PDA

View Full Version : Специална изненада



PlayeRR
02-28-2012, 17:41
Здравейте. Отдавна имам регистрация и не съм много вече teen, но реших да се допитам до аудиторията. Студент съм в чужбина, а приятелката ми е в България ( не ни съдете, решили сме за себе си, че искаме да останем заедно и се борим със създалата се ситуация ). Скоро се прибирам за месец ( 2 месеца бях навън ) и искам да измисля нещо, което да я разтърси и да и даде сили за следващия период, в който ще бъдем далеч един от друг. Правили сме доста неща заедно ( скоро правим 2 години ) и искам малко разнообразие да внеса в креватните забавления. Благодаря предварително и моля бъдете позитивни :-)
P.S. Tя е на 19...ако има значение де :P

bloodyF
02-28-2012, 18:10
ролеви ''игри'', разнообразни места, вечери и десерта я у вас, я у тях, я някъде по избор, различни пози и т.н.
винаги може да се измисли нещо разнообразно
ако беше момиче да ти кажа с какво да я изненадаш, ама щом си момче не знам точно
нещо, което не сте правили досега

DragonLady
02-28-2012, 19:55
Старият изтъркан, но готин номер със свещите и листенцата от рози?
Да и сготвиш и да я поканиш на вечеря примерно, а десерта да е сметана, която да обираш от тялото и?
Идей много само малко въображение за реализирането им трябва.

PlayeRR
02-28-2012, 23:06
Тези стандартните са ми идвали в главата и някои от тях сме изпробвали-резултатът определено си струва. По-скоро исках да чуя за какво мечтаят момичетата/жените в този аспект, за да мога да го сътворя за любимата си.

umri
02-29-2012, 12:19
Чукай я на публични места. Квото и да си говорим, по-голям ефект ще има от адреналинов и див секс.

Докато сте в леглото, така я чукай, че да се чувства доминирана, унижавана и в същото време да й харесва. От време на време може да се сменя стила, щото всичко омръзва, но от това, което съм видял, тва е печелившо, щото и на теб ще ти харесва.

едит: Накрая, след като си я чукал като животно и си направил горните стъпки, просто я прегърни, да се сгуши в теб. Така си win-win, щото си и груб и мил. Диапазонът ти на действия отношения и емоции става много вариращ и така убиваш еднообразието. Трябва да има от всичко. Никога не прави всичко еднакво всеки път. Така казано изглежда трудно да можеш да правиш нещата различни и забавни, но всъщност не е кой знае кво.

anonymous708973
02-29-2012, 12:21
Докато сте в леглото, така я чукай, че да се чувства доминирана, унижавана и в същото време да й харесва.

О, дадададададададада!
Къде ми е изчервяващият емотикон?!