PDA

View Full Version : Фризьор в Стара Загора



make_me_love_you
02-26-2012, 19:19
Здравейте !
Ще ми препоръчате ли добър фризьор в Стара Загора ? Става въпрос за бална прическа, обаче аз си нямам представа кой е добър :)
Благодаря предварително :P

Svetozara
02-26-2012, 22:27
Аз също съм от Стара Загора :) а така зависи какво искаш,при всеки фризъор е различно някои имат пакети и това излиза по евтино!
Добри фризъори са:Класика и стил-намират се под Ситито,Коцето стил-той е под Алана аз ще съм при негопакета му е 100лв,влючва прическа,грим,маникюр и педикюр,салон за красота Face of-намира се над кафенето Бе ла вю на 3 или 4 етаж бяха,салон за красота Mystic style-те са до Ромен Ролан,а на Чарм салона,който е и фризъора в стария мол!За други не се сещам,но тези са доста добри имат профили в Фасебоок можеш да провериш!А ти къде учиш?

make_me_love_you
02-27-2012, 07:29
Благодаря ти, ще проверя как стоят нещата и какви са цените :)
А аз уча в строителния

bilqnavod
02-27-2012, 20:47
Аз също съм от Стара загора. Завърших преди 4 години и ходих за прическа при кварталната фризьорка при която винаги съм си ходила. Пак стана добре за по - малко пари. В крайна сметка трябва да имаш доверие на фризьора, не е нужно да ходиш в скъп салон. Просто съвет. Няма смисъл.

Fashionista_pp
03-04-2012, 20:42
Божидара Арабаджиева - "Вени Стил" се казва студиото й. Има и солариум. Намира се малко под къщата на спорта и кафе-градината "Библиотеката".