PDA

View Full Version : 18-ти Рожден Ден??



misterianboy
02-26-2012, 17:15
На 8 март приятелката ми става на 18г. и не знам какво да и взема кажете някой подарък..не знам дали това е точната тема ноо .. купих и за св.валентин синджирче и висулка..гривни си има .. ако не беше 18ти рожден ден щях да измисля нещо..но за пълнолетие как мислите огромна плюшка добре ли е... наистина не знам какво да правя ...

Bolux
02-26-2012, 17:29
Един вибратор. :D

horacio
02-26-2012, 17:35
нз ама на 18-тия рожден ден на бившия ми приятел баща му пусна фоеверки ;о
така, че може да й направиш такава изненада ^^
а подарък... ако има някакво хоби - насочи се натам

anonymous708973
02-26-2012, 17:37
Заведи я някъде :) Ще го запомни като страшно мил подарък и страхотно изживяване. Може да не е баш на рождения й ден, че сигурно има планове, но й кажи "Освободи си еди-кой-си ден, искам да направя нещо за теб." Има един куп сайтове, пълни с отстъпки и промоции. Зависи какви пари можеш да отделиш, но за 50-100 лв (максимум) може да прекарате една-две вечери в някое хотелче - Велинград, Банско... не знам откъде сте, но не пътувайте прекалено много. Няма смисъл.

Давам ти тоя вариант, защото е универсален, тъй като явно не си обърнал внимание какво е споменавала приятелката ти.
Каква сума имаш наум?

misterianboy
02-26-2012, 17:43
Това не е вариант иначе го бях измислил.. просто техните.. не знаят че сме заедно положението ни е трудно..няма начин да я изведа за 1 2 вечери..ще трябва да мисля нещо друго..

bloodyF
02-26-2012, 17:49
колко пари имаш кажи и ще ти предложим подаръченце : )

anonymous708973
02-26-2012, 18:24
Хрумват ми все странни идеи :д

Халат или хавлия за баня (ама от ония хубавите, които са дълги и пухкавки, за да може да се сгуши вътре) и в джоба - ваучер на масаж. Имай предвид, че не трябва да е от притеснителните или да се погрижиш масажистката да е жена. По-добре е да е мъж, но все пак... ти си знаеш.

Помисли си хубаво. Сещаш ли се за случай, в който ти е казала какво би искала? Да сте се разхождали и да е споменала нещо от сорта на "Оле, виж кво наргиле, и аз искам да си имам едно" или "Ако ми изпаднат 50 лв отнякъде, как ще си купя комплект за бродиране." (примерно :Д)

broken-barbiee
02-26-2012, 18:35
Можеш да и купиш и бельо. Например сутиен и прашки. Под това не разбирай, че задължително трябва да са еротични, достатъчно е да са дантелени и подарени с любов.
П.С.: Но имай в на предвид, че ако и купуваш бельо трябва да се поизръсиш малко повече. :)

babity
02-26-2012, 19:18
^А 'що да не и купи джапанки с вибратор. Не е много оригинално, но също като бельото е класика!

Авторе, наистина трябва хубаво да се замислиш дали има някакво хоби, по което да е супер увлечена или за парфюма, за който ти е говорила миналата седмица. Идеята започва вече да се изтърква, но винаги можеш да и гравираш нещо. Запалка, ако е пушачка, а ако не е може и флашка, пак става готино. Въпросът е текстът да е такъв, че само вие двамата да можете да си го разберете, например някаква закачка между вас. На мен т'ва ми се вижда добър вариант да избягаш от тривиалностите.