PDA

View Full Version : На класната глупостите



mimi77
02-28-2012, 17:43
Не знам дали тая тема е за този раздел ама нищо !! Участваме в проект за непушачи . Класната ни възложи на мен и на 2 мои приятелки задача да направим Мис и Мистър Непушач !! Каза ни да си напишем сценария и критериите за конкурса .. и че 2 от нас ще са водещи .. имаме някои идеи , но няма да е лошо да чуем и други предложения .. Имаме за срок от 4 дни тоест до петък ( 02.03 ) .. Предложете нещоо !! мерсии предварително

trabi_bs
02-28-2012, 17:49
Сложете снимки на дробовете на пушач и непушач. колко пари се пестят от цигарете примирно..

nIkEnCeTy_bE
02-28-2012, 17:49
Еми кога ще се прави това нещо, къде? Просто един ден ли ще отделите за този конкурс? Първото, което разберете, кои точно са непушачи. Вие ли ще ги избирате или някаква комисия, нещо? Критерии може всякакви да възложите, но се въздържайте към темата. Не избирайте по външният вид.

mimi77
02-28-2012, 17:50
Еми един ден след училище за около 1 час .

nIkEnCeTy_bE
02-28-2012, 17:53
Добре, кажи подробно. Отговори на въпросите ми. Имах предвид дали на някой празник ще отделите време за конкурса или просто един ден в училище ще се отдели само на този конкурс? Просто не виждам смисъл. Искате по някакъв проект да покажете минусите и плюсовете на пушенето...

mimi77
02-28-2012, 17:57
еми всичко това си е по наш избор . Ама ни е мислим там 2-3 учители . Да започнем с песен и закриване с танц , това сме го оредели вече . Ама смисъл в представянето на даден човек сигурна всеки от участващите ще има 5 мин за представяне кратка реч например за вредата от тютюнопушенето . Първите там нали ще бъде например спортно облекло и представеното и второто там официален тоалет . Ще изработим специални критерии по който ще се избере мис и мистъра . Ще е от 4-10 клас . като ще бъдат разделени на две - от 4-6 и от 7-10 клас . Какво мислите ще стане ли нещо .. и имате ли някви идеи които да използваме !

nIkEnCeTy_bE
02-28-2012, 18:02
Добре, защо трябва да са в спортно облекло, други официален тоалет, нещо не се връзва. Това с представянето на всеки участник е добър вариант. Вие ли ще ги избирате или учителите? Тъй като са страшно много учениците, които не пушат предполагам, все пак трябва да подберете някоя бройка, нали? И преди това трябва да ги познавате по някакъв начин тези хора, затова е хубаво да се допитате до учителите.

mimi77
02-28-2012, 18:08
Еми да то нашето училище е малко всички се знаят . и да учителите ще бъдат жури 2-3 учители . смисъл представенето нали ще е в спортно облекло пък за официалното не сме измислили какво да сложим

nIkEnCeTy_bE
02-28-2012, 18:11
Е защо трябва да са облечени по определен начин? Еми попринцип изберете хора, които имат позиция, могат да я защитават, наистина са против пушенето, родителите им пушат например в тая насока, имат приятели пушачи или се събират с такива. Някакви случки с пушачи хора, инциденти...

BrainlessROCKBABY
02-29-2012, 08:47
въх не ;д направо са си глупости

DesireToFire
02-29-2012, 12:19
Мисля че авторката говори за конкурс за красота между непушачите, което е мега тъпата идея. Мисля че класната ви е имала предвид не да ги оценявате по външен вид ами по това как си отстояват позицията по въпроса.