на непозната! :D:D

Шамандуро, задействай си малко пишлето и мозъка и свърши нещо полезно, а не се обяснявай тука-така на всяка.

Sh@d0w
02-27-2012, 08:33
Не бях разбран, както трябва, но...

Можете да заключите темата.

K .