PDA

View Full Version : Тъмни и разтегнати срамни устни.



DROPS
02-27-2012, 19:20
Здравейте.Извинявам се ако вече има такава тема ,искрено!Нямам свободно време да търся и за това се обръщам направо към вас.На 15 години съм,не съм имала сексуални контакти(девствена съм),но срамните ми устни са тъмни,разтегнати и големи.Имам обилно бяло течение ,но нямам сърбеж или парене.Миналия уикенд потърсих информация в интернет и на намерих ,че това може да е рак,гъбични инфекции или други плашещи болести.Не съм ходила на гинеколог,срамувам се да се разкрача пред някакъв мъж просто така,но предполагам ще ми се наложи скоро ,защото това почна да ме притеснява.Обръщам се към този форум ,защото знам ,че ще се намери поне едно момиче ,което ще е попаднало в такава ситуация.Дано ме разберете и ми помогнете да разбера ,защо са така..

DisappointedDreamer
02-27-2012, 19:25
Срамните устни са различни на цвят и големина за всяко едно момиче. Там нищо ти няма.

Обилното бяло течение обаче не е нормално. Трябва да посетиш гинеколог, които не винаги е мъж - има и жени. Вземи приятелка, или майка си с теб и отидете заедно.

dimitar_ak
02-28-2012, 06:11
Не бива да те притеснява пола на лекаря. За него ти си пациент и нищо друго.

Irti
02-28-2012, 08:24
Не бива да те притеснява пола на лекаря. За него ти си пациент и нищо друго.

+1 Целта е да ти вземе парите.. друго не го интересува.. особено 15 годишни момиченца. През него са минали по-хубави ЖЕНИ. Свикнал е. Споко. :)

Големите срамни устни също са хубави. Все е пичка - все ще те лижат, не бой се.

dimitar_ak
02-28-2012, 09:04
Е то за парите плаща здравната каса.

rock_that_body
02-28-2012, 14:56
Както някой каза по-горе, нормално е, така че не се притеснявай. А обилното бяло течение обикновено се получава от настинка. Разбира се има и случаи на по-сериозни зяболявания, но те са редки.

marilyn
03-01-2012, 11:05
Срамните устни са различни на цвят и големина за всяко едно момиче. Там нищо ти няма.

Обилното бяло течение обаче не е нормално. Трябва да посетиш гинеколог, които не винаги е мъж - има и жени. Вземи приятелка, или майка си с теб и отидете заедно.
Съгласявам се напълно. :)

aleksandra74
03-02-2012, 11:45
I az sum taka i mnogo me pritesnqwa towa..i moite wisqt nadolu i imam postoqnno bqlo techenie ot nqkude 1-2 godini a sum samo na 13