PDA

View Full Version : домашна тренировка



ivko94
02-28-2012, 02:32
искам да попитам за някакви упразжнения в къщи за ръце и крака нямам никакви уреди мислех си с шишета на какви упражнения ? и да попитам ще ми порасне ли евантуално ръката като ги правя моля без тъпи коментари и да почна фитнес питам ви да вкъщи и дали ще стане нещо не искам да стане 40 ръка просто да порасне леко защото сега ме е срам да кажа и колко е сиг едва 20-2 и дали ще порасне ?:)

smeshnik
02-28-2012, 05:13
вземи си поне един лост за врата - по 20 лева са или излизай навън , има достатъчно ;) а във вас можеш да правиш различни видове лицеви опори и кофи :)
с шишетата едва ли ще ти е удобно, а за крака можеш да правиш клекове ,напади ,подскоци

trabi_bs
02-28-2012, 08:24
Първите месеци растеше с 2 см ,след това расте много бавно с някакви незначителни милиметри .Прави лицеви опори ,набиранки ,кофи ама здраво първите 3-4 месеца =

Horrificus
02-28-2012, 17:06
ходи на фитнес

awerw
02-28-2012, 17:20
може като ходиш на лост, ако знаеш какво правиш да вдигнеш евентуално следващата зима 3 санта до лятото, ако си редовен и знаеш какво правиш и ядеш.......

ivko94
02-29-2012, 08:37
някои ще ми каже ли упражнения за вкъщи малко по просто обяснени защото не им зн имената ?

HauntedHated
02-29-2012, 08:51
От година и половина (почти) си тренирам в дома,имам 2 гирички по 6 кила и дъмбел 16-ка.Правя лицеви опори,дигам гиричките и толкоз,не правя нищо кои знае какво,идеята ми не е да иам гръб като радиатор,ами просто да съм във форма,а и честно казано има ефект :).Така че взимай гиричките и почвай да дигаш,трябва и постоянство.А вече ако искаш да си машина трябва да ходиш на фитнес,в домашни условия ще ти е малко по трудно :)

http://www.bb-team.org/ влизай тука..и действай.

trabi_bs
02-29-2012, 11:40
във vbox7 имаше клипове с упражнения за домашна тренировка

ccdesigns
02-29-2012, 14:53
Точно вкъщи много, много трудно ще направиш каквото и да е тяло. Щом не искаш да ходиш на фитнес, можеш да ходиш на лостове. А вкъщи си вземи поне 2 дъмбела (гири) по 5-10кг или там, колкото ти решиш и можеш да правиш най-различни упражнения. От обикновеното сгъване на ръката за бицепс, до упражнения за рамо от легнало положение. Крака... не знам как ще направиш вкъщи честно казано :) И пак казвам, ако целта ти е да качваш мускулна маса - трябва фитнес. Не те карам да ходиш, просто вкъщи ще ги качваш много трудно тия сантиметри на ръката :)

awerw
02-29-2012, 16:08
абе хора, имам доста опит с тренировки вкъщи и ако знае какво прави, момчето може да има дори по-добри резултати от тези в залата, само му трябва един дъмбел 10кг

ivko94
02-29-2012, 18:00
абе хора, имам доста опит с тренировки вкъщи и ако знае какво прави, момчето може да има дори по-добри резултати от тези в залата, само му трябва един дъмбел 10кг

точно това е че нямам никакъв опит и питам вас ще си взема две гирички по 10 кг но какво да ги правя нз какви упражнения да правя

awerw
02-29-2012, 18:03
значи мога да ти направя програма за трениране, но и диета трябва пич и трябва да си познаваш тялото и изобщо трябва всички режими да са ти почти на 6 !

ivko94
02-29-2012, 18:55
значи мога да ти направя програма за трениране, но и диета трябва пич и трябва да си познаваш тялото и изобщо трябва всички режими да са ти почти на 6 !

ок съгласен съм нищо не ми стрва да опитам :)

awerw
03-01-2012, 16:10
добре... не знам дали ти е лесно да качваш лятото защото някои и така качват, но като за начало направо ще почнеш на сплит, и да си тренирал и да не си, в началото дава добри резултати, предполагам че знаеш малко и ще ти направя сплит програма

1 ден: Бицепсово сгъване, Концентрично сгъване, Чуково сгъване, Трицепсово разгъване, Трицепсово разгъване зад врат, Кик-бек
3 ден: Гребане, Широко гребане, Мечка, Пулоувър (лягаш на земята без да си отлепяш гърба от нея), Повдигане на раменете с дъмбел
5 ден: Избутване на дъмбели от лег, Флайс, Лицеви, Пулоувър (прави го на стол), Коремни преси с диск зад врата, Повдигане на краката от лег,
7 ден: Клякане (с дъмбела зад врата), Клякане с подскоци, Повдигане на пръсти с дъмбели, Раменни преси, Хибридни Арнолд преси, Разтваряне на ръцете встрани с дъмбели

Това ти е програмата, знам че на някои упражнения може да ти е лек дъмбела, но просто няма друг начин, а ако спазваш и диета, старай се ВВД, казвам старай се, защото не е лесно да се спазва, и отделяй повече време за сън и ти пожелавам Успех!

slicky
03-01-2012, 17:57
Разбери бе момче, не е важно колко упражнения правиш,важното е да има растеж в килограмите. Като тренираш у вас няма да имаш такава възможност,така че ходи на фитнес. Обема не заменя интезнивността!

awerw
03-01-2012, 18:04
Стига сте казвали, че е невъзможно, защото е възможно! Не е даже много трудно, просто трябва изградена воля и да знаеш какво правиш и кое е най-доброто за теб, това е всичко.....