PDA

View Full Version : недоспиване или........?



kibagirl
02-28-2012, 15:05
Тааа ето какъв е проблема... Вечер си лягам късно към 1:00/1:30 (няма да казвам причината за късното лягане), а сутрин ставам в 6:30 защото съм първа смяна. Сутрин ми няма нищо. На училище съм от 7:30 до 13:45. Като се прибера веднага сядам да си уча,а после сядам на компютъра за около 2/3 часа и тогава главата почва да ме боли ужасно и болката не стихва бързо,а трае 5/6 часа. Мъча се да спя след обед, но просто организма ми е такъв че стана ли веднъж от сън чак до вечерта не мога да заспя. Това вече трае няколко седмици. Кажете от какво предполагате че е и трябва ли да ходя на доктор :d

sweet__potion
02-29-2012, 18:16
мисля, че трябва да намалиш стоенето пред компютъра или да си лягаш по-рано, аз имах същия проблем като теб и вече стоя по-малко на компа и нямам проблем :D

bloodyF
02-29-2012, 19:20
почивай се като се прибереш и тогава сядай да учиш
намали компютъра
и лягай по-рано
на един млад организъм му е нужен поне 8ч сън, ти спиш 5..не само главата, и други части ще те заболят в скоро време

marilyn
03-01-2012, 11:03
Аз мисля, че трябва да започнеш да си лягаш по-рано и да спиш повече. Недоспиването може да ти докара сериозни проблеми. ;)

Lewskarche
03-01-2012, 12:21
Повече сън :) и прекарай малко време и навън ,, за да може организма и душата да подишат :) Отиди 1 ден някъде сред природата :)