PDA

View Full Version : Не мога да се отпусна :(



alabalaa2
02-27-2012, 00:22
Здравейте.Преди 2 месеца скъсахме със приятелят ми с,който ходихме 1 година.С него бях свикнала много да правя секс,правили сме какви ли не неща,изобщо не се срамувах.Вече от месец и половина си имам нов приятел.С него всъщност се познаваме от около 10 години,винаги сме били близки.И сега от 1 месец вече,почти всяка вечер спя при него,всеки ден сме заедно.Но в секса не мога да се отпусна изобщо,срамувам се много,а така не ми е хубаво изобщо.Правили сме го до сега само 3-4 пъти,защото аз не се отпускам,дори не се възбуждам и нямам желание.Виждам,че на него му се прави супер много,а аз всеки път го отблъсквам.Попринцип винаги съм била такава,в началото винаги се срамувам,но с предишния ми приятел каточели се отпуснах много бързо,едва ли не още от първият път.Просто искам да се отпусна да не се срамувам и да му бъде хубаво и на него,а не всеки път да го отблъсквам или като правиме нещо,аз да не правя нищо и просто да си седя отдоло...:(

DarkTemplar
02-27-2012, 00:56
Прекалено много си привикнала към секса с предишния и сега ще ти трябва време да се нагодиш към сегашния ти приятел. Както в отношенията, така и в секса си има период на напасване между 2мата. Струва ми се, че прекалено скоро сте започнали почти всяка вечер да си лягате заедно (нищо, че се познавате отдавна). Поговори с него, може би е редно да забавите темпото на сближаване.

А може би не си преодоляла бившия и все още изпитваш чувства към него?

БожиятАгнец
02-27-2012, 02:21
Или може би просто възприемаш сегашният само, като приятел/брат? Все пак след десет години познанство/приятелство шансът да го възприемаш сексуално и да те възбужда е малък.
Не казваш дали по принцип те възбужда и дали има химия, но ако няма не виждам защо се насилваш.

Или може би сте избързали?Вероятно няма как за месец да преодолееш бившият си до там, че да се напснеш сексуално с другият.