PDA

View Full Version : Проблеми с пениса



Darkmoonnn
02-27-2012, 21:11
Имам проблем с пениса: при полов акт скъсах част от кожичката под главичката "гемче" (която придържа главичката към пениса) не обърнах внимание,но след 1 седмица правих секс с друго момиче (по тясна от предната) и скъсах по голяма част от тази кожичка (остана мъничка здрава част 1/3) прочетох по други форуми че това не е "шега работа" и може да се наложи операция.
След като я скъсах потече малко кръв но не ме боли като го мокря и като цяло не изпитвам болка(залях го с одиколон и го напръсках с дезодорант това имах под ръка след което се изкапах) ,нямам възможност в момента да отида на уролог със счупен крак съм и трудно се придвижвам има ли значение кога ще отидеш, ако не правя секс и не го натоварвам може ли да се изчака?Ако някой е ходил за това нека да каже какво друго освен операция може да се направи?Това че трябва да отида на уролог ми е ясно но за в момента може ли да направя нещо друго?


Благодаря за разбирането и се надявам не сам отвратил някой с този проблем.

batkodoki
02-27-2012, 22:56
folklor !!!!

Darkmoonnn
02-28-2012, 04:15
Какво общо има пък това?
Ще ми кажеш ли нещо полезно или ще продължиш да парадираш че си компетентен и в крайна сметка нищо конкретно да не ми казваш?

На 21 години съм карам 22 ,90 кг 1 и 90 висок.

Колко време може да се изчака приблизително преди да отида на лекар след инцидент със скъсан гем (без да имам каквото и да е заболяване преди това) и какви мерки мога да приема докато стигна до него?
Счупен ми е кракът и придвижванията ми са ограничени.



Благодаря предварително!