PDA

View Full Version : Помощ! За доклад?



БожиятАгнец
02-28-2012, 13:48
Значи, възложиха ми в училищи да напиша доклад на тема "Слънце" иначе ще ме изключат. :((((((((((((((((((
Но никъде не мога да намеря информация за първият човек стъпил на Слънцето!
Принципно бих питала госпожата, но явно съм изпуснала часът в който го е предавала и ако я питам е види, че трябва да ме изключи. Но явно и урокът е бил преподаден по нейна преценка, защото в учебника по Биология не мога да намеря нищо, в Математиката пък въобще не намирам такъв урок.
Ако може някой да ми даде каквато и да е информация относно този човек ще съм му много благодарна.
Трява да предам доклада утре, така че моля ви пишете бързо!!!!!1!!!!!1111!!!!!!!!iiiiii!!!!!!!i!Ii !Ii!I!I1i111!!!!!!!1

RealMadridFan
02-28-2012, 13:56
Имаш предвид стъпил на луната ? Ако е така - Н.Армстронг ( напиши в google - ше намериш доста информация )

БожиятАгнец
02-28-2012, 14:00
Имаш предвид стъпил на луната ? Ако е така - Н.Армстронг ( напиши в google - ше намериш доста информация )

Ти за тъпа ли ми имаш???????Знам много добре кой кога е стъпвал на луната, за слънцето питам!!!!
Напиши го в гугъл и ще видиш, че нищо не излиза първият човек стъпил на СЛЪНЦЕТО!!!!

DisappointedDreamer
02-28-2012, 14:03
RealMadridFan, трол е. Не се занимавай.

БожиятАгнец
02-28-2012, 14:12
RealMadridFan, трол е. Не се занимавай.

Как ти хрумна такова нещо? :shock:

Glamour92
02-28-2012, 14:29
http://forum.otakuclub.net/download/file.php?id=25625

Да ти дадат доклад точно на тая тема...Небеса!
Човека го познавах,ама доколкото знам случая беше засекретен...Съмняват ме тия от твоето училище О.о
Очевидно се опитват чрез теб да се ровят,където не им е работата,без изобщо да си дават сметка по колко тънък лед вървят...

Sh@d0w
02-28-2012, 14:36
Fail troll is fail.