PDA

View Full Version : ПОМОЩЩЩЩЩ



lqlq_
02-26-2012, 10:33
Здравейте пак съм аз ;д .. Дойде ми на 23 както трбваше.,отначало много ме боляха яйчниците,течеше ми много[което за мен е нормално].Днес ми е 3ти ден..и забелязах че изобщо не ми е текло..избърсах се и нямаше никаква кръв..Спряло ми е ? Какво да правя?Правих си 2 теста и 2та бяха отрицателни..НА какво може да се дължи това?Болят ме яйчниците но нищо няма..

bloodyF
02-26-2012, 10:34
на стрес, промяна на климата, антибиотици/други хапчета и пр.
отиди на гинеколог за всеки случай

granger
02-26-2012, 10:42
на стрес, промяна на климата, антибиотици/други хапчета и пр.
отиди на гинеколог за всеки случай
нда, ако те притеснява цветната бременност- тя се отчита от тестовете,така че споко. Иди на лекар за всеки случай.

lqlq_
02-26-2012, 10:45
ОФ хора много се притеснявам.. :(

DisappointedDreamer
02-26-2012, 10:52
Като ТОЛКОВА много се притесняваш, отиди на гинеколог. 50 теми пусна, но отговорът си остава един и същ - има много причини, ние не сме гинеколози, затова звънкаи и отивай.

Какво очакваш да ти кажем? Че нищо ти няма, че ще ти мине, да те успокоим, един вид сме тук за морална подкрепа?

lqlq_
02-26-2012, 10:56
Ей сега ходих да пишкам имах кръв,но не толкова мн..а на мен по принцип ми върви по 5 дни..

DarkTemplar
02-26-2012, 10:57
Какво очакваш да ти кажем? Че нищо ти няма, че ще ти мине, да те успокоим, един вид сме тук за морална подкрепа?
Повечето, които пускат теми тук, очакват това. Изненадана ли си?

lqlq_
02-26-2012, 11:00
Виж кво като няма кво да кажеш по темата не пиши ;)

DisappointedDreamer
02-26-2012, 11:05
Повечето, които пускат теми тук, очакват това. Изненадана ли си?

Не. Но е доста тъпо, при положение, че на никoй от потребителите не му пука какъв проблем този или онзи има.

Ааа, а сега ще ми пращаш намигващи емотиконки, докато се припокрия :lol: толкова си елементарна. И, междудругото, пиша защото изказах мнение: крещиш за гинеколог. Той със сигурност ще ти каже какво ти е, вместо ние да гадаем през стъклата на компютрите си.

lqlq_
02-26-2012, 11:10
Ами като на никой му не пука закакво го има то сайт тогава????

DisappointedDreamer
02-26-2012, 11:14
За да казват очевидното. Никoй не те познава, никoй не знае коя си. На никoй не му пука и никoй не иска някой да му реве на рамото, докато той/тя му подава кърпичка, за да си избърше сополите. Което няма как да стане, защото това е интернет. Но схващаш идеята ми.
Пак повтарям - ако наистина толкова много се притесняваш, и имаш болки в яйчниците, отиди да посетиш гинеколог.

granger
02-26-2012, 11:22
Бях ти отговорила на подобен въпрос, закакво сме ние тук ,той горе долу се припокрива с това,какво представлява форума.

ТАКИВА КАТО НАС ТРЯБВА ДА ИМА ВЪВ ФОРУМИТЕ,ЗА ДА КАЗВАТ НА ТАКИВА КАТО ВАС КАК ДА СЕ ПАЗЯТ,ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕТЕ САМИЧКИ И ПУСКАТЕ МАЛОУМИ ТЕМИ! КАПИШ , sweetie?!

DisappointedDreamer
02-26-2012, 11:23
^Перфектно казано, с перфектен завършек и обръщение.

DragonLady
02-26-2012, 12:23
Нормално е след 3тият ден кръвотечението да намалее, при всяка жена е така. А ако толкова си притеснена иди на гинеколог.

Mi6inka
02-26-2012, 14:49
Нормално е след 3тият ден кръвотечението да намалее, при всяка жена е така. А ако толкова си притеснена иди на гинеколог.

Не при всяка жена е така, нека не правим такива обобщения.


Авторке, да ти е минавало през акъла, че това е цикъл, не е математическа формула и няма месец с месец да са едно към едно ? Наистина ли до сега никога не ти се е случвало, менструацията да ти премине по малко по-различен начин от предния месец например? Примерно мен единия месец може да ме боли адски много, да повръщам, да лежа, да тече обилно, но следващия е по-леко, понякога имам силни ПМС-и, понякога не... и т.н.

И както вече казаха, ако мислиш, че имаш някакъв проблем - решението е гинеколог. Няма нищо срамно, страшно, нередно в посещенията на гинеколог. Като имате акъл да водите полов живот ( да не се изразя така, както ми се искаше :D), ще си носите и съответните отговорности