PDA

View Full Version : i'm just freakin' out .. простотиите на едно зелено зомби^^



thegreenzombie
02-28-2012, 17:01
хмм.. тази тема е посветена на по-задълбочените ми размисли и кофти неща, които нямат място в "хохоо, нова 'personal' темичка^^..."

реших, че ако сложа и това в листа ми с оплаквания в 'personal' темичката ми, едва ли някой ще му обърне внимание, а ми се струва доста важно... та, от няколко дни насам, когато чета нещо, някак си променям буквите в думата и прочитам неща със съвсем различен смисъл от самия текст.. странното е, че нещата, които виждам си имат смисъл сами по себе си, но нямат нищо общо с написаното..
....друго странно нещо са нещата, които сънувам.. хора, които дори не съм виждала, някакви психарски истории, достойни за horror филм.... и това се случва абсолютно всяка вечер.. винаги сънищата ми са различни, но нещото, по което си приличат е, че някой умира по хипер гаден начин... не казвам, че нещата, които сънувам ме плашат, но си е доста странно, при положение, че не гледам такива филми, нито се интересувам от такива неща.. а преди година някъде, в продължение на няколко месеца сънувах, как сестра ми се опитва да ме убие и всяка вечер беше по различен начин.. доста е креативна, когато я сънувам :Д ...
йепп, оплаках си се ..

eilhar
02-28-2012, 20:46
това означава само едно-две, най-много три неща.
първо: разменяш буквите ЗАЩОТО:
-или не ти се чете
-спи ти се
-стрес
-преЛмора
-прекалено натоварване на очите

а пък според съновника: ''Видиш ли насън сестра си, значи ще се срещнеш с човек, който обичаш. Имаш ли в съня си сестра, значи ще имаш здраве, постижения и щастие.''

''Сънуваш ли страшно събитие, предстои ти да се ядосваш.''

виж, ако сънуваш хубави работи не е на добре. :D

thegreenzombie
02-28-2012, 21:25
^ твърде възможно, но аз по принцип не вярвам в това, че някой, или в случая нещо, може да ти каже какво ще ти се случи по това, какво си сънувал... приемам сънищата като някаква висша форма на мислите.. няма минутка дори, в която да не мислим за нещо и вечер този процес продължава под формата на сън.. а самите сънища, според мен, са базирани на спомени, отделни картини, неща, които сме си представяли или нещо, което изобщо не сме забелязали, че се е вмъкнало в съзнанието ни.. това си е лично моя теория и всички права върху нея са запазени :д ...

eilhar
02-29-2012, 13:53
^ твърде възможно, но аз по принцип не вярвам в това, че някой, или в случая нещо, може да ти каже какво ще ти се случи по това, какво си сънувал... приемам сънищата като някаква висша форма на мислите.. няма минутка дори, в която да не мислим за нещо и вечер този процес продължава под формата на сън.. а самите сънища, според мен, са базирани на спомени, отделни картини, неща, които сме си представяли или нещо, което изобщо не сме забелязали, че се е вмъкнало в съзнанието ни.. това си е лично моя теория и всички права върху нея са запазени :д ...

е то и аз мисля така, обаче реших да те успокоя със съновник :D

Thrombocyte
02-29-2012, 14:24
--Drugs?--

thegreenzombie
02-29-2012, 14:46
--Drugs?--

^едва ли..
днес не съм мислила за нищо, по-съществено, така че ще си пиша разсъжденията по-късно..

thegreenzombie
03-04-2012, 14:48
реших да обсъдя поведението на хората, които си качват снимките в съответните теми в различните раздели.... като например хора с по 4 мнения, 3 от които в "Снимки на потребителите.." ... превръщат ни форума в сайт за запознанства или нещо от сорта... друг тип са тези, които след като получат някакъв комплимент за дадена снимка, се възгордяват и след всеки свой пост слагат нова, с надеждата, че ще продължават да получават милички думи като "о, колко си сладка".. "мн си хубава"(това 'мн' е хипер дразнещо) , а преди това са си спамели наред без да им пука.... или пък тези, които слагат една и съща снимка по 2-3 пъти в тема, защото са си решили, че трябва задължително да се забележи какви прекрасници са ... следващ тип>> темите за снимки за пълни с грозни хора,, не знам направо, как не им е съвестно да се показват в интернет... и може би последно, хората, които пишат е темите, само за да кажат на някой колко мноого хубава снимка има, или, че всички са просто прекрасни..
разбира се, има и готини хора там, но останалите са просто безчувствени.. нда!

bootyboy
03-14-2012, 15:40
продължавай

thegreenzombie
03-26-2012, 14:37
на спиралата ми и писна да се разтича всеки ден, само защото съм станала свръх емоционална... имам чувството, че вече нищо няма смисъл, и все пак продължавам да не показвам пред останалите, колко трудно изживявам всичко.... даже и аз си бях повярвала, че всичко е наред, но като се сетя какво всъщност се случва и някак си всичко пропада.. вече ми е страшно трудно да се правя, че ми няма нищо... не мога да повярвам колко неща ми се случиха и продължават да ми се случват и колко бързо ми се наложи да порасна, за да осмисля всичко навреме и да се 'пригодя' към живота, който живея в момента.... знам, че най-вероятно звуча като всеки втори тийнейджър и именно затова не смятам да уточнявам какво всъщност имам на предвид, но просто имам нужда да споделя.. лошото е, че няма на кой.. защо е толкова трудно да се преструваш, че всичко е наред, когато всъщност нищо не е така, както изглежда?

montana6
03-27-2012, 06:20
Кажи, бе, не се притистискай. 8-)

thegreenzombie
03-27-2012, 18:49
Кажи, бе, не се притистискай. 8-)

смятам тази тема да е със сериозен характер.. какво да ти кажа..

montana6
03-27-2012, 21:36
смятам тази тема да е със сериозен характер.. какво да ти кажа..


знам, че най-вероятно звуча като всеки втори тийнейджър и именно затова не смятам да уточнявам какво всъщност имам на предвид, но просто имам нужда да споделя.. лошото е, че няма на кой..

------------

bootyboy
03-27-2012, 21:37
кaruca6






.

thegreenzombie
04-06-2012, 19:22
от доста време не ми се беше случвало.. усещам как ме избива на агресия, дори само някой да ми каже нещо на криво.. и съответно, усещам как всичката тази агресия се събира малко по малко и става все повече и повече.. и не знам в какъв момент ще избухна.. и тогава ще стане лошо. причините за тази агресия са много и май само аз си ги знам... не знам само, да продължа ли да си я успокоявам и да си я пазя, или да се опитам да я "освободя" по някакъв начин.. не знам ... нищо не знам вече..