PDA

View Full Version : Тема за голямата любов



ShtrudeL
02-27-2012, 04:38
Хората казват, че никой не е застрахован срещу влюбване.
А на вас случвало ли ви се е да си мислите, че сте намерили голямата си любов и в един момент да се появи Някой, който да не ви оставя да спите от мисли за него? (И да кажем знаете, че не е просто увлечение, защото предполагам, ще го споменете)

Едит: Понеже тук сте несериозници, ще се пусна и в любов.
Но я пускам първо тук, защото в любов мисля, че са прекалено розови.

БожиятАгнец
02-27-2012, 05:03
Ами, такъв е животът..Винаги (или поне първите пъти) си мислим, че сме намерили Човекът. Но после идва друг и такъв е кръговратът..Не мисля, че е уместно да говорим за голямата Любов в тийн форум. От нас един на сто евнтуално я е намерил.

Mi6inka
02-27-2012, 05:33
1во .. какво значи "Голямата любов" . Аз мисля, че всеки сам си разбира значението на това словосъчетание, няма определено усещане, което да дефинираме като 'Голяма любов'. И също мисля, че понякога става така, че появява се някой, някъде и всичко се променя и вече никога няма да е същото дори и да не останеш с този човек поради някакви причини, след него вече нищо няма да е същото. Ти няма да си същия. Това бих нарекла 'Голямата любов' - човек, който влиза в живота ти, нахално, нагло, преобръща нещо в теб ( или всичко в теб) и си заминава или пък остава. Без значение. Важното е, че след този човек, нещата се променят.

Mi6inka
02-27-2012, 05:33
Бах аз размислите рано сутрин, да си допивам кафето и да бягам, че има толкова много задачи за вършене, а толкова кратък ден.

NightGuardian
02-27-2012, 07:49
Любовта , какво е любовта? За глупаците е тя.
Влюбен глупак и марионетка , една и съща гледка.
Лесно тя се доверява и каквото искаш дава , а още по-лесно след това те предава.


Чуй малко истина :D


http://www.youtube.com/watch?v=lAA0Te3_ZGc

psychopath
02-27-2012, 18:52
Случи ми се от нищото да се влюбя, когато най-малко съм очаквал...да стана "обвързан"

хубаво е, много :>

Mi6inka
02-28-2012, 03:45
Случи ми се от нищото да се влюбя, когато най-малко съм очаквал...да стана "обвързан"

хубаво е, много :>

първите 6-12 месеца, после е батак :D

yakuza_
02-28-2012, 04:53
За 1-ви път станах в 7, лошото е, че следващите 3 месеца ще трябва да ставам в 6, мразя да ставам преди 9 :S

RagioL
02-28-2012, 08:53
Въпрос към авторката: Че такова животно голяма любов съществува ли?