PDA

View Full Version : Да го повдигам ли на въпрос или направо да действаме?



jimmejohnss
02-26-2012, 17:56
Здравейте :)
Имам си приятелка от около 3 седмици. Излизаме често, виждаме се, говорим си много, но за секс никога не сме повдигали темата. Нито тя, нито аз. Миналата седмица тя беше в нас, но понеже не бяхме сами не се стигна до нищо повече, макар да бяхме буквално един върху друг. Чудя се дали е правилно да питам нещо от сорта на: "Кога според теб е правилно двама души да правят секс в една връзка?"
Но се притеснявам, че мога да я стресна и това допълнително да я отчужди от мен и да ме накара да забравя за нещо такова в скоро време. Ако трябва да говорим по моя преценка - момичето е готово, просто очаква мен ... посъветвайте ме :)

Sh@d0w
02-26-2012, 17:59
Като мислиш че е готова, закакво тогава трябва да говорите. Просто като имате подходяща възможност се възползвайте. то идва от самвосебе си ако двамата го искат, не са нужни някакви предварителни разговори.

Cold_Tearsss
02-26-2012, 17:59
Нея питай, накарай я да го иска. Щом според теб е готова значи ти не си го искаш както трябва. :D

GrandProtector
02-26-2012, 18:06
девствен?
Има много подобни теми. Разрови се.

anonymous708973
02-26-2012, 18:27
Не я питай. Ама наистина недей.
Целувай я, барай я, натискай я, пускай й ръце, тръгни да я събличаш... то ще си проличи.

TheBeliever
02-26-2012, 18:30
Не я питай. Ама наистина недей.
Целувай я, барай я, натискай я, пускай й ръце, тръгни да я събличаш... то ще си проличи.

Мдам.

Ако те спре и се дръпне тогава вече може да повдигнеш въпроса.

jimmejohnss
02-26-2012, 19:32
А понеже знам, че цикъла и е в края на месеца ... какво да правя, за да не се издъня и да ми бъде отказано и да се дръпне. Защото се притеснявам, че ако подхвана,а тя е в цикъл - няма да иска. Затова как тактично да разбера дали е и дали не е точно тези дни? И кога тя може да прави без проблем и кога не?
Просто не искам да я питам и да изглежда като разговор, който да я подсети, че се подготвям за нещо такова ... не искам да изглежда по този начин, макар и да е така.

DragonLady
02-26-2012, 19:36
Като знаеш, че е към края на месеца, пробвай се от 6ти, 7ми нататъка, дотогава трябва да и е свършило.
Иначе тея неща не се говорят, а се действа. Ти да не мислиш, че с бившият ми или със сегашният сме говорили кога да го направим, то просто си стана от самосебе си в подходящият момент.

jimmejohnss
02-26-2012, 20:31
А да започваме ли с оралната любов още от първия ни път или не? Смисъл, аз нямам проблем с това и не ми пречи.... как би реагирало едно момиче ако тръгна надолу при положение, че сме без дрехи.
Какво да правя?

ludata90
02-27-2012, 09:20
"Гледайте филм".....просто започни да действаш, ако не е готова ще се отдръпне. А за оралната---ако искаш направи я, но по-скоро не очаквай същото от нея първия път.

anonymous708973
02-27-2012, 12:24
И двамата ли сте девствени?

ccdesigns
02-27-2012, 12:29
Много се притесняваш. И да го планираш, нищо няма да е по план.

Mi6inka
02-27-2012, 16:57
Ооо човече ! Спри с тия въпроси. Имам чувството, че следващия въпрос ще е 'Ама колко пъти да и го пъхна?' ...
Това да не ти е организация за парти. Ако го иска ще си стане от само себе си.. Пък и ти ако можеш да си го поискаш, де. Стига си го планирал, ами просто се отдай на моментите с нея и ако имаш късмет (или там каквото е ) ще те огрее.

jimmejohnss
02-27-2012, 17:36
А как да разбера дали е свършила и тя? Не искам да съм егоист...
А ако аз свърша преди нея какво да правя? Да започна ли със френската или ще изглежда смешно? Какво да правя?

DarkTemplar
02-27-2012, 17:40
Първите няколко пъти едва ли ще свърши (особено ако е девствена). Търпение и ще стигнете и до тоя връх.

jimmejohnss
02-27-2012, 17:53
Там е проблема, че не е ... лошото е че ме има за играч, а далеч не съм такъв.

DarkTemplar
02-27-2012, 18:10
Независимо какъв си и кво правите, подхождай уверено към нея. Жените надушват неувереността и не я приемат добре. Просто се отпусни и прави квото си знаеш, тея неща не стават по план. ;)

TheBeliever
02-27-2012, 18:14
Там е проблема, че не е ... лошото е че ме има за играч, а далеч не съм такъв.

Ами кажи й го. Ще е по-зле за теб ако мацката очаква Казанова в леглото.

anonymous708973
02-27-2012, 18:19
Девствени сте и двамата, нали?

jimmejohnss
02-28-2012, 06:48
ние ходим от не малко време, затова се питам дали смело да подхождам и да бъда настъпателен като сме у нас или да бъда пасивен?

MaLkaTa_LaDy
02-28-2012, 07:33
Никакъв мъж не си.

anonymous708973
02-28-2012, 12:45
Два пъти те попитах нещо - ДЕВСТВЕНИ ЛИ СТЕ?

Ако не си, нямаш никакво оправдание да питаш подобни глупости:

ние ходим от не малко време, затова се питам дали смело да подхождам и да бъда настъпателен като сме у нас или да бъда пасивен?

Каква пасивност, бе? Природата е решила да бъдеш мъж, дала ти е топки, дала ти е тестостерон. Ти си тоя, който казва как стават нещата, ти си тоя, който започва дадено действие. Естествено, че ще се съобразиш с нея, ама не мога да разбера какво чакаш - да ти скочи и да те изнасили ли, след като очевидно не преритва да правите секс? Тая противна дума "пасивност" си я избий от речника, ако искаш от теб да стане мъж.
Имам чувството, че имам повече топки от теб, честно.

Irti
02-28-2012, 13:03
Имам чувството, че имам повече топки от теб, честно.

:D:D:D Ех... добре, бе!

Девствен е .. не го ли виждаш, че е като запекло лайно.

Много хора си мечтаят за приятелка и искат да са на твоето место, а ти имаш такава и не можеш да покажеш, че ти си мъжкото във връзката. 3 седмици са не малко време, а? Представям си за теб какво са 3 години примерно...

anonymous708973
02-28-2012, 14:01
Ама не, колега...
Ако бях мъж и имах приятелка от 3 седмици, която дори не съм се опитал да оправя, щях да си потърся топките. Ще е на моя територия, ще е легнала върху/под мен и няма да се възбуди ли... хах. След 5 минути сама ще си го иска.

Хаха, ако бях сбъднала мераците на майка ми да съм мъжко...