PDA

View Full Version : Той отрича до последно ..



bubble_
02-26-2012, 16:23
Здравейте. Аз и приятеля ми сме заедно от месец.Още много преди това аз имах проблем с едно момиче , което също се занимаваше с него.Имам предвид че тя много го харесваше и ми беше направила проблем че се навъртам около него , но аз тогава не бях особено заинтересована и реших да отстъпя. С течение на времето с него си паснахме и се събрахме.

Преди една седмица обаче той беше излезнал и едни от моите най - добри приятели го бяха видяли с това същото момиче за което става въпрос по - нагоре . Казаха ми че са се целуват и разбирасе на мен ми стана много криво.Още същата вечер го попитах дали е истина а той категорично отрече.Един час ми обясняваше че ако е искал да направи нещо подобно е щял да бъде по - предпазлив и т.н . Аз (глупачката) му повярвах , въпреки че това ми беше казано от хора които никога не биха ме излагали за подобно нещо. И миналата вечер видях хронология в която тя го пита защо е искал това което се е случило в сряда (когато са ги видели заедно) да остане скрито покрито . По думите и ясно личи че се е случило нещо . След дълго чудене върху това дали да си затворя очите или да му кажа...реших да му пратя това което съм видяла. И той разбирасе пак казва че не знае за какво говори , че не искал нея .. че ако искал да го направи щял да бъде по предпазлив .. ядосваше се, казваше че ще я намери и ще и "строши" главата , защото тя била причината за нашите караници .. Повтаряше че не е така , а единственото което го питах аз беше какво е имала предвид .. и отговора който получавах беше "не знам" ...

Въпроса ми към вас е .. и сега какво !? Не му вярвам въпреки че когато говорихме му казах обратното просто за да прекратим тази тема.Не знам какво да направя.Мога да му простя но как като той не признава.Единственото което искам е да каже истината но той нямал да признае че е направил нещо което не е ....
Ще съм благодарна да чуя някоя друга гледна точка и коментар .. :))

fenasf
02-26-2012, 17:00
Истината никога няма да ти я каже. Ти решаваш дали искаш да продължиш да си с него :)

FuCKkK13
02-26-2012, 17:07
аз ще ти кажа както бих казала на приятелка : отрежи го докато не си се привързала много към него ! .. един човек още от началото започне ли така не очаквай да се промени,особено като му минават номерата ;)

TheBeliever
02-26-2012, 17:12
За да предприемаш каквото и да било трябва да си абсолютно, непоколебимо сигурна, че приятелите ти са видели точно него, в точно такава ситуация.

Ако си сигурна - не се занимавай с него.

Ако имаш и най-малкото съмнение събери на едно място момичето, гаджето ти и приятелите, които твърдят, че са ги видели заедно и постави въпроса директно - кой какво е видял, кой какво е писал и кой какво отрича. Само така можеш да разбереш истината.

anonymous708973
02-26-2012, 17:13
Махай го. Нито имаш кой знае кви чувства, нито има смисъл да изпитваш нещо към лъжец без топки. Не ти трябва такъв.

Идеята на TheBeliever е добра.

bubble_
02-26-2012, 18:04
За да предприемаш каквото и да било трябва да си абсолютно, непоколебимо сигурна, че приятелите ти са видели точно него, в точно такава ситуация.

Да може би има някаква вероятност да се се объркали , но дори и така да е от съобщението което прочетох се разбира че се е случило нещо ... Наистина още не съм превързана толкова към него и дори да си призная не ме дразни факта че се е целунал с някоя а това че е точно тя . Но въпреки всичко не искам и да се разделим.Разбирам че най - добрия вариант е всичко да приключи но ..

sun251
02-26-2012, 18:47
Щом едни от най-близките ти хора са го казали,а и си прочела това нещо според мен зарязвай момчето докато е време.Ако изчакаш още може да се привържеш повече и след това да ти е трудно да преодолееш раздялата.Според мен момчето не е стока! Но все пак ако искаш първо поговори с приятелите си дали наистина са сигурни в това което са видели ..Пък и не забравяй .. някъде там има и друг който ще срещнеш :)

w0sh
02-26-2012, 19:39
Според мен ти казва истината

bubble_
02-26-2012, 19:52
Знам че това е най - доброто решение но просто нещо в мен не иска.Има и друго което забравих да кажа . Той е бройкаджия но както неговите така и нашите общи приятели ми казват че в последния един месец (от както сме заедно) той се е променил . Мисля си че може би прави някакви усилия или не знам как да кажа .. той не е свикнал на нищо сериозно и когато говорим за това той ми казва че иска сериозна връзка и ще се опита.Знам колко е наивно от моя страна да си мисля така , но просто търся някакво обяснение .

anonymous708973
02-27-2012, 03:47
Уговори си среща с въпросната мадама и я питай.

musicinmyveins
02-27-2012, 07:26
А ти откъде я намери тая хронология викаш ?

UltraBlue
02-27-2012, 18:30
Много просто..щом са ти го казали приятели който с сигурност няма да те излъжат и той няма смелоста да си признае..тегли му шута и това е..

ccdesigns
02-27-2012, 18:35
Може пък момчето да казва истината. Вие пък.... Винаги има ПОНЕ 2 гледни точки. И разбира се аз не изключвам възможността да лъже, но вие веднага решихте, че той е виновен. Ами ако тия приятели му имат зъб нещо? Или тая другата им е казала нещо. Да не говорим, ако тоя разговор за видяното е по скайп (тоест чат). Тогава може всеки да го е писал тва.... Абе много Акота има.... Усрана работа.

musicinmyveins
02-27-2012, 19:53
Затова питах откъде е дошла тая хронология.Кой знае кви интриги плетат "приятелките".Пича ако искаше да е с оная не мислиш ли,че щеше да е?Тя му е навита и ако той я искаше нямаше да си губи време да те заблуждава.Помисли върху това и кажи за хронологията.

valdesbg
02-27-2012, 21:19
Тъй става като чужди хора се месятв нечия връзка. Много баби.. нали знаеш.

Макар че е странно че той е толкова уклончив по темата. В смисъл ако нищо не е правил - би трябвало да е доста по категоричен. По принцип много зависи точно кой ти го е казал. В моя свят има точно двама човека, на които вярвам безпрекословно. Имам си причини за това, и не бих подложил тяхна дума на съмнение. Те не се познават, което е добре. Ако на теб ти го е казал повече от един човек.. значи просто се мъти водата. Ама ако е някой, на когото знаеш че можеш да вярваш и знаеш защо.. вече е друга бира.

И аз да питам - тая хронология от къде идва? И докога ще си приказвате важни работи не-лично?

anonymous708973
02-28-2012, 03:35
Абе, набарала му е компа, вие пък как не разбрахте? :Д
Ставало е нещо, защо оная иначе ще пише "защо ме помоли да остане тайна, ала-бала"?
Само си представям как целува някакво момиче и накрая супер притеснено й казва.. "ъъъ, такова, ама нали ... това ще си остане между нас..." :Д :Д

Hilary_
02-28-2012, 06:49
Изгубиш ли си веднъж доверието у някой недей да се мъчиш да го връщаш.
Имаш безспорни доказателства - защо да се залъгваш напразно? Не смятам, че е чак толкова незаменим, че да вървиш срещу себе си заради него .. :)

musicinmyveins
02-28-2012, 07:18
^и къде видя безспорните доказателства?Аз доколкот разбрах , някой си разказва от някъде се появява хронология и въобще няква интрижка.Въпреки,че ако PinkPan7her e права и му е сбарала компа вече е ясна историята.Ама аз лично ако искам една (тя също има някви симпатии) не бих ходил с друга и същевременно да се забивам с оная дето исках /егати обяснението :D /.И все пак това съм аз.Пича може да има други виждания ;d

Hilary_
02-28-2012, 07:29
За мен безспорните доказателства са приятелите ми. Имам им пълно доверие (макар и да не са 100 човека).
В случая тя също спомена, че им вярва. Ако не друго, то поне съм се научила, че мъжете доста и за почти всичко лъжат. ;)

anonymous708973
02-28-2012, 12:25
Пълно доверие трябва да имаш на приятеля си. Ако имаш съмнения, питаш него, не слушаш кой какво ти казва.

slimbo
02-28-2012, 15:14
амм не може да бързаш да съдиш момчето .. ами ако тя го е награбила и после той се е дръпнал но приятелите са видели точно грешния момент и той е писал на тая тва да си остане между тях за да не те нарани........ не можеш на 100% да си сигурна в никоя теория може да поговорите обаче така че той да е сигурен че му вярваш и че няма да го сметеш после!!!

bubble_
02-28-2012, 17:01
Хронологията е видях в неговия лаптоп. А за въпроса с приятелите ми .. те сами казаха че са били надалече и има вероятност да са се припознали . Дори да е така единственото което ми се върти в главата е това което прочетох..Съмнявам се някой друг да го е написал. Когато говоря с него той започва да се ядосва и повтаря постоянно че те лъжат и че нищо не е направил . Но задам ли въпроса "тогава какво има предвид тя" той млъква и казва че не знае ....

Да предположим че е станало така както slimbo каза .. Тя го е награбила а той се е дръпнал .. Защо не ми каже!? Още преди да се случи това с момичето сме отваряли тема за изневяра (говорихме за един негов приятел) и аз му казах че ако някога се случи предпочитам да ми каже истината вместо да лъже .. просто тогава съм по - склонна да простя .. все пак зависи от ситуацията но ако наистина се е дръпнал ще го преглътна..
Единственото което искам да чуя е истината , защото съм почти сигурна че нещата не са точно така както той казва ..

bYbAa
02-28-2012, 17:12
не му се доверявай напълно,защото момчетата са много добри в лъгането...и понякога не им личи!Направи така,че да можеш да разбереш какво е имало впредвид момичето- без да я занимаваш нея защото ако разбере момчето ще те помисли за жалка :) а за приятелите ти наистина може да са видели неподходящия момент или да са се припозналии :) спри да повдигаш темата пред него,рано или късно всичко се разбира повярвай мии ... :)

fenkaaa
02-28-2012, 19:30
Това му е 1-ва грешка и мисля като TheBeliever.Събери приятеля си,това момиче и хората които са ти казали,че са ги видели и тогава няма как да те излъже,ще се оплете и ще си признае,апък ако не.. късай го ;)

musicinmyveins
02-28-2012, 19:43
омазал се е пича.Или изпълни това,което ти каза TheBeliever или му казвай директно,че късате ако не ти обясни какво е станало.Щот ако скъсате ше те гложди какво е било наистина.

Burn94
02-28-2012, 20:17
Ей заради такива лайна после се псуваме по между си двата пола жените кви били мъжете кви били ... Първо това не е мъж с който ходиш, а путка ... пределно ясно е вече че е хванат в крачка обаче пак отрича и замазва ... нито ще можеш да му имаш доверие нито този човек ще ти каже истината в момент когато ти е необходима. Най-добрия вариант е да си скъсаш като пич с него и това е. А относно истини и т.н. уговори си среща с онази мацка кажи и каквото знаеш и я накарай да пропее поне да знаеш каква е истината защото явно че твоето "мъжле" няма да ти я каже :)

valdesbg
02-28-2012, 20:28
Няма значение какво са правили и дали нещо са правили. За мен по притеснителното е че пича е уклончив и по разтегателен от дъвка. А това е ситуация, в която е печелившо да си категоричен. Няма смисъл да събира една тайфа говеда... нищо няма да се промени, само ще мучат неразбираемо и ще си вадят кирливите ризи. Като в кокошарник.

Аз не бих търпял подобно отношение.