PDA

View Full Version : Търся ФОТОШОП специалист срещу заплащане



ShadyCrazy
02-26-2012, 08:03
Здравейте, надявам се тук да намеря своя човек.
Имам форум за Еминем фенове (форумът включва отделни секции, които предлагат и други забавления) и понеже е в процес на реконструкция, се нуждая от човек, който може да борави с Фотошоп, за да се занимава с облика му.
Става въпрос за работа от вкъщи.
Трудът, естествено, няма да бъде неоценен.
Предлагам 5-15% от месечния доход на форума + бонуси, в зависимост от свършената работа през месеца.
Сумата, която ще се разменя за тези проценти, естествено, ще нараства с времето, заедно с активността на форума.

Изисквания:
- да има сравнително добри Фотошоп познания и умения;
- да се сработва с екип;
- да приема чужди идеи и да дава свои собствени;
- да приема критика;

За кандидатстване:

- колаж или някаква друга Фотошоп обработка, която да ми създаде представа за уменията ви;
- човекът да има достатъчно свободно време, за да се занимава с поставените му задачи;
- АКО бъдете наети, пращам парите по пощенски запис (обикновен или експресен) или по ЕКОНТ, за което ще ми трябват точен адрес, трите имена и телефон, така че който ще кандидатства - да го има предвид.

Ако се интересувате, пишете и пращайте колажи на имейл ani_0309@abv.bg до 20.03.2012.

ShadyCrazy
02-29-2012, 16:03
Ъп (десетка)

peter.1983@yahoo.com
03-06-2012, 17:26
Кирилицата е задължителна

$h@d0w

sexmaniaka
03-08-2012, 14:05
Добави ме в скайп - sex-maniaka ( Мартин Вълчанов ) или на ЛС и може да се разбереме :) Имам що - годе добри умения и мисля, че ще задоволя нуждите ти, но най - добре да си кореспондираме по скайп.