PDA

View Full Version : Момиче с класа



Gabriellchetyy
02-27-2012, 14:51
Въпросът ми е както към момичетата, така и към момчетата. Как разбирате изразът "момиче с класа"? Много ми е интересно, защото съм била във всякакви ситуации и винаги всичко се приема по различен начин.. сякаш всеки си го тълкува различно. Никога не съм имала поведение на леко и нагло момиче, но винаги е имало хора, които са приемали действията ми като такива. Напоследък много често се чувам по телефона с едно момче. Той е на 25, но между нас няма нищо сериозно. Той е със завидно самочувствие, уверен в себе си и понякога се държи доста провокативно. Винаги се старая да се държа на ниво, но сякаш все нещо бъркам.. и не е само с него. На всички ни се е случвало да ни задават неудобни въпроси, но какъв е отговорът? Когато се опитам да сменя темата, за него изглеждам като наивно момиче, което просто се притеснява, но реша ли, макар и леко да намекна отговорът, той го приема сякаш нямам никаква гордост и му се връзвам на акъла. Защо когато искаш да покажеш, че не си поредното лесно момиче без никакво самоуважение за повечето момчета започваш изглеждаш скучна и странна ?

Sh@d0w
02-27-2012, 14:59
Защото зависи по начина по който го правиш и се държиш. Никой мъж не харесва прекалено недостъпните, надутите, или момичета с голямо его. Още повече тези които не са интересни, а се опитват да се правят на такива или да си придават важност.

Представи си едно въже, на което двамата държите по един край. Трябва да знаеш кога да дръпнеш и кога да отпуснеш въжето, метафорично казано.

Irti
02-27-2012, 15:05
Ами твоето показване, ако се състои в това да не пускаш на даден човек няколко месеца.. година.. нормално да загубят интерес. Кой нормален ще те чака една година примерно? Ако много, много се дърпаш.. същата работа.

Ако се държиш, като принцеса.. нормално да те заебат.

Момиче с класа? Или жена с класа? Защото първото не съществува... класа не е да се дуеш с нови дрехи, прически, да пиеш най-скъпото в кафето и гаджето ти да плаща всичко.

Concussion
02-27-2012, 15:12
Да е ДИАМАНТ и да знае как да го показва. И да не е посредствена. В никакъв случай не е задължително да значи че е надута/недостъпна, ама в никакъв. Обширно е това понятие, включва интелект, поведение, ВЪНШЕН ВИД, мироглед, всичко... А момичета с класа има, просто по нашите ширини са рядкост. :)

SisiStrange
02-27-2012, 15:19
Класата не е нещо, което демонстрираш по някакъв начин. Тя просто си е част от теб и си личи в думите ти, мислите ти, начинът на изразяване, умението ти да отвръщаш на обиди, начинът, по който се справяш с определени ситуации.
Няма нищо общо с това кога пускаш на едно момче, с което си, нито с това дали имаш пари (стига да имаш вкус).

Limitless
02-27-2012, 15:36
Защото зависи по начина по който го правиш и се държиш. Никой мъж не харесва прекалено недостъпните, надутите, или момичета с голямо его. Още повече тези които не са интересни, а се опитват да се правят на такива или да си придават важност.

Представи си едно въже, на което двамата държите по един край. Трябва да знаеш кога да дръпнеш и кога да отпуснеш въжето, метафорично казано. много добре казано +1

anonymous708973
02-27-2012, 19:07
Момиче/жена с класа е жена, която знае какво и кога да каже, пред кого и как да се държи. Тя има пиперлив език и го използва, когато е провокирана. Тя отговаря на неудобните въпроси и задава още по-мръсни. Тя е чаровна и го знае. Умна е и го използва. Нежна и груба. Наивна и секси. Дете и жена едновременно.

Типът мъж, с когото си се захванала, е интересен и труден. Ако наистина е такъв, разбира се, а не просто позьор с голямо самочувствие. Пиши какво става, ще ми е интересно.

psychopath
02-27-2012, 19:28
Класата или я има, или я няма...не е нещо, което да може да се постигне, купи, "фалшифицира" и т.н

valdesbg
02-27-2012, 20:47
Нещо не разбрах какво питаш. Имаш класа, ама другите не я виждат и питанката е защо? Или си мислиш че имаш класа, обаче другите не я виждат?

Или пича по който си лапнала не е толкова цветенце, колкото го изкарваш, или розовия ти балон е доста далече от реалността. Задай си нормално въпроса.

anonymous708973
02-28-2012, 03:37
Класата или я има, или я няма...не е нещо, което да може да се постигне, купи, "фалшифицира" и т.н

За купуването и фалшифицирането си прав, но за постигането... ако го имаш заложено и ако имаш правилните модели на подражание, това е нещо, което можеш да развиеш. :)

Hilary_
02-28-2012, 06:46
Момиче с класа - жена, която знае какво иска, как да си го вземе и по какъв начин. Такава, която изглежда и външно и вътрешно добре, интересна е не заради разголения й задник, ами заради това в главата й, знае как да се държи - не е прекалено сериозна/надута нито лигава. За момента това се сещам .. сама си вади изводите. :)

Относно това, което написа, че като му отговаряш на неудобните въпроси те мисли са лесна - зависи по какъв начин му отговаряш.

Gabriellchetyy
02-28-2012, 14:01
Не смятам, че съм му давала повод да ме разиграва, дори напротив, много пъти ме е наричал "опасна" .. каквото и да значи това за него. Но даже и това, че когато ми се обади в 4 часа през нощта и аз му вдигнах, му се стори смешно.. той се пошегува, че всяко едно себеуважаващо се момиче няма да си вдигне телефона през нощта и това ме обиди. Той е толкова уверен в себе си, че когато поисках да му затворя след това, ми каза само "Знаеш, че на мен никога не можеш да затвориш" .. и аз естествено му доказах, че греши ... :d

anonymous708973
02-28-2012, 14:04
Прилича ми на изключително самодоволен. Ако бях на теб и си вдигна телефона в 4 сутринта (невъзможно е, защото аз спинкам чинно през нощта, ама все пак) и той ми каже така, бих му отговорила "Ми да ти затворя тогава?" Не ме кефи нещо тоя пич.

Gabriellchetyy
02-28-2012, 14:07
Аз точно това направих - затворих му и си изключих телефона, а на следващата сутрин се събудих с 5 пропуснати повиквания :d

БожиятАгнец
02-28-2012, 14:19
Значи той те обижда и нагрубява, до там,ч е да се чувстваш или лесна или некадърна, но ти продължаваш да си общуваш с него?
О, да, виждам какво невероятно самоуважение имаш, хе-хе.

SpiritInBlack
02-28-2012, 14:30
Малко момичета има с класа в днешно време

umri
02-28-2012, 14:43
Не смятам, че съм му давала повод да ме разиграва, дори напротив, много пъти ме е наричал "опасна" .. каквото и да значи това за него. Но даже и това, че когато ми се обади в 4 часа през нощта и аз му вдигнах, му се стори смешно.. той се пошегува, че всяко едно себеуважаващо се момиче няма да си вдигне телефона през нощта и това ме обиди. Той е толкова уверен в себе си, че когато поисках да му затворя след това, ми каза само "Знаеш, че на мен никога не можеш да затвориш" .. и аз естествено му доказах, че греши ... :d
Ти поне си спиш, докато той в 4 часа си мисли за теб и най-вероятно мастурбира пред компа. Прекалява с глупостите. Полезно е да те ебава, но не нон-стоп. Повечето в скайп и по телефона са много отворени, но на живо се насират. И момчета и момичета. Другият фактор е, че само си говорите. Файда от телефонен булшит няма. Ако досега не те е поканил да излезете, го отпиши. 5-те пропуснати повиквания са още един признак, че е малоумник. 1-2-3 айде.. ама 5? Смятай до колко часа след 4 сутринта е седял.

А до класата.. какво е жена с класа? Дефиниция? За мен такова нещо няма. Всеки си го разбира по различен начин и може би няма жена, която да си мисли, че не притежава класа. Пълни глупости са това. класа...

anonymous708973
02-28-2012, 15:07
Същото като с момчетата. Всички си мислят, че са мъжкари (казано с изцяло положителен смисъл), ама колко от тях са наистина такива? По твоята логика, изобщо няма мъжкари?
Класата е абсолютно същият случай. Факт е, че всеки го разбира по различен начин, но съвсем не означава, че не съществува.

umri
02-28-2012, 15:11
Същото като с момчетата. Всички си мислят, че са мъжкари (казано с изцяло положителен смисъл), ама колко от тях са наистина такива? По твоята логика, изобщо няма мъжкари?
Класата е абсолютно същият случай. Факт е, че всеки го разбира по различен начин, но съвсем не означава, че не съществува.

За мъжкари не знам, ама женкари има

Gabriellchetyy
02-28-2012, 15:31
Ти поне си спиш, докато той в 4 часа си мисли за теб и най-вероятно мастурбира пред компа. Прекалява с глупостите. Полезно е да те ебава, но не нон-стоп. Повечето в скайп и по телефона са много отворени, но на живо се насират. И момчета и момичета. Другият фактор е, че само си говорите. Файда от телефонен булшит няма. Ако досега не те е поканил да излезете, го отпиши. 5-те пропуснати повиквания са още един признак, че е малоумник. 1-2-3 айде.. ама 5? Смятай до колко часа след 4 сутринта е седял.

А до класата.. какво е жена с класа? Дефиниция? За мен такова нещо няма. Всеки си го разбира по различен начин и може би няма жена, която да си мисли, че не притежава класа. Пълни глупости са това. класа...

Той си пада нощтна птица и е нормално ако изобщо си мисли за мен да е в 4 през нощта след поредния бар. А колкото до това колко е отворен на живо, видяхме се скоро, но беше за много кратко и нямаше възможност да си поговорим дълго. След това, което той ми каза, наистина си мислех, че съм се унижавала, като съм му вдигала, но сега като се замисля - може и да не съм била аз. Все пак аз никога не съм го търсила, винаги той ми се е обаждал и ако не може да оцени дори това, че съм предпочела да говоря с него вместо да си спя и го приема с насмешка - явно не си заслужава.

SorrowEyes
02-28-2012, 16:37
Момиче/жена с класа е жена, която знае какво и кога да каже, пред кого и как да се държи. Тя има пиперлив език и го използва, когато е провокирана. Тя отговаря на неудобните въпроси и задава още по-мръсни. Тя е чаровна и го знае. Умна е и го използва. Нежна и груба. Наивна и секси. Дете и жена едновременно.

Типът мъж, с когото си се захванала, е интересен и труден. Ако наистина е такъв, разбира се, а не просто позьор с голямо самочувствие. Пиши какво става, ще ми е интересно.

Това все едно от някое списание Cosmopolitan и производните са го писали :D

Не си се пък ЧАК унижила, че си му вдигнала телефона, но изглежда, че е някакъв лигльо, който не си заслужава. (:

Thrombocyte
02-28-2012, 16:57
Надежда тука всяка оставете.

DarkTemplar
02-28-2012, 18:13
За момичета с класа не знам, но класните жени наистина са дефицит. Освен това такива жени търсят класни (по-скоро властни/успели/богати) мъже.

Тоя ми прилича на някой разглезен пикльо с пари, който се вживява в ролята на плейбой и се опитва да си играе с теб, вместо просто да признае симпатиите си. Явно от свалянето на фолк точилки и малоумни градски надувки мозъкът му съвсем е атрофирал.

NambyPamby
02-28-2012, 18:26
Надежда тука всяка оставете.

Ахахахаххахаха.
Наистина е тъжно.

Душицо, какво значи "нощна птица"? И аз съм най-активна през нощта, пък и трудно заспивам, ама не тръгвам да тровя познатите си, само 'щото на мен ми е разбутан режимът или пък ме държи от купон и имам нужда да си побърборя с някого. Колкото той е жалък, че ти звъни в ранна доба, толкова и ти 'па се излагаш, като го отразяваш нон-стоп. "Знаеш, че на мен никога не можеш да ми откажеш" - заеби. Т'ва не е проява на дързост, а на глупост. Пичът прекалено много си е самоповярвал и се изцепва все с някакви простотии, при все, че още не сте си никакви, даже не сте излизали wtf!!?! Сега ти дрънка как едва ли не си зависима от него и колко е як, ама ще видиш, ако няколко пъти още не му вдигнеш телефона и спреш въобще всякакви контакти с него, как ще започне усилена спам атака и ще се чудиш как да се отървеш.

psychopath
02-29-2012, 14:01
За купуването и фалшифицирането си прав, но за постигането... ако го имаш заложено и ако имаш правилните модели на подражание, това е нещо, което можеш да развиеш. :)

Не съм се изразил достатъчно точно... ако не е предварително заложена, не може да се развие "от нищото", хванала си идеята, приемам корекцията. :)

therichbitch
02-29-2012, 21:32
PinkPan7her много ми хареса как го е написала като дефиниция..
Иначе аз бих те посъветвала просто да не се занимаваш с него. Не знам защо си решила, че е супер уверен в себе си, като той просто се прави на отворен, интересен, интригуващ и какво ли още не, а всъщност май, че с 25те си години не е нищо повече от един неориентиран, стремящ се към вдигане на иначе не толкова голямото си его индивид, дрънкащ клишета, чието съдържание сам не може да разбере. (за "жената с класа" говоря)

anonymous708973
03-01-2012, 03:26
Точно. Това са действия на 15-6-7 годишно леке, не на човек, който се предполага да е зрял. Имам познати на по толкова години, никаква прилика с тоя...