PDA

View Full Version : Отделяне на сперма преди еякулацията мит или реалност?



CandyInViolet
02-25-2012, 22:02
Възможно ли е преди мъжа да се изпразни да отдели известно количество сперма? Не говоря за предеякулационата, а баш за самата сперма.
Питам понеже днеска го правихме с приятелят ми без презерватив ( тъпият презерватив се оказа дефектен и неможахме да го сложим нацяло, само на 1/2 и той го махна, а ни се искаше страшно много да го направим ), а аз бях в овулация ( да знам ква простотия съм направила ). Той като го изкара и леко стисна главичката му и отвътре от каналчето се виждаше нещо бяло, не знам дали е било сперма или не. Питах го да не би да си свършил и да не си се усетил, той вика не. Това което ме притеснява е да не би 1-2 капки от това бялото да е попаднало в мен и не дай си боже да е било сперма.
Той не иска да правя аборт или да пия ескапел ... Убива съм била живот ... А нямаме ни финансова и жилищтна възможност за дете ( годините ни са над 20 ).

bloodyF
02-25-2012, 22:23
пий ескапел без неговото знание, освен ако не искаш бебе
първо, тва нещо или е била предеякулационна течност, или чисто си е било сперма
и все пак, което и от двете да е било + овулация =огромен шанс да си забременяла :)

dirtyyy
02-25-2012, 22:45
:/ не съм врачка, но ми се струва, че е по-добре да вземеш едно от тия лошите хапчета.

granger
02-26-2012, 08:02
Чувала съм за такова ... изпускане, но няма начин да свърши без да се усети, Ако смяташ ,че е било сперма може да пиеш , но си е на твоя отговорност. Не се пие за щяло и нещяло , но пък щом си била във овулация...ти си знаеш.