PDA

View Full Version : Прокълнат ли съм или кфо ??..



whoiammm
02-26-2012, 20:43
Абе незнам кфо става с мене аз съм явно яко ПРЕТЕНЦИОЗЕН или ПРОКЪЛНАТ колкото и глупаво да звучи .. :д Немога да си харесам момиче апък камоли да тръгна да я забивам или нещо от сорта явно имам прекалено големи изисквания апък аз на пръв поглед не съм нищо особено разбирасе нямам предвид че съм грозен поне аз не мисля така ! Имало е момичета които ме харесват някои по малки от мен някои колкото мен но аз все нещо им намирам ту че са прекалено малки ту че едната туркиня и сякфи ей такива. Виждал съм много красиви момичета но или са надути кифли или просто си мисля че нямам никакъв шанс даже и да говоря с нея апък камоли нещо повече. Простоо незнам кфо става .. Един авер нямаше приятелка доста време не беше си направил сефтето и едно определено МНОГО ГРОЗНО МОМИЧЕ му предложи да ходят той явно толкова се беше отчаил че прие и яко го ебаваха и той просто казваше КФО МЕ ЕБЕ ВЕ и стана за резил аз много се учудих като видях това после скъсаха сега пак ходят наеба си я пича 2 пати вече макар и да е супер грозна ама яко са я ебали ;дд както и да е къф по дяволите ми е проблема кфо да прая ?? Айе мерси на направилите си труда да прочетат ! Няма смисъл да ви моля да не пишете някфи безсмислени коментари които само ще ме изнервят излично то винаги се намира някоой който да го направи така че.. хайде това е от мен !

OnlyGirl
02-26-2012, 20:47
Правилното момиче ще дойде, повярвай ми. На колко си? И си оправи малко правописа.

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 20:48
Ами като има какво пишеш тука тогава? И какво те интересува кой какво правил. Дори и за най-задръстените има щастие, споко. Хубаво е да имаш високи изисквания, и да не ходиш след гъза на всяка кифла. Но пък не трябва да мислиш, че нямаш шанс. Трябва да опитваш, нищо не губиш. Няма да ти стъпчат самочувствието, споко.

broken-barbiee
02-26-2012, 20:51
1.По думите ти разбирам, че не се имаш за грозен, но в същото време си мислиш, че дори нямаш шанс да се харесаш на дадено момиче, т.е. намирам някакво противоречие в думите ти.
2.Кусури винаги има, просто трябва да се научиш да ги преживяваш, защото ако се замислиш малко можеш да стигнеш до извода, че и ти не си перфектен, т.е. не бива да търсиш перфектната, защото перфектни хора няма.
3.Това, че може да те базикат, че ходиш с момиче, което според техните критерии е грозно не бива да ти прави впечатление. Злобни коментари винаги има, а и както казах в точка 2 нито ти си перфектен нито бъдещата ти приятелка, нито пък който и да е човек.
Изод: Аз лично стигам до извода, че или си някакъв надут и не знаеш какво искаш, или търсиш нещо неземно, което не съществува.

whoiammm
02-26-2012, 20:54
Ами на 15 съм и да права си че трябва да опитвам но ще е много тъпо да ме отрежат но като се замисля нищо не губя няма да умра заради някаква кифла . Единствения недостатък които не харесвам в себе си е че съм 1.60 висок и тфа е малко за моята възраст надявам се да се издължа малко. Че ще изглежда много тъпо приятелката ми да е по висока от мен.. ;с кофти тръпка ..

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 20:56
Кусури всякакви, както казаха. За ръста пий Нескуик хахаха Сега ръста да ти е проблем.

whoiammm
02-26-2012, 20:57
1.По думите ти разбирам, че не се имаш за грозен, но в същото време си мислиш, че дори нямаш шанс да се харесаш на дадено момиче, т.е. намирам някакво противоречие в думите ти.
2.Кусури винаги има, просто трябва да се научиш да ги преживяваш, защото ако се замислиш малко можеш да стигнеш до извода, че и ти не си перфектен, т.е. не бива да търсиш перфектната, защото перфектни хора няма.
3.Това, че може да те базикат, че ходиш с момиче, което според техните критерии е грозно не бива да ти прави впечатление. Злобни коментари винаги има, а и както казах в точка 2 нито ти си перфектен нито бъдещата ти приятелка, нито пък който и да е човек.
Изод: Аз лично стигам до извода, че или си някакъв надут и не знаеш какво искаш, или търсиш нещо неземно, което не съществува.
Не се мисля за грозен но единственото нещо което ме спира и което е може би едно от най-гадните неща в моя живот е това че съм 1.60 а съм на 15 ;с набивам си филма че момичето срещо мен ще си помисли че съм някакво пишлеме не съм ниъо много корав нито някакъв дебелак.. но височината ми е голям проблем ;х

nIkEnCeTy_bE
02-26-2012, 21:00
Просто не си толкова развит. Не мисля, че това е голям проблем. Има и ниски момичета.

jghgh
02-26-2012, 21:10
Ниските мъже явно винаги са толкова комплексирани.
Мисля, че си тъп, пишеш като пълен неграмотник и това сигурно отблъсква нормалните хора от теб. Аз не искам да си представя така ли говориш и в живота, така ли се лензиш и звериш.

Като за начало ми се струва че имаш ОГРОМНИ изисквания и претенции, а ти самият не си нищо особено. Ако беше нещо особено, сигурно нямаше да ти идват мисли, че нямаш шанс с по-красивите момичета и т.н.
Второ, това за туркинята беше... е, няма такава дискриминация.
Трето. От опит глава не боли. Когато човек рискува, той или печели, или губи, но ако не опита, винаги губи. По-добре да опитваш, независимо дали ще бъдеш отрязан или не. Бъди смел и да не ти пука, че твоите приятели например нямат смелост да заговорят тази, която са си харесали. Самочувствието е много привлекателна черта, разбира се, ако е с покритие и не е надменно.
Четвърто, избирай си момиче, което на теб ти харесва, въпреки че няма да е зле да си снишиш критериите, а не да очакваш нещо перфектно и все да търсиш кусури, все едно заслужаваш най-доброто. То хубаво, ама какво си склонен да ДАДЕШ? Звучиш като човек, който иска все да получава, но не мисли какво може да предложи на отсрещната страна.
Както и да е, тръгнах от това, че да се водиш по мнението на приятелите ти е много овчедушно и страшно глупаво, и показва много сериозни комплекси, все едно искаш да ходиш с момиче за да се доказваш, а не защото наистина я харесваш и т.н. Глупаво е.

Надявам се да се поправиш :ДД Понеже не знам с тая грубост и тоя език докъде ще стигнеш, грозния начин, по който коментираш кой кого ебал. Жалка работа, ама явно новото поколение е така.

Brian Griffin
02-26-2012, 21:25
Според мене на 15 години ти е рано все още да правиш секс. Малко момчета на тази възраст са дораснали за тoва, а според изказванията ти силно се съмнявам ти да си 1 от тях. Това, че изпитваш физическа нужда да го направиш или просто така си мислиш не означава, че непремено трябва да го направиш, аз лично те съветвам да изчакаш докато срещнеш подходящо момиче за тебе, което ти харесва, защото е доста вероятно иначе да имаш много ядове. И не си прокълнат просто много бързаш понеже се съпровождаш по това какво правят твоите връстници/приятели, а трябва себе си да гледаш повече.
пп. Успех брат, к'вот напрайш :D

whoiammm
02-26-2012, 21:26
Ниските мъже явно винаги са толкова комплексирани.
Мисля, че си тъп, пишеш като пълен неграмотник и това сигурно отблъсква нормалните хора от теб. Аз не искам да си представя така ли говориш и в живота, така ли се лензиш и звериш.

Като за начало ми се струва че имаш ОГРОМНИ изисквания и претенции, а ти самият не си нищо особено. Ако беше нещо особено, сигурно нямаше да ти идват мисли, че нямаш шанс с по-красивите момичета и т.н.
Второ, това за туркинята беше... е, няма такава дискриминация.
Трето. От опит глава не боли. Когато човек рискува, той или печели, или губи, но ако не опита, винаги губи. По-добре да опитваш, независимо дали ще бъдеш отрязан или не. Бъди смел и да не ти пука, че твоите приятели например нямат смелост да заговорят тази, която са си харесали. Самочувствието е много привлекателна черта, разбира се, ако е с покритие и не е надменно.
Четвърто, избирай си момиче, което на теб ти харесва, въпреки че няма да е зле да си снишиш критериите, а не да очакваш нещо перфектно и все да търсиш кусури, все едно заслужаваш най-доброто. То хубаво, ама какво си склонен да ДАДЕШ? Звучиш като човек, който иска все да получава, но не мисли какво може да предложи на отсрещната страна.
Както и да е, тръгнах от това, че да се водиш по мнението на приятелите ти е много овчедушно и страшно глупаво, и показва много сериозни комплекси, все едно искаш да ходиш с момиче за да се доказваш, а не защото наистина я харесваш и т.н. Глупаво е.

Надявам се да се поправиш :ДД Понеже не знам с тая грубост и тоя език докъде ще стигнеш, грозния начин, по който коментираш кой кого ебал. Жалка работа, ама явно новото поколение е така.

Хаха да определено за много неща си напълно прав и хората около мен са също толкова ТЪПИ, че и по тъпи има така че изобщо не се обидих че ми го каза нали не съм единствен, тук в този форум сте се събрали само интелигентни и възпитани хора без никакви комплекси и т.н затова точно се допитвам до вас за даден проблем. А и относно правописа ми в форума. Ами изобщо не ми пука как пиша в някакъв си форум да не съм на изпит по български език ? Мога да пиша без никакви правописни грешки да слагам запетаи и т.н но не виждам смисъла да го правя точно тук. Аз нямам за идея да ви покажа колко съм умен или колко съм възпитан. Искам да ми дадете някои друг съвет и винаги когато пусна тема някои споменава нещо за правописа и това страшно много ме дразни. Както и да е добре от сега нататък ще пиша без грешки и няма да използвам думи като "Е*а" , "сефте" и др. И все пак ти благодаря за отговора и за това че си си направил труда да прочетеш тази "тъпа" тема ! :))

toad
02-26-2012, 23:44
А по мое време на 15 не се говореше така свободно за ебане . Какво следва ? 10 годишните да говорят за орален секс?

anonymous708973
02-27-2012, 03:41
Не си особено голям, ама не си и особено малък.
Ако искаш от теб да стане мъж, трябва да си работиш върху самочувствието. Ама не просто да си викаш "кооолко съм як, бацее, коя няма да ме хареса", а това самочувствие да е с покритие. Тренирай, учи, развивай се като личност, заговаряй различни момичета, за да видиш, че не е нищо особено.

whoiammm
02-27-2012, 07:56
Не си особено голям, ама не си и особено малък.
Ако искаш от теб да стане мъж, трябва да си работиш върху самочувствието. Ама не просто да си викаш "кооолко съм як, бацее, коя няма да ме хареса", а това самочувствие да е с покритие. Тренирай, учи, развивай се като личност, заговаряй различни момичета, за да видиш, че не е нищо особено.

Ако имаше бутонче "Харесва ми" щях да го натисна .. :D Мерси ! ;)

fenasf
02-27-2012, 20:44
Тъп и зелен си ама и със самочувствие :D

scandalousLady
02-28-2012, 13:44
Съгласна съм с останалите. Като гледам самочуствие никак не ти липсва,така че си свали малко критериите за "перфектното" момиче ( което със сигурност няма да е някоя надута кифла :) ) , и вземи се запознай с някое свестно момиче, което наистина ще харесваш и с времето обичаш. А не за единия секс, за който после ще разберът всичките ти приятели и айде голямото чудо. За ръста спортувай нещо, освен това има и много красиви по-нисички момичета.. успех.

БожиятАгнец
02-28-2012, 14:05
Прокълнали са те да бъдеш неграмотен и глупав.
Явно не разбираш,че надутата кифла си ти.

DisappointedDreamer
02-28-2012, 14:10
Прокълнали са те да бъдеш неграмотен и глупав.
Явно не разбираш,че надутата кифла си ти.

+1

Хич не звучиш като 15 годишно момче. Разсъждаваш ужасно тъпо и детски. Не ти е времето за секс. Развий се като личност първо, както по-горе споменаха, порастни, ще се промениш до 1-2 години, ще мислиш по-различно и няма да имаш проблеми.

loveca777
02-28-2012, 16:55
Прокълнали са те да бъдеш неграмотен и глупав.
Явно не разбираш,че надутата кифла си ти.

Ти да не се регистрира в този форум само, за да се еб**ш с малките ? :D

toniiiiiiiii
02-28-2012, 18:51
Не се здухвай заради ръста , аз съм на 19 - 170 и ако знаеш с колко момичета съм се занимавал и даже някой и по - високи от мене ( е 5-6 см. нищо не са )